ما هستیم در: شنبه - جمعه 8:00 - 20:00
 سرویس کار ماشین ظرفشویی سامسونگ در شرق تهران

سرویس کار ماشین ظرفشویی سامسونگ در شرق تهران

تلفن های تماس

نمایندگی شمال تهران

نمایندگی الهیه ، نیاوران ، فرمانیه ، قیطریه ، پاسداران ، هروی، محمودیه ، زعفرانیه ، ولنجک ، تجریش ، ظفر ، میرداماد ، شهرک غرب ، سعادت آباد و.. 

نمایندگی شرق تهران

نمایندگی تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، نیرو هوایی ، امامت ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

نمایندگی غرب تهران

نمایندگی  آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، بلوار فردوس ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، دهکده المپیک ، دریاچه چیتگر 

نمایندگی جنوب تهران

نمایندگی نازی آباد ، بهارستان ،  یاخچی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر ، گمرک ، وحدت اسلامی ، یافت آباد و …

نمایندگی مرکز تهران

نمایندگی جمهوری ، آزادی ، میدان ولیعصر ، هفت تیر ، کریم خان ، انقلاب ، حسن آباد ، بلوار کشاورز ، فاطمی ، امیرآباد ، یوسف آباد ، جهان آرا و …

پشتیبانی 24 ساعته

کارشناسان ما در تهران 724 به صورت شبانه‌روزی آماده سرویس دهی به مشتریان گرامی هستند . لطفا تنها جهت رزرو نوبت با این شماره تماس بگیرید : 

سرویس کار ماشین ظرفشویی سامسونگ در شرق تهران

ماشین ظرفشویی یکی از رایج ترین وسایل در خانه های همه ی ما است: ابزاری ضروری برای یکی از حوصله سربر ترین کارهای خانه یعنی شستن ظروف، این ماشین ظرفشویی به شما این امکان را می دهد که با چند حرکت ساده و صرفه جویی در زمان، حجم قابل توجهی از ظروف را بشویید. تهران 724 سرویس درای سرویس کار ماشین ظرفشویی سامسونگ در شرق تهران می باشد. جهت تماس اینجا کلیک کنید.

اما اگر ماشین ظرفشویی شما شروع به عصبانیت کرد، ممکن است مجبور شوید کار را دوچندان کنید: نه تنها از ظروف جمع شده در سینک مراقبت کنید، بلکه از نگهداری آن نیز مراقبت کنید.

قبل از تعویض کل دستگاه، مطمئناً توصیه می شود که علت مشکل را ردیابی کنید تا بفهمید که آیا می توان آن را تعمیر کرد یا خیر.

اگر می‌خواهید بیشتر در زمان و هزینه صرفه‌جویی کنید، می‌توانید تعمیرات را خودتان انجام دهید و جان تازه‌ای به ماشین ظرفشویی خود بدهید.

اگر دقیقاً نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید یا از کجا شروع کنید، نگران نباشید: در بیشتر موارد، در واقع، رعایت چند قانون ساده کافی است تا بتوانید انواع مشکلات را حذف کنید.

حال بیایید ببینیم رایج ترین مشکلات در عملکرد ماشین ظرفشویی ویرپول چیست و بهترین راه حل ها چیست.

نشت آب از ماشین ظرفشویی

یکی از بزرگترین مشکلات ناشی از کار نکردن ماشین ظرفشویی، نشت آب از درب آن است. معمولاً در صورت بروز این مشکل، آب می‌تواند روی زمین بریزد و کل اتاق را در معرض سیل قرار دهد.

بنابراین در این موارد، اقدام به موقع بسیار مهم است.

اولین چیزی که باید از آن مراقبت کنید بررسی واشر ماشین ظرفشویی است. اگر هنوز سالم است، مشکل ممکن است به دلیل بسته شدن نادرست خود درب باشد. همیشه بهتر است گلدان ها و ظروف بزرگ را کمی دورتر از در قرار دهید. جرم حجیم آنها در واقع می تواند از بسته شدن صحیح جلوگیری کند و باعث نشت ناخواسته آب شود.

