ما هستیم در: شنبه - جمعه 8:00 - 20:00
 تعمیر لباسشویی آاگ در نارمک(22624917 – 021)

تعمیر لباسشویی آاگ در نارمک(22624917 – 021)

تلفن های تماس

نمایندگی شمال تهران

نمایندگی الهیه ، نیاوران ، فرمانیه ، قیطریه ، پاسداران ، هروی، محمودیه ، زعفرانیه ، ولنجک ، تجریش ، ظفر ، میرداماد ، شهرک غرب ، سعادت آباد و.. 

نمایندگی شرق تهران

نمایندگی تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، نیرو هوایی ، امامت ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

نمایندگی غرب تهران

نمایندگی  آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، بلوار فردوس ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، دهکده المپیک ، دریاچه چیتگر 

نمایندگی جنوب تهران

نمایندگی نازی آباد ، بهارستان ،  یاخچی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر ، گمرک ، وحدت اسلامی ، یافت آباد و …

نمایندگی مرکز تهران

نمایندگی جمهوری ، آزادی ، میدان ولیعصر ، هفت تیر ، کریم خان ، انقلاب ، حسن آباد ، بلوار کشاورز ، فاطمی ، امیرآباد ، یوسف آباد ، جهان آرا و …

پشتیبانی 24 ساعته

کارشناسان ما در تهران 724 به صورت شبانه‌روزی آماده سرویس دهی به مشتریان گرامی هستند . لطفا تنها جهت رزرو نوبت با این شماره تماس بگیرید : 

تعمیر لباسشویی آاگ در نارمک

برای همه ما پیش آمده که یک روز ماشین لباسشویی به طور معمول کار می کند و روز دیگر هیچ کاری انجام نمی دهد. و هنگامی که این اتفاق می افتد، همه چیز می تواند به خصوص آسان باشد، اما نه. مواردی وجود دارد که می توانید با یک جستجوی ساده در اینترنت، به آسانی پاسخی برای مشکل خود بیابید و مواردی نیز وجود دارد که کمی پیچیده تر هستند. شرکت تهران 724 سرویس دارای تجربه بسیار بالایی در تعمیر لباسشویی آاگ در نارمک می باشد. جهت تماس اینجا کلیک کنید.

برای ماشینی که خیلی سخت کار می کند، تعجب آور نیست که خراب شود یا اغلب نیاز به تعمیر داشته باشد. تعمیرات ماشین لباسشویی باید توسط یک تکنسین مجرب در زمانی که مشکل بزرگ است انجام شود.

چگونه ماشین لباسشویی آاگ را تعمیر کنیم؟

دلایل مختلفی وجود دارد که چرا ماشین لباسشویی به درستی آبکشی نمی کند. در نتیجه، ممکن است لکه های سفیدی روی لباس های شسته شده خود مشاهده کنید یا احساس کنید که صابون هستند. ببینید آیا یکی از موارد زیر مشکل را برطرف می کند یا خیر.

از بارگذاری بیش از حد دستگاه خودداری کنید

ماشین‌های لباسشویی در ظرفیت‌های مختلف تولید می‌شوند. اگر دستگاه شما بیش از حد بار باشد، ممکن است مواد شوینده در چین و چروک لباس شما گیر کند و کاملا حل نشود. برای برنامه ها و ظرفیت های لباسشویی به دفترچه راهنمای کاربر مراجعه کنید.

برای راهنمایی های بیشتر در مورد شستن لباس های خود، راهنمای ما را در مورد بارگیری صحیح ماشین لباسشویی و باری که می تواند تحمل کند، بخوانید.

برای مشاهده دیگر خدمات تهران 724 سرویس اینجا کلیک کنید.

از مصرف بیش از حد مواد شوینده خودداری کنید.

