نمایندگی تعمیرات گاز رومیزی و اجاق گاز در محل

نمایندگی تعمیرات گاز رومیزی/ اجاق گاز در محل تمام تهران

تعمیر اجاق گاز در مرکز، غرب، شمال توسط تیم متخصص تهران 724 در محل کار یا منزل شما انجام می شود. باید توجه داشته باشید که تعمیرات اجاق گاز، اجاق گاز توکار یا مبله و … نیاز به تخصص دارد و باید توسط تعمیرکار آموزش دیده و با تجربه انجام شود. تهران 724 تکنسین مربوطه را با توجه به برند و مدل دستگاه شما اعزام می کند تا کیفیت دستگاه شما حفظ شود.

با استفاده از خدمات تعمیرات انواع اجاق گاز در تهران 724 تا 75% در هزینه تعمیر صرفه جویی نمایید.

فهرست

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات تهران724سرویس تعمیر اجاق گاز در تهرانتعمیرات اجاق گاز در محل یا منزلتعمیرکار و سرویس کار اجاق گازهزینه تعمیرات و خدمات اجاق گازگارانتی تعمیرات اجاق گاز در تهران724سرویسچگونه تعمیر اجاق گاز را در خانه خودمان انجام دهیم؟تعمیر مشکل جرقه نزدن اجاق گاز در محلچگونه مشکل روشن نشدن شعله اجاق گاز را در منزل تعمیر کنیم؟نظر تعمیرکار تهران724سرویس درباره خرابی دیر روشن شدن شعله اجاق گاز چیست؟تعمیرات روشن نماندن شعله اجاق گاز توسط تعمیرکار تهران724سرویس چگونه میباشد؟تعمیر مشکل قطع نشدن فندک اجاق گازطریقه تعمیر مشکل زرد سوختن شعله اجاق گاز چگونه است؟راهنمای تعمیرات فرراهنمای تعمیر گاز رومیزیچکار کنیم تا کمتر نیازمند تعمیرات اجاق گاز شویم؟نکاتی مهم هنگام خرید از دیدگاه تعمیرکار اجاق گاز

نحوه تماس با تعمیرگاه مجاز مرکزی تهران724سرویس برای تعمیرات اجاق گاز رومیزی، توکار یا مبله و انواع فر

نحوه تماس با مرکز تعمیرات مجاز تهرن 724 جهت تعمیرات اجاق گاز رومیزی، توکار یا مبله و انواع فر به شرح زیر است:

جهت سهولت در انجام کار می توانید به صورت آنلاین اقدام نمایید.
همچنین برایتعمیر اجاق گاز خود می توانید با شماره 88873598-021 تماس بگیرید.
کلیه خدمات تعمیرات اجاق گازبا گارانتی رسمی 6 ماهه و فاکتور ارائه می شود.
در نهایت رضایت شما مشترک عزیز از نحوه کار تکنسین بررسی خواهد شد و هرگونه انتقادی را سرلوحه کار خود قرار خواهیم داد.

برندهای اجاق گاز که در تهران724سرویس به تعمیرات آن میپردازیم به شرح زیر میباشد:

اسنوا، سینجر، آردل، آلتون، عادل گاز، رزگاز، هاردستون، دوو، امرسان، پادیسان، ماهان، بوش، الجی، میلتون، تکنوگاز، آریستون، سامسونگ، کنوود، میله، نف، لاجرمانیا، لوفرا، اخوان، آاگ، بلومبرگ، فریجیدر، الکترولوکس، ماژیک شف، استیل البرز، شف، ویرپول …

تعمیر اجاق گاز در تهران

تعمیرات اجاق گاز، گاز مبله، گاز رومیزی، فر و اجاق گاز توکار توسط تعمیرکار آموزش دیده نمایندگی مجاز تهران 724 در محل انجام می شود. گروه تهران 724 در تهران با بیش از نیم قرن تجربه و تکنسین های مجرب، متعهد و کارآمد مفتخر به تعمیر انواع گاز رومیزی، توکار، فر و … در محل با گارانتی رسمی 6 ماهه می باشد.

تهران 724 نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش اجاق گاز رومیزی، توکار یا مبله، فر گاز ایرانی و خارجی در سراسر تهران می باشد.

کاربران گرامی توجه داشته باشید اگر در هر نقطه از تهران بزرگ اعم از شرق، غرب، شمال و جنوب هستید، پس از تماس با شماره 88873598-021 و یا ثبت درخواست آنلاین در سایت تهران724سرویس، تعمیرکار اجاق گاز کمتر از یک ساعت در محل شما برای تشخیص و رفع مشکل حضور خواهد داشت. در نظر داشته باشید که تهران 724 برای جلب رضایت حداکثری مشتریان خود اقدام به تعمیر اجاق گاز در سراسر تهران کرده است.

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز رومیزی، مبله، توکار

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز در تهران 724 مفتخر است که با رعایت قوانین رضایت مشتری در اروپا به کار خود ادامه دهد، به یاد داشته باشید که در هر کجای تهران یا کرج که هستید، می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید تا در همان روز در کمترین زمان و مشکل اجاق گاز خود را با کمترین هزینه حل کنید.

مهم نیت که برند اجاق گاز شما اسنوا، سینجر، آردل، آلتون، عادل گاز، رزگاز، هاردستون، دوو، امرسان، پادیسان، ماهان، بوش، الجی، میلتون، تکنوگاز، آریستون، سامسونگ، کنوود، میله، نف، لاجرمانیا، لوفرا، اخوان، آاگ، بلومبرگ، فریجیدر، الکترولوکس، ماژیک شف، استیل البرز، شف، ویرپول … باشد. تهران724سرویس نمایندگی تعمیرات اجاق گاز برندهای مختلف با بیش از نیم قرن تجربه در خدمت شما عزیزان میباشد.

تعمیرات اجاق گاز

تعمیرات اجاق گاز در محل، منزل شما

تعمیر اجاق گاز در محل یا منزل شما از دیگر خدمات ارائه شده توسط تهران 724 می باشد. توجه داشته باشید تعمیرکاران تهران724سرویس اجاق گاز را در محل بر اساس اصول زیر تعمیر می کنند.

زمانی که تعمیرکار اجاق گاز در محل حضور دارد، تمامی نکات بهداشتی رعایت می شود.
با رعایت زمان بندی طبق درخواست شما، تعمیرکار تهران 724 در منزل شما حضور خواهد داشت.
عیب یابی و تعمیرات اجاق گاز با استفاده از به روزترین تجهیزات و روش های سرویس در اروپا در محل شما عزیزان انجام می شود.

در نظر داشته باشید که یکی از مهمترین مزایای استفاده از خدمات تعمیر اجاق گاز در محل، نظارت مستقیم شما بر عملکرد تکنسین است.