از طرف دیگر، اگر متوجه چنین مشکلی نشدید، باید روی مهر و موم کار کنید. لزوماً لازم نیست آن را تعویض کنید: فقط آن را تمیز کنید، در صورتی که باقیمانده مواد غذایی یا آهک مانع از عملکرد صحیح آن شود. اما اگر آسیب دیده باشد، باید در اسرع وقت آن را تعویض کنید.

کثیف شدن ظروف بعد از شستن

ممکن است این اتفاق بیفتد که ظروف بعد از شستن همچنان کثیف باشند. این مشکل را می توان در بازوهای اختصاص داده شده برای پاشیدن مواد شوینده و آب ردیابی کرد. اولین کاری که باید انجام دهید این است که به دنبال هرگونه رسوب آهکی باشید. در صورت وجود، باید بازوها را در سرکه قرار دهید تا این ماده باعث حل شدن سنگ آهک شود.

تهران 724 سرویس درای سرویس کار ماشین ظرفشویی سامسونگ در شرق تهران می باشد. جهت تماس اینجا کلیک کنید

اگر مشکل ادامه داشت، می توانید به دنبال راه حل در داخل شیرهای درگیر در ورودی مایع باشید. اگر مشخص شد که آنها آسیب دیده اند، باید کل قطعه را با قطعه جدید جایگزین کنید.

برای دریافت مشاوره و اعزام تعمیرکار با ما تماس بگیرید

سرویس کار ماشین ظرفشویی سامسونگ در شرق تهران

تخلیه آهسته

یک مشکل رایج، کندی بارگیری و تخلیه دستگاه است. علت اصلی گرفتگی شلنگ تخلیه است. اول از همه بررسی کنید که آیا شیلنگ گیر کرده است یا خیر. آن را با آب تمیز کنید تا از ضایعات اضافی پاک شود. اگر هنگام دمیدن هوا احساس کردید، این روش جواب داد. در غیر این صورت، باید شیلنگ تخلیه را دوباره خریداری کنید.

کف در ماشین ظرفشویی

وجود کف اضافی در داخل ماشین ظرفشویی جزییاتی است که نباید دست کم گرفت. اگر متوجه کف زیاد شدید، ممکن است مشکل از شناور باشد. اگر آب توسط شناور جذب نشود، به جریان خود ادامه می دهد و باعث نشتی می شود.

ابتدا عملکرد صحیح خود شناور را بررسی کنید. سعی کنید جسم را چند بار حرکت دهید: به این ترتیب قفل آن را باز خواهید کرد. اگر هنوز متوجه فوم شدید، قبل از انجام هر فلاش دیگر باید شناور یا سنسور را تعویض کنید. پس از تعویض قطعه متوجه پیشرفت های واضحی خواهید شد که در مدت زمان کوتاهی کف مزاحم ظروف را کاملا از بین می برد.

درک نحوه عملکرد ماشین ظرفشویی به شما کمک می کند دستگاه خود را بدون مشکل و ایمن تعمیر کنید. ماشین ظرفشویی آب را تا 140 فارنهایت در محفظه پایینی خود (ناحیه زیر قفسه پایینی) با المنت حرارتی فلزی گرم می کند. بازوهای اسپری در حین پخش مواد شوینده آب را روی ظروف پمپ می کنند. پس از شستشوی دوم، المنت حرارتی دوباره شروع به کار می کند تا ظروف خشک شود. دما و فشار بالای آب به این معنی است که درب و سایر نقاط نشتی احتمالی باید کاملاً مهر و موم شوند.

برای مشاهده دیگر خدمات تهران 724 سرویس اینجا کلیک کنید.