ممکن است از مواد شوینده بیش از حد یا اشتباهی برای دستگاه خود استفاده کنید. دستورالعمل های بسته بندی مواد شوینده را بخوانید تا متوجه شوید که آیا نوع آن برای ماشین لباسشویی شما مناسب است یا خیر. مطمئن شوید که فقط از دوز توصیه شده استفاده می کنید.

اطمینان حاصل کنید که مواد شوینده در ظرف مناسب قرار داده شده است

در کشوی مواد شوینده سه محفظه وجود دارد که دو محفظه آن برای مواد شوینده و یکی برای نرم کننده پارچه است.

محفظه با علامت “I” برای پیش شستشو و محفظه دیگر با علامت “II” برای شستشوی اصلی است. محفظه میانی مخصوص نرم کننده است. مطمئن شوید که مواد شوینده را در ظرف مناسب قرار داده اید.

فقط در صورتی که در حال اجرای برنامه ای با چرخه پیش شستشو هستید، مواد شوینده را در محفظه اول قرار دهید. در غیر این صورت، ماشین لباسشویی شما فقط از نیمی از مواد شوینده استفاده می کند. سپس مقدار باقیمانده را می توان در طی فرآیند شستشو در سطل زباله رها کرد. ماده شوینده در این مرحله به طور کامل حل نمی شود و ممکن است باعث ایجاد لکه شود.

شرکت تهران 724 سرویس دارای تجربه بسیار بالایی در تعمیر لباسشویی آاگ در نارمک می باشد. جهت تماس اینجا کلیک کنید.

برای دریافت مشاوره و اعزام تعمیرکار با ما تماس بگیرید

تعمیر لباسشویی آاگ در نارمک

بررسی کنید که آیا شلنگ تخلیه پیچ خورده یا مسدود شده است.

شیلنگ بین دستگاه و لوله تخلیه نباید پیچ ​​خورده یا مسدود شود. اگر شلنگ نتواند آب را به درستی خارج کند، ممکن است بقایای صابون روی لباس شما باقی بماند. شلنگ و دوشاخه را چک کنید یا در صورت لزوم آن را صاف کنید.

بررسی کنید که آیا فیلتر پمپ کثیف یا مسدود شده است

محتمل ترین علت گرفتگی فیلتر پمپ است. فیلتر پمپ باید هر سه ماه یکبار یا زمانی که گرفتگی دارد تمیز شود. این صافی برای نگه داشتن اجسام خارجی مانند دکمه یا سکه و جلوگیری از ورود این اجسام به شلنگ تخلیه قرار می گیرد. در گوشه سمت راست پایین دستگاه شما قرار دارد.

برای تمیز کردن فیلتر پمپ، درپوش را باز کنید تا فیلتر ظاهر شود. برخی از مدل های ماشین لباسشویی دارای یک شلنگ کوچک در پشت درب آن هستند تا آب داخل فیلتر تخلیه شود. دیگران وقتی فیلتر را بیرون می آورید به سادگی آب را خالی می کنند. در هر صورت، بهتر است یک کاسه یا چند حوله زیر فیلتر قرار دهید.

اگر شلنگ دیدید، آن را بیرون بکشید، آن را جدا کنید و منتظر بمانید تا تمام آب تمام شود. در غیر این صورت، فیلتر را در خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید و آن را بیرون بکشید. در حین انجام این کار باید آب خارج شود. هرگونه آلودگی، مو یا مواد خارجی را از فیلتر جدا کنید. سپس آن را با آب لوله کشی بشویید.

حفره فیلتر را بررسی کنید تا ببینید آیا چیزی مانند خاک، سکه یا دکمه گیر کرده است. آن را با یک پارچه مرطوب پاک کنید. در نهایت، فیلتر را با چرخاندن آن در جهت عقربه های ساعت، تعویض و محکم کنید، سپس پوشش محافظ صفحه کف را تعویض کنید.

شرکت تهران 724 سرویس دارای تجربه بسیار بالایی در تعمیر لباسشویی آاگ در نارمک می باشد. جهت تماس اینجا کلیک کنید.