تعمیرکار و سرویس کار اجاق گاز

به طور کلی تعمیرات اجاق گاز باید توسط تعمیرکاری حرفه ای و متخصص انجام شود  تا آسیبی به اجاق گاز وارد نگردد. تعمیر اجاق گاز توسط یک فرد موجب می شود تا ایرادات دستگاه به طور کامل برطرف نشود و همچنین این احتمال نیز وجود دارد که سایر قطعات اجاق گاز دچار خرابی شود. تعمیر انواع اجاق گازهای رومیزی، توکار، مبله و صفحه ای توسط تکنسین ها و تعمیرکاران متخصص تهران 724 با مناسب ترین هزینه و در کمترین زمان صورت می گیرد.

این تعمیرکاران می توانند سریعا به منزل و محل مورد نظر مشتری مراجعه و بدون جابجایی دستگاه اقدام به عیب یابی و رفع عیب آن نمایند و همچنین مشتریان در صورت نیاز می توانند به صورت حضوری دستگاه را به تعمیرگاه منتقل کنند تا تعمیرکاران متخصص دستگاه معیوب را تعمیر کنند. تعمیرکار اجاق گاز در تهران 724 تمامی اصول بهداشتی را به خوبی رعایت نموده و فاکتور و ضمانت نامه معتبر مجموعه را نیز به مشتریان تقدیم می نماید.

هزینه تعمیرات و خدمات اجاق گاز

زمانی که تعمیرکاران گروه تهران 724 برای تعمیر گاز در محل مشتری حضور پیدا می کردند و یا به صورت حضوری با مردم صحبت می کردند، گلایه مردم را از تعرفه هزینه های نامعلوم می شنیدند، هزینه هایی که تعمیرکاران مختلف به میل خود بدون تعرفه می گرفتند که شاید هر کدام از ما بارها این جمله را شنیده باشیم. در ایران خدمات پس از فروش معنایی ندارد و نمایندگی های تعمیرات لوازم خانگی مانند اروپا کار نمی کنند. اما تهران 724 سعی می کند می کند تا بهترین هزینه را برای تعمیرات دریافت کند.

شما کاربران گرامی می توانید هزینه تعمیرات اجاق گاز  را از منو مشاهده نمایید تا با خیال راحت از خدمات تعمیرکاران تهران724سرویس بهره مند شوید.

گارانتی تعمیرات اجاق گاز در تهران 724

گارانتی تعمیر اجاق گاز در تهران 724  یک داستان واقعی است. توجه داشته باشید که پس از انجام سرویس توسط تعمیرکاران تهران 724، شروع جدیدی با یکدیگر خواهیم داشت و آن اجرای گارانتی است. تعمیرکار اجاق گاز در این مجموعه موظف است تا پایان گارانتی شما را همراهی کند تا دیگر نگران پرداخت هزینه های گزاف تعمیر نباشید. با استفاده از خدمات تعمیرات اجاق گاز در تهران 724 تنها یک بار علاوه بر استفاده از دستگاه خود مانند روز اول، 365 روز گارانتی نیز دریافت خواهید کرد.

تعمیرات گاز رومیزی

امروزه استفاده از گاز رومیزی بسیار رایج شده است که در اکثر خانه ها از گاز رومیزی به دلیل زیبایی که دارد، در طراحی آشپزخانه استفاده می شود. از این نظر تعمیر گاز رومیزی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و باید از خدمات تعمیرگاه مجاز بهره مند شوید. در نظر داشته باشید که تهران 724 گاز رومیزی شما را با استفاده از قطعات فابریک و تعمیرکار مجرب عیب یابی و تعمیر می کند که می توانید مانند روز اول از دستگاه خود استفاده کنید.

تعمیر فرگاز

فرگاز امروزه بسیار محبوب است. امروزه با رواج غذاهایی مانند مرغ سوخاری، پیتزا، ماهی و … این دستگاه محبوبیت بیشتری پیدا کرده است و باید توجه داشت که تعمیر فرگاز نیاز به تخصص دارد و هرگونه خطا در هنگام عیب یابی می تواند به دستگاه آسیب رساند و آن وقت است که نمی توانید از غذاهای خوشمزه لذت ببرید.

توجه داشته باشید که در تهران 724 از به روزترین روش سرویس برای عیب یابی و تعمیر فر گاز شما استفاده می شود. لازم به ذکر است ارائه خدمات با استفاده از قطعات فابریک و تعمیرکاران آموزش دیده و مجرب یکی از مهمترین اصول حفظ کیفیت دستگاه و افزایش طول عمر آن می باشد.

تعمیر اجاق گاز مبله

اجاق گاز مبله یا توکار نسل جدیدی از وسایل گازسوز می باشد. تعمیر اجاق گاز مبله یا توکار توسط تیم مجرب تهران 724 در منزل شما بدون خروج از دستگاه انجام می شود. تعمیرکار تهران 724 پس از درخواست سرویس اجاق گاز مبله در کمترین زمان ممکن در محل شما حاضر می شود و با رعایت نکات بهداشتی و اصول سرویس در اروپا به عیب یابی و رفع ایراد دستگاه شما می پردازد.

تعمیرات اجاق گاز قدیمی

یکی از مهم ترین قسمت های آشپزخانه اجاق گاز است که امروزه مدل های مختلفی از آن تولید و مورد استفاده مردم قرار می گیرد. اما اجاق گازهای قدیمی جزء پرطرفدارترین لوازم در بین کاربران هستند. اینگونه اجاق گازها ممکن است به دلیل استفاده طولانی مدت دچار خرابی شده و نیاز به تعمیر داشته باشند. تعمیر اجاق گاز قدیمی توسط تعمیرکار متخصص تهران 724 به صورت حضوری و در محل مورد نظر مشتریان به راحتی قابل انجام است.

سوالات متداول تعمیرات فر، اجاق گاز، رومیزی، مبله و توکار

در ادامه به سوالات زیر پاسخ داده ایم:

چرا اجاق گاز روشن نمی شود؟
چرا حرارت برای پخت و پز کم است یا اصلاً حرارت نمی دهد؟
چرا المنت گرم نمی شود؟
چرا تایمر جلو نمی رود؟
چرا فندک جرقه می زند اما روشن نمی شود؟
آیا حرارت برای کباب کردن کم است یا اصلا گرما وجود ندارد؟
چرا فر خیلی داغ است؟
برنامه مشکل داره!!

تعمیرات اجاق گاز در تهران

مشکلات افزایش برقی در هاب های بنزین

چرا آتش الکتریکی موجود در هاب ها است؟ دلایل مختلف

دستگاه های آماده سازی در هر آشپزخانه یک مکان اصلی را اشغال می کنند. اول از همه ، اینها شامل HOB (یا دال آشپزخانه) و اجاق گاز است. تا حدودی ، آنها نقش Hearth را بازی می کنند ، که باعث گرم شدن و راحتی اجداد ما در خانه های بدوی شد. تکنیک مدرن به شما امکان می دهد غذاهای راحت از هر پیچیدگی بپزید.

 عملکرد راحت و ایمن مدیریت مناسب و انبوه گزینه های اضافی را فراهم می کند. اگر HOB شکسته شود ، همیشه مملو از ناراحتی است. عدم توانایی در پخت و پز غذا باعث می شود که صاحب فوراً به دنبال گزینه هایی برای حل مشکل باشد.