اکثر مشکلات اساسی شامل عملکردهای اساسی هستند، مانند مواردی که برای رفع آنها فقط به ابزارهای ساده و مهارت های اساسی نیاز دارند.

برای تعمیراتی که شامل خارج کردن ماشین ظرفشویی از محفظه آن می شود، مراحل ایمنی خاموش کردن و جداسازی را در انتهای این آموزش دنبال کنید.

ماشین ظرفشویی پر شده است

زن جوان در حال تلفن با ماشین ظرفشویی پر شده

مجموعه شناور که در کاسه ماشین ظرفشویی قرار دارد، دستگاهی دیسکی شکل است که با بالا آمدن آب در حوضچه بالا می رود. هنگامی که آب به ارتفاع معینی می رسد، سوئیچ شناور سرریز به ماشین ظرفشویی سیگنال می دهد که آب را قطع کند. اگر شناور حرکت نکند یا سوئیچ کار نکند، آب تا زمانی که خارج شود به بالا رفتن ادامه می دهد.

تهران 724 سرویس درای سرویس کار ماشین ظرفشویی سامسونگ در شرق تهران می باشد. جهت تماس اینجا کلیک کنید

شناور را تصحیح کنید

اغلب، تعمیر یک شناور گیر کرده یک موضوع ساده است که آن را با دست چند بار بلند کرده و پایین بیاورید تا آن را جدا کنید. شناور باید آزادانه حرکت کند تا سوئیچ فعال شود. اگر اینطور نیست، یا اگر شناور به وضوح آسیب دیده است، کل مجموعه شناور را تعویض کنید.

تعمیر سوئیچ سرریز

سوئیچ شناور یک کلید رله کوچکتر از فندک است که جریان الکتریکی ولتاژ پایین را روشن یا خاموش می کند. شناور را بلند کنید و با دقت گوش دهید. اگر صدای کلیک فلزی سختی شنیدید، احتمالاً سوئیچ به درستی کار می کند. اگر نه، این قطعه ارزان قیمت را تعویض کنید.

نقاط دسترسی سوئیچ شناور از مدلی به مدل دیگر متفاوت است، بنابراین برای یافتن مکان باید به دفترچه راهنمای مالک خود مراجعه کنید. بسته به مدل، ممکن است پشت دستگاه یا جلو، زیر انگشت پا باشد.

پس از انجام مراحل خاموش کردن، سوئیچ رله را پیدا کنید. تعویض ساده است. سوئیچ فعلی باز می شود و سوئیچ جدید قفل می شود.

درب ماشین ظرفشویی نشتی دارد

اگر آب از پایین یا کناره های درب ماشین ظرفشویی شما چکه می کند، به احتمال زیاد درزگیر درب به درستی کار نمی کند و نیاز به تعویض دارد. حتی اگر دستگاه به خوبی کار کند ممکن است پورت نشت کند، یا ممکن است همراه با مشکلات سرریز نشت کند.

موانع پورت را بررسی کنید

اگر پورت در فواصل زمانی تصادفی نشت می کند، ممکن است به این دلیل باشد که دستگاه به درستی بارگذاری شده است. اجسام بزرگی که روی قفسه پایینی به طرفین قرار می گیرند ممکن است به طور نامحسوسی از بسته شدن درب جلوگیری کنند. در نتیجه ممکن است آب نشت کند. اقلام بزرگ را خیلی دورتر از در بارگیری کنید.

واشر درب را تعویض کنید

مهر و موم درب که به آن مهر و موم وان نیز می گویند، به مرور زمان تحلیل می رود. این مهر و موم که روی دستگاه (نه درب) قرار دارد، ارزان است و به راحتی قابل تعویض است.

مهر و موم را با دست بکشید. کانال را با مخلوط ملایمی از صابون ظرفشویی و آب گرم تمیز کنید، زیرا مواد زائد مانع از چسبیدن مهر و موم می شوند. بگذارید کانال خشک شود.