انواع هاب

بسته به نوع عنصر گرمایش ، مدل های گاز ، الکتریکی و القایی متمایز هستند. همراه با صفحات آشپزخانه سنتی در آشپزخانه های روس ها ، می توانید به طور فزاینده ای سرگرمی ها را پیدا کنید. حالت دوم در عملکرد و ابعاد جمع و جور متفاوت است ، دستگاه ها به راحتی در میزگرد ادغام می شوند.

 به لطف طراحی روشن ، سطح به یک عنصر مهم فضای داخلی آشپزخانه تبدیل می شود. تجهیزات گاز همچنان مورد تقاضا قرار می گیرد و پانل ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند. به عنوان یک ماده دسک تاپ ، بیشتر تولید کنندگان از فولاد ضد زنگ یا مینای دندان و همچنین شیشه های سخت شده استفاده می کنند (چنین روکش اغلب “گاز روی شیشه” نامیده می شود).

 شکل اکثر مدل ها مربع یا مستطیل شکل است ، اما گاهی اوقات گزینه های طراحی منحصر به فرد وجود دارد. نوع ، کمیت و قدرت فایروال های گاز می تواند به طور قابل توجهی متفاوت باشد. با این حال ، تمام سطوح مدرن دارای یک سیستم کنترل گاز محافظ و احتراق الکتریکی اتوماتیک هستند.

چراغ برقی چیست؟

بسته به مدل ، ظرفیت هیزم با استفاده از سوئیچ های دوار یا سنسورها انجام می شود. و احتراق شعله چگونه است؟ پیش از این ، برای این کار مجبور شدم از مسابقات یا سبک تر استفاده کنم ، که همیشه مناسب نبود. مهندسان با تجهیز تجهیزات گاز به روشنایی برقی اتوماتیک ، این مشکل را حل کردند. هدف آن آتش زدن به مخلوط گاز در زمان خروج آن از مشعل مشعل است. در مدل های قدیمی به احتراق آتش ، لازم بود یک دکمه جداگانه را روی صفحه کنترل فشار دهید.

 استفاده از تجهیزات مدرن حتی ساده تر شده است: عناصر ویژه پیزو به طور خودکار گاز را آتش می زنند ، این اتفاق در زمان چرخش سوئیچ (فعال سازی سنسور) رخ می دهد. سیستم مقاوم در برابر الکتریکی شامل یک خازن ، تریستور ، تخلیه ، شمع ، ترانسفورماتور است. در نتیجه ، جرقه ای شکل می گیرد که فوراً یک مخلوط گاز را روشن می کند ، کل فرآیند کسری از ثانیه را می گیرد. این گزینه مفید توسط کلیه مارک های پیشرو مانند AEG پشتیبانی می شود.

علائم رایج از نقص

متأسفانه ، دستگاه تنظیمات گاز اتوماتیک پاشنه آشیل بسیاری از هاب ها است. طبق آمار تلفیقی مراکز خدمات ، تجزیه آن لیستی از مشکلات تجهیزات گاز را به همراه دارد. چه نشانه هایی حاکی از این شکست است؟ اگر دسته کنترل اجاق گاز را بچرخانید ، اما شعله ظاهر نمی شود ، این نشانگر خرابی فرش برقی است.

 یک وضعیت مشابه و هنگامی که اتوماسیون به طور مداوم در حال کار است ، کلیک و صداهای دیگر شنیده می شود ، اما گاز روشن نمی شود. در بعضی موارد ، یک چراغ برقی معیوب می تواند بدون مشارکت کاربر به تنهایی به کار خود ادامه دهد. یکی از این علائم همچنین می تواند یک دستگاه محافظت اتوماتیک در سپر برقی باشد.

برای دریافت مشاوره و اعزام تعمیرکار با ما تماس بگیرید

چگونه تعمیر اجاق گاز را در خانه خودمان انجام دهیم؟

اجاق گاز یکی از لوازم ضروری آشپزخانه است که در صورت بروز مشکل در کارکرد آن دردسرهای زیادی را برای افراد به همراه خواهد داشت و در این راستا می توان گفت بسیاری از ایراداتی که در اجاق گاز ایجاد می شود، مربوط به قطعات داخلی دستگاه است و تعمیرات اجاق گاز در این موارد نیاز به تخصص و دانش فنی دارد. البته برخی از مشکلاتی که برای اجاق گاز رومیزی، صفحه ای، توکار و مبله به وجود می آید، مربوط به وجود ایرادات جزئی و یا استفاده نادرست از دستگاه است و با رعایت برخی راهکارها و نکات می توانید به راحتی گاز را تعمیر کنید.

تعمیر مشکل جرقه نزدن اجاق گاز در محل

جرقه نزدن اجاق گاز یکی از مشکلاتی است که می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. اگر قصد تعمیر اجاق گاز را در منزل دارید، می توانید از راهنمای زیر برای این کار استفاده کنید:

اگر شعله های اجاق گاز رطوبت داشته باشد، فندک ها نمی توانند کار کنند.
بایدشعله ها را از نظر رطوبت بررسی کنید و در صورت وجود آب، باید آنها را کاملا خشک کنید.
شعله های گاز می تواند مسدود شده باشند و شما باید آنها را باز کنید.
خرابی فندک یکی دیگر از دلایل این مشکل است که می تواند خراب یا معیوب باشد.
در صورت خرابی فندک اجاق گاز باید آن را تعویض نمایید.
اگر مسیر اتصال فندک و برد الکترونیکی قطع شد، باید سیم کشی را تعویض کرد تا مشکل برطرف شود.
در برخی موارد علت جرقه نشدن اجاق گاز مربوط به وجود ایراد در برق خانه است که باید آن را پیدا و رفع کنید.

چگونه مشکل روشن نشدن شعله اجاق گاز را در منزل تعمیر کنیم؟

ممکن است این موضوع به اجزای داخلی اجاق گاز مبله، رومیزی یا صفحه ای مربوط نباشد و تنها با استفاده از چند راهکار به راحتی در منزل حل شود، در ادامه به طور کامل علت این مشکل و نحوه تعمیر اجاق گاز را توضیح می دهیم:

مواد غذایی یا چربی باقیمانده روی گاز و رسوبات آنها ممکن است از روشن شدن شعله اجاق گاز جلوگیری کند.
باید داخل محفظه را بررسی کنید و آن را تمیز کنید.
ممکن است آب وارد مشعل های اجاق گاز شما شده باشد که در این شرایط روشن نمی شود.
باید مشعل ها را از هرگونه رطوبت با یک پارچه خشک تمیز کنید و سپس بررسی کنید که روشن شود.
برای تعمیر اجاق گاز مبله، رومیزی و صفحه ای خود باید نشت گاز از شیلنگ را بررسی کرده و گیره آن را سفت کنید.
در صورتی که فندک اجاق گاز آسیب دیده است، باید آنها را تعمیر و ایرادات را برطرف کنید.
قرار دادن نادرست مشعل اجاق گاز یکی دیگر از دلایل این مشکل است.
ترموکوپل اجاق گاز ممکن است باعث روشن نشدن شعله های آن شود که با بررسی پیچ یا حجم دستگاه قابل بررسی است.
در صورت وجود مشکل در حجم اجاق گاز، باید آن را بررسی کرده و در صورت نیاز آن را تعویض کنید.