از سشوار روی حرارت کم استفاده کنید تا مهر و موم را صاف کنید زیرا از قرار گرفتن در بسته چروک می شود.

مهر و موم را به کانال فشار دهید، از بالا شروع کنید و سمت چپ و راست را پایین بیاورید.

وقتی ماشین ظرفشویی شما تخلیه نمی کند یا به آهستگی تخلیه می شود، ماشین شما احتمالاً گرفتگی دارد که می توانید آن را پاک کنید. این مراحل را به ترتیب دنبال کنید:

ابتدا به سینک آشپزخانه نگاه کنید. سینک ظرفشویی و ماشین ظرفشویی سیستم زهکشی مشترکی دارند. اگر فاضلاب ماشین ظرفشویی شما مسدود شده است، ممکن است سینک شما نیز مسدود شده باشد.

در حالی که زیر سینک هستید، بررسی کنید که شلنگ تخلیه ماشین ظرفشویی (یک لوله پلاستیکی موجدار) خمیده نباشد. باید در یک انحنای صاف از ماشین ظرفشویی تا فاضلاب حرکت کند.

تهران 724 سرویس درای سرویس کار ماشین ظرفشویی سامسونگ در شرق تهران می باشد. جهت تماس اینجا کلیک کنید

فیلتر تخلیه ماشین ظرفشویی را در پایین دستگاه، در وان بررسی کنید. برخی از ذرات غذا از فیلتر عبور می کنند. اما این فیلتر برای جلوگیری از ذرات بزرگتر طراحی شده است. با بیرون کشیدن ذرات آن را تمیز کنید (آنها را با فشار وارد فیلتر نکنید).

اگر هیچ ذره ای قابل مشاهده نیست، قفس فیلتر را با برداشتن دو پیچ از بالای قفس جدا کنید. پس از برداشتن قفس، بلوک ها را پاک کنید.

دستگاه را خاموش و خارج کنید. شیلنگ تخلیه پلاستیکی متصل به پشت دستگاه را پیدا کنید. آن را از برق بکشید و در لوله باد کنید. اگر هوا آزادانه جریان نداشته باشد، لوله مسدود می شود. به زور با آب جاری در سینک پاک کنید. اگر تمیز کردن انسداد دشوار است یا شلنگ آسیب دیده است، یک شیلنگ جدید بخرید.

ماشین ظرفشویی به اندازه کافی خوب تمیز نمی کند

قاشق و ظروف در آبکش

کاتیا کرچر/ گتی ایماژ

برای دریافت مشاوره و اعزام تعمیرکار با ما تماس بگیرید

4

اجرای کامل چرخه ماشین ظرفشویی فقط برای کشف غذای کیک شده می تواند خسته کننده باشد. آیا ماشین شما خروجی است؟ شاید نه. برای ماشین هایی که ظروف را به خوبی تمیز نمی کنند، این موارد را امتحان کنید:

بازوهای اسپری را تمیز کنید

آب منجر به تجمع مواد معدنی می شود. تمام بازوهای اسپری را بردارید و در سرکه خیس کنید تا رسوبات معدنی از بین برود.

شیر ورودی آب را تعویض کنید

در بسیاری از مدل‌ها، می‌توان دستگاه را در جای خود رها کرد (اما همچنان به دلایل ایمنی باید مراحل خاموش کردن را انجام داد).

پانل دسترسی باسن پا را بردارید. خط آبی که به شیر ورودی متصل می شود را بردارید.

با انبر Channellock، اتصالات برنجی را بردارید، سپس با یک مهره شش گوش، براکت شیر ​​را از دستگاه جدا کنید.

تهران 724 سرویس درای سرویس کار ماشین ظرفشویی سامسونگ در شرق تهران می باشد. جهت تماس اینجا کلیک کنید

دسته برق متصل شده را بردارید. اتصالات شیر ​​ورودی جدید را وصل کنید و مراقب اولین بسته بندی نوار تفلون روی رزوه ها باشید.