نظر تعمیرکار تهران724سرویس درباره خرابی دیر روشن شدن شعله اجاق گاز چیست؟

ممکن است بسیاری از کاربران با دیر روشن شدن اجاق گاز مبله، پنلی یا توکار خود مواجه شده و قصد تعمیر دستگاه خود را در منزل داشته باشند. بنابراین در ادامه راهنمای تعمیر اجاق گاز در محل را برای شما آورده ایم:

یکی از مهم ترین دلایل این مشکل خرابی ترموکوپل دستگاه است که نمی تواند جریان الکتریکی لازم را ایجاد کند.
برای تعمیر دستگاه باید خرابی ترموکوپل اجاق گاز را بررسی کنید و در صورت سوختگی اتصال دو میله را تعمیر یا تعویض کنید.
سیم پیچ معیوب همچنین می تواند باعث دیر شروع شدن شعله شود که در اثر انسداد یا ضربه آسیب می بیند.
اگر بوبین به درستی کار نمی کند، باید آن را با یک قطعه جدید تعویض کنید.
برای بررسی بوبین، باید هسته آن را به مدت 20 ثانیه فشار داده و نگه دارید.
اگر بعد از برداشتن دست، بوبین همچنان سر جای خود باشد، سالم است و در غیر این صورت آسیب دیده است.

تعمیرات روشن نماندن شعله اجاق گاز توسط تعمیرکار تهران724سرویس چگونه میباشد؟

اگر شعله اجاق گاز شما روشن نمی ماند و دلیل این مشکل را نمی دانید، راهنمای تعمیر اجاق گاز که در زیر توسط تعمیرکار تهران724سرویس ارائه شده است می تواند به شما کمک کند:

ترموکوپل اجاق گاز قطعه ای است که خرابی آن می تواند از روشن ماندن شعله اجاق گاز جلوگیری کند.
برای بررسی ترموکوپل، باید پیچ گاز را نگه دارید و سپس رها کنید.
اگر شعله ها روشن نمی ماند، احتمالا ترموکوپل خراب است و نیاز به تعمیر دارد.
مشکل در قسمت جرقه نیز باعث روشن نشدن شعله گاز می شود.
باید شمع را با دست تکان دهید و بررسی کنید که به درستی در جای خود قرار گرفته باشد.

تعمیر مشکل قطع نشدن فندک اجاق گاز

در برخی موارد فندک اجاق گاز به طور مداوم جرقه می شود و قطع نمی شود. اگر شما نیز با این مشکل مواجه شده اید و نیاز به تعمیر اجاق گاز خود در منزل دارید، نکات زیر را در نظر داشته باشید:

یکی از دلایل اصلی این مشکل خرابی فندک و اتصالات آن است.
باید این قطعه و اتصالات آن را بررسی کرده و آن را تعمیر کنید.
این مشکل ممکن است به دلیل نوسانات برق و یا سوختن جعبه فندک رخ دهد که باید آن را تعمیر کنید.
اگر رطوبت وارد قطعات داخلی از جمله ترانسفورماتور شود، فندک قطع نمی شود و جرقه نمی زند.
در این صورت در مواجهه با این مشکل باید دستگاه را از برق بکشید و قطعات داخلی آن را بررسی کنید.

طریقه تعمیر مشکل زرد سوختن شعله اجاق گاز چگونه است؟

اگر شعله اجاق گاز شما زرد است و آبی نمی سوزد، باید با توجه به راهنمای تعمیرات اجاق گاز رومیزی، مبله و توکار این کار را در منزل انجام دهید:

شعله های اجاق گاز می تواند در موقعیت نامناسبی قرار داشته باشند و باید محل آنها را اصلاح کنید.
در برخی مواقع شیارها و سوراخ های شعله اجاق گاز مسدود می شود که باعث تغییر رنگ شعله می شود.
باید نازل ها و سوراخ های مشعل ها را بررسی کنید و آنها را تمیز کنید.

چگونه اجاق گاز خود را تمیز کنیم؟

باید قسمت های لعابی را با آب ولرم و مواد شوینده بشویید. همچنین نباید از ابزار ساینده استفاده کنید.
باید درپوش شعله را با آب جوش و مواد شوینده بشویید.
برای لکه های سرسخت، می توانید از شوینده های معمولی موجود در بازار استفاده کنید.
هرگز از پد تمیز کننده، صابون ظرفشویی و اسید برای تمیز کردن اجاق گاز استفاده نکنید.

راهنمای تعمیرات فر

دلیل روشن نشدن مشعل ها در فرگاز چه می باشد؟

ابتدا باید وصل بودن دستگاه به گاز و برق را بررسی کنید.
باید بررسی کنید که فندک درست کار می کند.
همچنین باید محل قرارگیری مشعل ها را نیز بررسی نمایید.

بوی بد هنگام استفاده از فرگاز به چه علت می باشد؟

اگر برای اولین بار از دستگاه استفاده می کنید و این بو را استشمام می کنید، مشکلی طبیعی است و مربوط به مشعل است.
در صورت تکرار استفاده از دستگاه این بو از بین می رود.

به چه دلیل مشعل مربوط به فر روشن نمی شود(مشعل مخصوص بریان کردن)؟

باید بررسی کنید که گاز و برق به دستگاه وصل باشند.
باید مشکل جرقه زدن را به دقت بررسی کنید که این کار باید با فشار دادن دکمه احتراق انجام شود.

چرا لامپ فر کار نمی کند؟

مطمئن شوید که دستگاه به برق وصل است.
اگر برای اولین بار از دستگاه استفاده می کنید، ممکن است لامپ محکم بسته نشود.
همچنین ممکن است لامپ سوخته باشد که در این صورت باید آن را تعویض کنید.

تعمیرات اجاق گاز در محل

چگونه فرگاز خود را تمیز کنیم؟

خارج فر

ابتدا آن را کاملا بشویید و بلافاصله با حوله خشک کنید.
برای تمیز کردن لکه های سرسخت، از محصولات ساخته شده از فولاد ضد زنگ استفاده کنید.

داخل فر

داخل فر را در حالی که هنوز گرم است با استفاده از مواد شوینده و آب داغ یا مخلوط آب و سرکه تمیز کنید.
بعد از تمیز کردن دیواره های داخلی را با دستمال خشک کنید.

راهنمای تعمیر گاز رومیزی

چرا فندک الکتریکی گاز رومیزی به درستی کار نمی کند؟

برای رفع این مشکل باید فضای بین شعله و فندک را بررسی کنید.
ممکن است جرم روی آن ها وجود داشته باشد پس باید تمیز شوند.
باید توجه داشته باشید که برای جلوگیری از بروز این مشکل باید تمامی اجزای شعله به درستی در جای خود قرار گیرند.

دلیل یکنواخت نبودن سوختن شعله ها در اجاق گاز رومیزی چیست؟

ممکن است به دلیل قرارگیری نادرست اجزای سر شعله باشد که باید آن را به درستی در جای خود قرار داد.