مجموعه پنجه و استوک را دوباره وصل کنید.

ماشین ظرفشویی ظروف را خشک نمی کند

نوجوان در حال برداشتن ظروف از ماشین ظرفشویی در آشپزخانه

راس رود / گتی ایماژ

ظروف بعد از یک چرخه کامل خشک نمی شوند؟ عنصر گرمایش نعل اسبی در پایین دستگاه، در حوضه، وظیفه عملیات خشک کردن را بر عهده دارد. نسبتا ارزان است و تعویض آن آسان است.

نحوه تعویض المنت گرمایشی

دستگاه را با خیال راحت خاموش کنید و آن را بردارید.

برای اطلاعات بیشتر درباره ماشین های ظرفشویی اینجا کلیک کنید.

در پشت دستگاه، دو سیمی را که به پایانه های المنت گرمایش متصل می شوند، قرار دهید. با یک پیچ گوشتی سر صاف، سیم ها را به آرامی بالا بکشید.

سیم ها را روی زمین قرار دهید و به موقعیت آنها (چپ یا راست) توجه کنید.

با استفاده از یک آچار، دو مهره نگهدارنده پلاستیکی را باز کنید. اندازه ها ممکن است متفاوت باشد، اما معمولا از یک آچار 3/4 اینچی استفاده می شود.

به قسمت جلوی دستگاه بروید و آن را تا نیمه به شکاف خود فشار دهید.

در را باز کنید و سبد پایینی را بردارید.

عنصر گرمایش را بردارید. از آنجایی که قبلاً آن را از پشت شل کرده اید، فقط باید آن را بلند کنید.

تعویض به صورت معکوس عمل می کند، مهره های نگهدارنده را با دقت سفت کنید تا از چفت شدن آنها جلوگیری شود.

برای تمام تعمیراتی که شامل خارج کردن دستگاه از محل آن است، مراحل زیر را دنبال کنید:

قطع کننده مدار روی پنل سرویس را خاموش کنید.

تهران 724 سرویس درای سرویس کار ماشین ظرفشویی سامسونگ در شرق تهران می باشد. جهت تماس اینجا کلیک کنید

زیر سینک آشپزخانه، خط تامین آب را خاموش کنید. لوله های تخلیه و تغذیه ماشین ظرفشویی را جدا کنید. سیم برق را جدا کنید.

در را باز کن. پیچ ماشین را در جایی که به قاب فلزی آن متصل است باز کنید.

درب را کمی باز کنید تا دستگاه را با دست بگیرید. دو طرف در را نگه دارید. به آرامی دستگاه را از یک طرف به طرف دیگر تکان دهید در حالی که به سمت خود می کشید.

در حالی که دستگاه خارج از محفظه آن است، در را باز نکنید زیرا ممکن است به سمت جلو واژگون شود و به شما آسیب برساند. برای جلوگیری از واژگونی دستگاه تا نیمه به داخل محفظه فشار دهید.

آیا می دانید چگونه ماشین ظرفشویی را تعمیر کنیم؟ برای اکثر مردم پاسخ این است که با یک لوله کش یا کارشناس ساخت و ساز تماس بگیرید، اما اگر دانش پیش زمینه ای دارید، می توانید. این علم موشک نیست، اما اگر با آن راحت نیستید، توصیه می کنم فردی را استخدام کنید تا این کار را برای شما انجام دهد. در این مقاله قصد دارم نکاتی را به اشتراک بگذارم که امیدوارم به شما در تعمیر ماشین ظرفشویی کمک کند! قبل از شروع به تعمیر ماشین ظرفشویی خود، مطمئن شوید که کلید اصلی یا حداقل منبع تغذیه ای که برق دستگاه را تامین می کند را خاموش کرده اید. حالا باید مخزن آب و شلنگ آب را از پشت ماشین ظرفشویی برداریم! ما باید مطمئن شویم که در حین برداشتن آنها چیزی نشکنیم، همچنین می توانیم به لوله ها یا آب بندی مخزن آسیب برسانیم. شیلنگ آب دارای یک شلنگ است که به آن وصل شده است و با بیرون کشیدن آن ممکن است مجبور شوید اتصال آب را جدا کنید زیرا پمپ آب فشار را کنترل می کند. شما متوجه خواهید شد که مخزن فشار چه زمانی پر است زیرا نمی توانید مخزن آب را بیشتر فشار دهید.