در صورتی که جریان گاز وجود نداشته باشد یا جریان غیرطبیعی داشته باشد، چه باید کرد؟

برای تعمیر اجاق گاز رومیزی در این مرحله باید به شیر وسط رفته و جریان گاز را بررسی کنید.
همچنین احتمال خالی بودن سیلندر گاز مایع وجود دارد.
در این صورت باید شیر میانی را باز کرده و کپسول LPG را جایگزین کنید.

چرا ترموکل اجاق گاز رومیزی به درستی کار نمی کند؟

ممکن است مقداری دوده در قسمت انتهایی ترموکوپل وجود داشته باشد.
برای رفع این مشکل باید دوده و همچنین سر شعله را جدا کنید.

چکار کنیم تا کمتر نیازمند تعمیرات اجاق گاز شویم؟

اگر می خواهید بدانید که برای کاهش نیاز به تعمیر اجاق گاز چه کاری باید انجام دهید، توصیه های زیر را انجام دهید:

درپوش های شعله اجاق گاز خود را به طور مرتب چک کنید.
شعله آبی ممتد نشان می دهد که اجاق به درستی کار می کند.
وقتی شعله اجاق گاز زرد یا نارنجی است یعنی شعله ها باید تمیز شوند.
می توانید زباله ها و کثیفی های انباشته شده در حفره خلبان را با یک سوزن پاک کنید.

نکاتی مهم هنگام خرید از دیدگاه تعمیرکار اجاق گاز

نکات مهم هنگام خرید اجاق گاز از نظر تعمیرکار اجاق گاز به شرح زیر است:

تعداد شعله های اجاق گاز را با توجه به تعداد اعضای خانواده و نیاز روزانه خود به اجاق گاز انتخاب کنید.

 

برای مطالعه بیشتر درباره انواع اجاق گاز و شناخت آن ها کلیک کنید.

باید نکات ایمنی اجاق گاز را رعایت کنید و بدانید اجاق گاز با ترموکوپل و فندک بسیار ایمن هستند.
باید اجاق گازی را انتخاب کنید که پایلوت داشته باشد؛ زیرا از سرایت گاز به خانه شما در هنگام خاموش شدن یا خاموش شدن شیر در اثر باد جلوگیری می کند و ایمنی بالایی دارد.
می توانید یک اجاق گاز با کیفیت و مدرن انتخاب کنید تا در آینده هزینه زیادی برای تعمیرات نکنید.
باید بدانید که هنگام نصب اجاق گاز  خود با خدمات آن برند تماس بگیرید تا از گارانتی خارج نشود.

اگر بخواهیم گازها را به سه دسته تقسیم کنیم به شرح زیر می باشد:

دسته اجاق گاز های با کیفیت ایرانی

اخوان، پادیسان، ماهان

انواع اجاق گازهای با کیفیت خارجی

آریستون، الکترولوکس، لوفرا

دسته اجاق گاز های لاکچری

میله، نف، بوش

تعمیر اجاق گاز برندهای ایرانی و خارجی با بهترین کیفیت در مجموعه تهران 724 محقق میشود.

تعمیرگاه مجاز فر، اجاق گاز مبله، صفحه ای، تو کار در تهران724سرویس

یافتن تعمیرگاه مجاز اجاق گاز یکی از دغدغه های افرادی است که دستگاه هایشان خراب است. در این راستا می توان گفت یکی از بهترین مراکز مجاز و تخصصی در زمینه تعمیرات اجاق گاز، تهران724سرویس است که تمامی خدمات را با بهترین کیفیت به مشتریان خود ارائه می دهد.
تمامی قطعات تعویضی این مجموعه از قطعات اصلی و فابریک می باشد. همچنین تعمیر اجاق گاز در شرق، غرب، شمال و جنوب نیز توسط تکنسین های مجرب و حرفه ای تهران 724 انجام می شود. برای استفاده و دریافت خدمات تعمیر فر و اجاق گاز در محل می توانید با شماره های این گروه تماس گرفته و یا درخواست خود را در سایت این گروه ثبت نمایید.

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز

برای دریافت مشاوره و اعزام تعمیرکار با ما تماس بگیرید

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز در غرب، مرکز و شمال تهران با استفاده از خدمات بهترین تعمیرکار در محل، به عیب یابی و تعمیر دستگاه شما عزیزان میپردازد، در نظر داشته باشید که اگر دستگاه شما فر گاز، توکار ( مبله )، رومیزی و … باشد توسط تیم حرفه ای تهران724سرویس در تهران تعمیر میشود، همچنین برای رفاه حال شما عزیزان به آموزش عیب یابی و تعمیر اجاق گاز پرداخته ایم تا چنانچه فنی هستید بدون پرداخت هزینه، قادر به رفع مشکل خود باشید.

با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات اجاق گاز، میتوانید تا 75 %در هزینه تعمیر صرفه جویی نمایید.

توجه : کاربران گرامی هرگونه سوالی درباره تعمیر اجاق گاز دارید، کافی است در انتهای صفحه (قسمت دیدگاه) پرسش نمایید تا تعمیرکار اجاق گاز تهران724سرویس به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان باشد.

در این مقاله به بررسی چهار موضوع خواهیم پرداخت:

1-خدمات نمایندگی تعمیر اجاق گاز کدام ها هستند

2-هزینه تعمیرات اجاق گاز به چه عواملی بستگی دارد

3-چگونه در این هزینه ها می توان صرفه جویی نمود

4-عیب یابی و تعمیر اجاق گاز توسط تعمیرکار نمایندگی و ایرادات رایج این دستگاه

نحوه تماس با نمایندگی مجاز تعمیر اجاق گاز در تهران به چه صورت است؟

نحوه تماس با نمایندگی مجاز تعمیر اجاق گاز در تهران به شرح زیر می باشد:

1-از طریق شماره های پایین صفحه با نمایندگی تعمیرات اجاق گاز در تهران تماس بگیرید.

2-امکان ثبت درخواست از طریق سایت مجموعه تهران724سرویس نیز وجود دارد

3- تعمیرکار در کمتر از یک ساعت در محل شما حاضر خواهد شد

4-فاکتور هزینه ها در سربرگ رسمی شرکت صادر می گردد

5-در انتها در نظر سنجی تهران724سرویس نیز شرکت نمایید

کلیه خدمات تعمیر اجاق گاز در انواع مختلف رومیزی ، فردار و مبله با گارانتی 3 الی 12 ماهه ارائه می شود.

تعمیرات اجاق گاز

نمایندگی تعمیر اجاق گاز در تهران

تهران724سرویس به‌عنوان بهترین نمایندگی تعمیر اجاق‌ گاز در تهران میباشد که به دلیل داشتن پرسنل متخصص و آموزش‌دیده، بعد از حضور در منزل شما به سرعت مشکل اجاق‌گاز شما را تشخیص داده و آن را در کوتاه‌ترین زمان رفع مینماید. شما می‌توانید برای استفاده از خدمات تهران724سرویس به عنوان نمایندگی مجاز تعمیرات اجاق‌گاز در تهران، با توجه به اینکه در کدام منطقه تهران زندگی می‌کنید، برای سریع‌تر شدن روند کار با نزدیک‌ترین نمایندگی به منزلتان تماس حاصل فرمایید.

خدمات پس از فروش اجاق گاز به چه صورت است؟

بهترین و امن ترین راه برای تعمیر اجاق گاز طبیعتا استفاده از خدمات پس از فروش این محصول میباشد، در این بخش از نمایندگی تعمیرات اجاق گاز قصد داریم تا با هم به این سوال پاسخ دهیم که خدمات پس از فروش اجاق گاز به چه صورت میباشد.

 • بسیاری از برند های خارجی موجود در بازار که حضور مستقیمی در ایران ندارند و همین امر دسترسی به خدمات پس از فروش این برندها را کمی دشوار مینماید؛ اغلب خدمات پس از فروشی که می توانید به آن دسترسی داشته باشید خدماتی است که از سوی شرکت های ایرانی ارائه می شود و برای استفاده از آن ها تنها کافی است تا با شماره روی ضمانتنامه تماس بگیرید.
 • اما اگر از این خدمات رضایت ندارید هیچ جای نگرانی ای وجود ندارد؛ چرا که تعمیرگاه مجاز تهران724سرویس با داشتن شعب متعدد در جای جای ایران آماده ارائه خدمات تعمیر اجاق گاز در منزل شما است.

کاربران گرامی همچنین اگر علاقه به استفاده از خدمات تعمیر در محل تهران724سرویس ندارید میتوانید با استفاده از آدرس های ذکر شده در صفحه تماس با تهران724سرویس حضورا دستگاه خود را به دفاتر و تعمیرگاه ها ما بیاورید.

تعمیر اجاق گاز در محل

اگر حمل و نقل اجاق‌گاز برایتان مشکل است و به دنبال تعمیرکاری هستید که بتواند مشکل دستگاه شما را در منزلتان برطرف نماید، پیشنهاد می‌کنیم با تهران724سرویس تماس بگیرید. نمایندگی مجاز تعمیرات اجاق‌گاز ، تهران724سرویس برای رفاه حال مشتریان در هنگام تماس مشتری، تعمیرکار متخصص و حرفه‌ای در زمینه تعمیرات اجاق‌گاز را با تجهیزات کامل به منزلشان فرستاده و مشکل اجاق‌گاز آن‌ها را در منزل و محل آنها برطرف مینماید.تعمیر انواع اجاق گاز رومیزی و فردار در نمایندگی:
عیب یابی اجاق گاز را برای شما عزیزان شرح داده ایم تا چنانچه فنی هستید بدون پرداخت هزینه به تعمیرات و رفع عیب دستگاه خود بپردازید ، علاوه براین در نظر داشته باشید که در صورت برطرف نشدن عیب دستگاه میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات اجاق گاز در تهران بهره مند گردید .

در ادامه مقاله به عیب یابی و تعمیرات انواع اجاق گاز رومیزی و فردار در نمایندگی خواهیم پرداخت.

چرا شعله‌های اجاق‌گاز روشن نمی‌شود؟ برای تعمیر و عیب‌یابی آن، چه باید کرد؟

درصورتی که شعله ها در دستگاه روشن نشدند، از طریق راهنمایی های زیر نسبت به تعمیر اجاق گاز در منزل اقدام کنید.

این مشکل معمولاً به این دلیل ایجاد می‌شود که بر روی شعله گاز، لایه‌های چربی و… جمع شده باشد.
برای برطرف کردن این مشکل، باید ابتدا تمام شعله‌های گاز را تمیز کنید و مواد اضافی و چربی‌های موجود در بین شعله‌های گاز را نیز تمیز کنید.
اگر مشکل اجاق ‌گاز با تمیز کردن آن برطرف نشد، می‌توانید با تهران724سرویس تماس بگیرید و حل مشکل اجاق‌گاز خود را به نمایندگی مجاز تعمیرات اجاق ‌گاز بسپارید.

تعمیرات نمایندگی اجاق گاز در محل

چرا از درون شعله‌های اجاق‌گاز نف دود بیرون می‌آید؟ نظر تعمیرکار اجاق گاز در این باره؟

یکی از حاد ترین مشکلاتی که برای رفع آن نیاز به استفاده از خدمات تعمیرکار اجاق گاز است خروج دود از شعله های اجاق گاز می باشد که در این بخش به بررسی راهکار های آن خواهیم پرداخت.
اگر متوجه تولید دود از اجاق‌گاز خود شدید، این مورد را باید بدانید که برای تولید شعله در اجاق‌گاز، هوا و گاز مورد نیاز است.

درصورتی دود ایجاد می‌شود که میزان گاز به نسبت هوا بیشتر باشد.

برای برطرف نمودن این مشکل، شما باید نازال های گاز را عوض نموده و میزان گاز را کاهش دهید.

اگر در این زمینه هیچ اطلاعاتی ندارید بهتر است با تعمیرگاه مجاز اجاق‌ گاز تماس بگیرید.

چرا شعله‌های اجاق‌گاز بیش‌ از اندازه طبیعی آن، بلند است؟ برای برطرف کردن مشکل و تعمیر اجاق گاز در این مواقع چه باید کرد؟
بهتر است که برای حل این مشکل از خدمات نمایندگی تعمیرات اجاق گاز استفاده کنید؛ با این ما در ادامه نگاهی به علل این مشکل هم میاندازیم.

این مشکل زمانی ایجاد می‌شود که میزان هوا یا اکسیژن و گاز بیش ‌از میزان طبیعی آن باشد
برای برطرف کردن این مشکل، مقدار هوا و گاز درون اجاق‌گاز را باید کاهش دهید.
بهتر است درصورتی‌که اطلاعات کافی در زمینه تعمیرات اجاق‌گاز ندارید، از تعمیر خودسرانه آن خودداری کنید و تعمیر آن را به تعمیرکاران متخصص نمایندگی مجاز تعمیرات اجاق‌گاز بسپارید.
در صورتی که در رفع مشکل بلند بودن شعله ها در دستگاه نتوانستید موفق شوید، با تعمیرکار گاز مبله در تهران تماس بگیرید.

چرا دما فر گاز به مقدار مشخص‌شده نمی‌رسد؟ تعمیر اجاق گاز در این مواقع
این که راندمان حرارتی اجاق گاز شما به حد مناسبی نرسد یکی از مسائلی است که در ادامه مقاله نمایندگی تعمیرات اجاق گاز به بررسی آن می پردازیم.

نرسیدن دما فر به میزانی که توسط شما مشخص‌ گردیده به دلیل خراب شدن المنت گاز و سنسور دما داخل فر ایجاد میگردد.
برای برطرف نمودن آن باید سنسور دما فر و المنت گاز از نظر سالم بودن تست ‌شده و در صورت نیاز به تعویض، عوض شود.
بررسی و تست این قطعات و تعویض آن از پس افراد عادی بر نمی‌آید و باید به‌وسیله تعمیرکاران متخصص اجاق‌گاز انجام گردد.
اگر مشکل دمایی در فر دستگاه برطرف نشد، میتوانید از نمایندگی تعمیرات اجاق گاز در تهران724سرویس کمک بگیرید.