برای مشاهده دیگر خدمات تهران 724 سرویس اینجا کلیک کنید.

اکنون که همه چیز را از برق جدا کرده اید، می توانیم به مرحله بعدی نحوه تعمیر ماشین ظرفشویی برویم! خط تخلیه (جایی که آب می رود) را از پایین ماشین ظرفشویی بردارید، با یک سیم بلند و انعطاف پذیر می توان به آن رسید. از این سیم برای هدایت آب به داخل فاضلاب و خارج شدن از ماشین ظرفشویی استفاده کنید! اگر به شلنگ یا اتصالات آسیب دیدید، همیشه می توانید از خم کن شلنگ برای تعمیر استفاده کنید.

ماشین ظرفشویی خشک نمی شود

اگر ماشین ظرفشویی شما را مجبور به خشک کردن ظروف می کند و بنابراین زمان را برای انجام کاری که دستگاه شما برای انجام آن برنامه ریزی شده است تلف می کند، دلایل مختلفی می تواند وجود داشته باشد. به عنوان مثال، این موارد می تواند شامل موارد زیر باشد:

عدم وجود کمک شستشو مطمئن شوید که مقداری را به هر بار اضافه می کنید.

قرارگیری نادرست ظروف در ماشین ظرفشویی. از بارگذاری بیش از حد دستگاه خودداری کنید و اطمینان حاصل کنید که بازوهای اسپری با هیچ مانعی برای حرکت خود مواجه نمی شوند.

تراکم بیش از حد. به یاد داشته باشید که ماشین ظرفشویی را در پایان چرخه شستشو باز کنید و ظروف را برای روزها در داخل خانه نگذارید.

تهران 724 سرویس درای سرویس کار ماشین ظرفشویی سامسونگ در شرق تهران می باشد. جهت تماس اینجا کلیک کنید

نگهداری ضعیف به طور منظم، حداقل یک بار در ماه، از مواد شوینده در برابر رسوب آهک و انسداد استفاده کنید.

اگر این دلایل نیست، احتمالا ماشین ظرفشویی شما دارای نقص فنی است که نیاز به مداخله یک متخصص دارد.

ماشین ظرفشویی با آب پر نمی شود

وقتی پمپ تخلیه فعال می شود اما صدای ورود آب به ماشین ظرفشویی شنیده نمی شود، قطعا یکی از مواردی است که می توان گفت ماشین ظرفشویی از آب پر نمی شود. معمولاً در دستگاه‌های دارای برد الکترونیکی، زمانی که ماشین ظرفشویی آب را جذب نمی‌کند، زنگ هشدار صوتی و/یا بصری توسط ال‌ای‌دی نشان داده می‌شود. یک دلیل می تواند این باشد که شما شیر آب را بسته رها کرده اید.

با این حال، اگر شیر آب بسته نشد و زنگ هشدار به هر حال خاموش شد، باید بررسی های زیر را انجام دهید:

شلنگ تخلیه را از نظر پیچ خوردگی یا پیچ خوردگی بررسی کنید.

بررسی کنید که آیا آب با فشار مناسب از شیری که شیلنگ تخلیه وصل شده است خارج می شود.

فیلتر شیر برقی را بررسی کنید: ممکن است بقایای رسوب آهک مانع از جریان آب به داخل ماشین ظرفشویی شود.