هزینه تعمیرات اجاق‌ گاز توسط نمایندگی تعمیرات

اگر قصد تماس با نمایندگی مجاز تعمیرات اجاق‌گاز تهران724سرویس را دارید، به ‌احتمال‌ زیاد کمی در مورد هزینه‌های این نمایندگی نگران هستید. در حالت کلی، در مورد هزینه‌های پرداختی به این مجموعه باید این را بدانید که:

تعمیرکاران نمایندگی مجاز تعمیرات اجاق‌گاز بعد از بررسی اجاق‌گاز و کشف مشکلات آن، ابتدا به تعمیر قطعات آن مشغول می‌شوند و تمام تلاششان را می‌کنند که با تعمیر قطعه، اجاق‌گاز درست شود؛
حتما شما هم می‌دانید که، تعویض قطعات به هزینه بیشتری نسبت به تعمیر قطعات نیاز دارد.
فاکتوری که در انتها تعمیرکاران تهران724سرویس به مشتری ارائه می‌کنند، تنها شامل هزینه‌هایی دستمزد تعمیرکار و قطعات مورد استفاده برای درست کردن اجاق‌گاز است و این هزینه با هزینه‌های تصویب ‌شده در اتحادیه یکسان است و بالاتر از آن نیست.
هزینه تعمیرات اجاق گاز توسط نمایندگی تعمیرات در تهران724سرویس کاملا مقرون به صرفه است.
ارائه گارانتی تعمیر اجاق گاز به مشتری در نمایندگی
ارائه گارانتی تعمیر اجاق گاز به مشتری در نمایندگی از قرار زیر می باشد:

یکی از مهم‌ترین مزایا تهران724سرویس این است که بعد از درست کردن اجاق‌گاز ضمانت‌نامه‌ای که دارای ۳۶۵ روز اعتبار است، به مشتری ارائه می‌کند.
مشتری می‌تواند در تمام این مدت بدون ترس از خراب شدن مجدد، با خیال راحت از اجاق‌گاز خود استفاده کند.
تعمیرگاه مجاز اجاق‌گاز با ارائه این ضمانت‌نامه به مشتری در طی ۳۶۵ پاسخگو مشکلات احتمالی به وجود آمده برای اجاق‌گاز شما می‌باشد.
در صورتی که نیاز به حضور مجدد برای درست کردن اجاق‌گاز باشد نیز این کار را بدون هزینه انجام می‌دهد.

پاسخ به پرسش های رایج در هنگام تعمیر اجاق گاز در تهران724سرویس

معمولا سوالات مشترک زیادی توسط مصرف کنندگان در هنگام تعمیرات اجاق گاز در تهران724سرویس مطرح می نمایند که در این بخش از نمایندگی تعمیرات اجاق گاز

قصد پاسخگویی به این پرسش ها به صورت یکجا را داریم.

هزینه تعمیرات اجاق گاز در تهران724سرویس چقدر است؟

این که هزینه تعمیرات اجاق گاز چقدر است به ایراد موجود در اجاق گاز شما بستگی دارد، اما آنچه که می تواند خیال شما را آسوده نماید این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز تهران724سرویس مطابق با تعرفه های اتحادیه است که همین مسئله سبب کاهش 75 درصدی هزینه ها برای مصرف کننده شده است.

نحوه پرداخت صورتحساب تعمیرات در تهران724سرویس به چه صورت است؟

هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز تهران724سرویس پس از اتمام فرایند تعمیر و در صورت رضایت شما دریافت می گردد.

 • مدت اعتبار ضمانتنامه تعمیرات در تهران724سرویس چقدر میباشد؟

تعمیرگاه مجاز تهران724سرویس تمامی تعمیرات خود را از 3 تا 12 ماه ضمانت میکند.

 • در صورت بروز مجدد مشکل در اجاق گاز مصرف کننده هزینه جداگانه ای را بابت تعمیرات باید پرداخت شود؟

تا قبل از به پایان رسیدن موعد ضمانتنامه اگر مشکل اجاق گاز شما دوباره و به صورت مجدد در دستگاه شما پدیدار گردد تعمیر اجاق گاز شما به صورت رایگان بر عهده مصرف کننده خواهد بود.

تعمیرات اجاق گاز در تهران

استفاده از تعمیرگاه مجاز نمایندگی تعمیرات اجاق گاز در تهران724سرویس چه مزایایی برای مصرف کنندگان دارد؟

امروزه تعمیرگاه های مجاز و غیر مجاز بسیاری در حوزه تعمیرات لوازم خانگی در حال فعالیت میباشند که این نکته به معنای آن است که مصرف کننده برای تعمیر لوازم خانگی خود از خدمات مراجع زیادی می تواند بهره مند گردد؛ به همین دلیل هم در این بخش از مقاله نمایندگی تعمیرات اجاق گاز به بررسی این پرسش می پردازیم که استفاد از خدمات تعمیرگاه مجاز تهران724سرویس چه مزایایی برای مصرف کنندگان دارد؟

 • استفاده نمودن از خدمات تعمیرکار حرفه ای و متخصص تعمیر اجاق گاز
 • عدم نیاز به جابجایی دستگاه
 • تعمیر گاز مبله با قطعات فابریک
 • دسترسی به خدمات تعمیر گاز رومیزی در هر ساعتی از شبانه روز و در هفت روز هفته
 • تنظیم فاکتور هزینه ها بر اساس نرخ مصوب شده در اتحادیه
 • تعمیر اجاق گاز در محل در کمترین زمان ممکن
 • داشتن شعبات مختلف در سر تاسر تهران برای ارائه خدمت بهتر
 • تعمیر قطعات اجاق گاز به جای تعویض آنها
 • تعمیرکار با لباس رسمی در منزل یا محل کار شما حضور خواهد داشت
 • امکان نظارت بر عملکرد تنکسین در محل
 • ارائه نمودن گارانتی برای خدمات تعمیرات اجاق گاز

به صور کلی می توان ادعا کرد که خدمات تعمیرات لوازم خانگی تهران724سرویس در محل یکی از بهترین خدماتی است که می توانید از آن استفاده نمایید.

تعمیر اجاق گاز را خودتان انجام دهید:

در این قسمت از مقاله به شما خواهیم گفت که چگونه یک اجاق گاز را با دستان خود تعمیر کنید.

1) اگر فر به خوبی گرم نمی شود، سوئیچ را بررسی کنید. عیب با تعویض “درمان” می شود. سوئیچ شکسته برداشته می شود، یک سوئیچ جدید نصب می شود.

اگر تعویض سوئیچ نتیجه مورد انتظار را به همراه نداشته باشد، سیم پیچ گرمایش بررسی می شود. بررسی مارپیچ از طریق پشت صفحه انجام می شود. پوشش محافظ برداشته می شود، مارپیچ برچیده شده و بررسی می شود. با پیدا کردن آسیب مکانیکی، مارپیچ به یک جدید تغییر می کند.

2) اگر شعله به طور یکنواخت نسوزد، گرفتگی کانال های گاز بررسی می شود. پس از تمیز کردن کانال ها، یکنواختی شعله سوزی دوباره برقرار می شود. کانال ها با سیم یا سوزن با قطر مناسب تمیز می شوند.

اگر عیب همچنان ادامه داشت، سفتی شمع و شیر برقی را بررسی کنید. با پیدا کردن نقص، گره فرسوده تغییر می کند.

3) مخلوط گاز سر و صدای خارجی منتشر می کند.

عدم تعادل مخلوط هوا و گاز باعث ایجاد صدا در هنگام احتراق می شود. با تنظیم موقعیت دمپر هوا یا تعویض پخش کننده های آتش، این نقص برطرف می شود.

4) آتش خود به خود در مشعل یا کوره خاموش می شود.

با سوختن پایدار شعله مشعل، شعله از ترموکوپل عبور می کند. اگر شعله به ترموکوپل نرسد مشعل خاموش می شود. برای حل این موضوع، نازل تمیز می شود و جریان گاز تنظیم می شود.

ترموکوپل وسیله ای است که دمای گرمایش مشعل را کنترل می کند. هنگامی که دما تغییر می کند، ترموکوپل جریان گاز را قطع می کند.

شعله در فر خاموش می شود:

اجاق گازها مجهز به سیستم کنترل تامین گاز هستند. در صورت خرابی یا خاموش شدن غیرمجاز گاز، سیستم جریان گاز مشعل فر را قطع می کند. سنسور خنک شده سیگنالی را به شیر ارسال می کند و با کمک آن منبع گاز قطع می شود. در صورت نقص در سیستم کنترل، هنگامی که دکمه احتراق روشن است، گاز تامین می شود. دکمه فشرده شده است – گاز تامین می شود. دکمه فشرده می شود – عرضه گاز متوقف می شود، مشعل خاموش می شود.

هنگامی که ترموکوپل به موقع خنک نشود، خرابی رخ می دهد. برای رفع شکستگی، ترموکوپل را بردارید و با سمباده تمیز کنید.

اگر تمیز کردن کمکی نکرد، ترموکوپل را عوض کنید.

5) تغییر فشار شعله در مشعلها:

5.1 جت های مسدود شده که مسئول تمیز شدن گاز هستند، منبع گاز را ضعیف می کند. با تمیز کردن جت ها، نقص عملکرد برطرف می شود.

تمیز کردن پیشگیرانه به موقع از خرابی جلوگیری می کند.

5.2 ترکیب نادرست مخلوط گاز باعث افزایش فشار در مشعل می شود. تنظیم دمپر هوا مشکل را برطرف می کند.

نگهداری پیشگیرانه اجاق گاز:

در این قسمت به شما خواهیم گفت که برای جلوگیری از تعمیر زودرس اجاق گاز با دستان خود چه کاری باید انجام دهید.

هنگام کارکردن اجاق گاز، جت ها، مشعل ها و محل اتصال سوئیچ ها مسدود می شوند.

برای تمیز کردن قطعات از موارد زیر استفاده کنید:

 • سیم یا سوزن نازک؛
 • برس ها و برس های فلزی.

اگر قطعات ساینده را بررسی نکنید، کثیف می شوند و محکم می چرخند.

برای تعمیرات و نگهداری:

 • پانل محافظ را بردارید؛
 • گل میخ ها را بیرون بکشید؛
 • ساقه ها را بیرون بیاورید؛

تعمیر اجاق گاز برقی

دستگیره را بچرخانید، اگر صدای خش خش مشخصی را شنیدید، دکمه را فشار دهید و اگر گاز روشن نشد، در این صورت احتراق برقی اجاق گاز Hephaestus مشکل دارد و می توانید خودتان سعی کنید آن را برطرف کنید.

اگر کلیک های مشخصه شنیده شود، در جایی که سیستم کار می کند، جرقه ای فقط روی مشعل مورد استفاده وجود ندارد. اگر هیچ کلیکی وجود نداشته باشد، دکمه یا بلوک ژنراتور تکانه های الکتریکی شکسته می شود.

عناصر تمیز شده و برای آسیب مکانیکی بررسی می شوند.

قطعات اصطکاکی با گریس گرافیت روانکاری می شوند.پس از بررسی، مکانیسم ها به ترتیب معکوس مونتاژ می شوند.

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز

احتراق الکتریکی یک مشعل کار نمی کند:

این اتفاق می افتد که صدای کلیک مشخصه احتراق الکتریکی شنیده می شود و یکی از مشعل ها هنوز فقط از یک کبریت روشن می شود، به این معنی که مشکل در شمع یا سیم از آن است.

اول از همه، وضعیت شمع را بررسی کنید – ممکن است با یک لایه خاک و چربی پوشیده شده باشد.

یک لایه چربی و گرد و غبار روی یک شمع می تواند به عنوان عایق عمل کند که جرقه نمی تواند به آن نفوذ کند. سعی کنید شمع را با برداشتن مشعل کاملاً بشویید و در نهایت با الکل یا استون چربی آن را پاک کنید. با دستمال کاغذی خشک کنید، اجازه دهید کاملا خشک شود، مشعل را تعویض کرده و عملکرد را بررسی کنید.

اگر تمیز کردن کمکی نکرد، باید بیشتر به دنبال مشکل باشید. میز اجاق گاز را بالا ببرید و سیمی را که از شمع به بلوک ژنراتور می رود، بررسی کنید، در حالی که سعی می کنید دکمه احتراق خودکار را فشار دهید. شاید سیم به فویل روی عایق فر یا لوله برخورد کند و جرقه ای در این مکان شکسته شود. در تاریکی یا غروب بهتر دیده می شود – پنجره را ببندید، نور را خاموش کنید.

اگر در جایی غیر از شمع جرقه زد، این محل را با نوار برق بپیچید و سیم را طوری حرکت دهید که جرقه فقط روی شمع، نزدیک مشعل باشد.

اگر کمکی نکرد، شمع را در تمام ارتفاع آن به دقت بررسی کنید: شاید عایق سرامیکی روی آن ترک خورده است، به همین دلیل جرقه کمتر از حد لازم می پرد. در این صورت این قطعه باید تعویض شود. قبل از انجام این کار حتما اجاق گاز را از برق بکشید.

برای برداشتن شمع، واشر لاستیکی را از شمع جدا کرده، گیره تمساح زیر شمع را فشار داده و بیرون بیاورید و سپس سیم مناسب را از بلوک ژنراتور بیابید و بکشید. پس از خرید قطعه جدید، مراحل را به ترتیب معکوس تکرار کنید.

احتراق الکتریکی کلیک نمی کند

اگر حتی یک مشعل از دکمه روشن نمی شود، هیچ کلیک مشخصی وجود ندارد یا دکمه فشار داده نمی شود، این مربوط به شمع ها نیست. در گزینه اخیر، واضح است که نیاز به تمیز کردن یا تعویض دکمه خواهد بود، اما اگر چنین اطمینانی وجود ندارد، باید عملکرد دستگاه را بررسی کنید.

تعمیرات اجاق گاز در محل

برای دریافت مشاوره و اعزام تعمیرکار با ما تماس بگیرید