تهران 724 سرویس درای سرویس کار ماشین ظرفشویی سامسونگ در شرق تهران می باشد. جهت تماس اینجا کلیک کنید

برای دریافت مشاوره و اعزام تعمیرکار با ما تماس بگیرید

سرویس کار ماشین ظرفشویی سامسونگ در شرق تهران

پس از انجام این بررسی های اولیه، اگر وضعیت قابل حل ساده است، می توانید به تنهایی ادامه دهید. مثلاً اگر بحث رسوب زدایی فیلتر شیر برقی یا باز کردن گره های شیلنگ ورودی باشد، تخصص تکنسین لازم نیست. با این حال، در سایر موارد پیچیده تر، همیشه لازم است با یک متخصص مشورت کنید تا عملکرد دستگاه به خطر نیفتد.

ماشین ظرفشویی خوب شسته نمی شود

علامت اصلی که نشان دهنده خرابی ماشین ظرفشویی است، کثیف شدن ظروف، تابه ها و دیگر ظروف در پایان چرخه شستشو است. از جمله دلایل می توان به سختی آب به دلیل وجود سنگ آهک در لوله ها اشاره کرد که مانع از جریان صحیح آب می شود. مشکلات ترافیکی و دستورالعمل ها را می توان با استفاده از پاک کننده های مخصوص حل کرد.

در هر صورت، همیشه لازم است مطمئن شوید که هیچ انسدادی وجود ندارد، به عنوان مثال به دلیل مسدود شدن بقایای بزرگ مواد غذایی در فیلتر ماشین ظرفشویی. در این حالت کافی است فیلتر را بردارید و محتویات آن را در سطل زباله خالی کنید.

مشکل مربوط به فلپ مورد استفاده برای قرار دادن پد. به عنوان مثال، مکانیسم هایی که باز و بسته شدن آن را تنظیم می کنند، می توانند مسدود شوند.

حل نشدن قرص به دلیل عدم وجود آب ورودی. برای بررسی این مشکل، می‌توانید یک چرخه تمیز کردن را بر اساس سرکه سفید شروع کنید تا بقایایی که باعث مسدود شدن اجزای داخلی می‌شوند را از بین ببرید.

قرارگیری نادرست ظروف اگر به اشتباه قرار داده شوند، می توانند از عملکرد صحیح عملکرد تبلت جلوگیری کنند.

بدون آب گرم کن در این حالت ما در معرض خرابی واقعی ماشین ظرفشویی هستیم. در این صورت باید با یک تکنسین تماس بگیرید تا مشکل را حل کند.

تهران 724 سرویس درای سرویس کار ماشین ظرفشویی سامسونگ در شرق تهران می باشد. جهت تماس اینجا کلیک کنید

نشتی آب ماشین ظرفشویی

یکی از دلایل نشتی آب ماشین ظرفشویی می تواند مربوط به آب بندی درب باشد که ممکن است فرسوده شده و دیگر قادر به تضمین آب بندی درب نباشد. در این مورد مفید است که فوراً با یک شرکت تعمیر لوازم خانگی تماس بگیرید. وجود آب در خارج از ماشین ظرفشویی می تواند بسیار خطرناک باشد و همچنین می تواند به سایر دستگاه ها آسیب برساند.

با این حال، دلایل کمتر پیچیده دیگری نیز وجود دارد که ماشین ظرفشویی می تواند آب نشت کند. به عنوان مثال، استفاده از مقادیر زیاد مواد شوینده می تواند باعث تشکیل کف زیادی شود که می تواند از دستگاه خارج شود و همچنین به طور جدی آن را به خطر بیندازد. بنابراین مراقب باشید که مقدار مناسبی از مواد شوینده و قرص را در ماشین ظرفشویی قرار دهید و همیشه دستورالعمل ها را دنبال کنید.

برای دریافت مشاوره و اعزام تعمیرکار با ما تماس بگیرید

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.