فشار آب را بررسی کنید.

ماشین لباسشویی به فشار آب کافی نیاز دارد تا مواد شوینده را از کشو خارج کند. فشار آب را با نگاه کردن به فشار سنج متصل به خط آب یا با وصل کردن فشار سنج به شیر پشت ماشین لباسشویی خود بررسی کنید.

فشار منبع آب مورد نیاز برای کار با ماشین لباسشویی بکو بین 1 تا 10 بار (0.1-1 مگاپاسکال) است. اگر فشار کمتر از این باشد، ممکن است لوله های آب مسدود شده و یا نشتی داشته باشند. در این صورت شیر ​​آب را ببندید و با یک لوله کش واجد شرایط تماس بگیرید.

با این حال، گاهی اوقات، اکثر این تعمیرات به ابزار ساده ای نیاز دارند و در صورت دستیابی به آن توسط خودتان انجام می شود. برخی از مشکلات رایجی که می توانید بدون کمک حل کنید عبارتند از:

شروع به کار نمی کند

مشکل: شما لباس‌ها را در درام می‌گذارید، دکمه «روشن» را فشار می‌دهید و هیچ اتفاقی نمی‌افتد.

سیم برق پشت ماشین لباسشویی را بررسی کنید تا از اتصال آن مطمئن شوید. به دلیل حرکات شدید سطل، ممکن است قطع شود.

نشانگر سوئیچ پوشش واشر لودر جلو ممکن است معیوب باشد. این قسمت از چارچوب در است که با دستگاه ارتباط برقرار می کند و اطمینان می دهد که درب به درستی بسته شده و برای شروع پر شدن با آب مناسب است.

تعمیر لباسشویی آاگ در نارمک

سوئیچ پوشش واشر لودر بالا ممکن است معیوب باشد. می‌توانید با تنظیم دستگاه روی «روشن» و سپس فشار دادن داخل سوراخ، آن را آزمایش کنید. اگر به درستی کار می کند، آب باید شروع به پر شدن کند حتی اگر درب آن باز باشد.

لباس ها بعد از شستن پرز دارند

مشکل: بعد از شستن لباس‌هایتان، اغلب با پرز، مو و سایر مواد زائد سبک پوشیده می‌شوند.

از بارگذاری بیش از حد سطل خودداری کنید. یک ماشین لباسشویی بیش از حد پر فضای کافی برای آب شستشوی تمیز برای جمع کردن مواد شوینده و زباله ندارد. برای حداکثر بارگذاری به دفترچه راهنمای سازنده مراجعه کنید.

کمتر از مواد شوینده استفاده کنید. مقدار زیاد شوینده ممکن است نتواند بقایای لباس را به درستی آبکشی کند. همچنین اقلام مربوط به حیوان خانگی خود را جدا از سایر لباس ها بشویید.

ماشین لباسشویی صدای بلندی ایجاد می کند.

مشکل: وقتی ماشین لباسشویی می چرخد، صدای زیادی ایجاد می کند.

یاتاقان های لوله که مستقیماً در زیر وان قرار دارند ممکن است فرسوده شده و نیاز به تعویض داشته باشند.

ممکن است تسمه یا قرقره موتور ماشین لباسشویی ساییده شده باشد. این یک تعمیر نسبتاً پیچیده است که باید توسط یک تکنسین متخصص در تعمیر ماشین لباسشویی تعمیر شود.

تسمه قرقره پمپ ممکن است ترک خورده، فرسوده شده باشد یا شکل دیگری نداشته باشد.

شرکت تهران 724 سرویس دارای تجربه بسیار بالایی در تعمیر لباسشویی آاگ در نارمک می باشد. جهت تماس اینجا کلیک کنید.

مشکل: ماشین لباسشویی شما می تواند با آب پر شود، اما وقتی پر شود، همزن حرکت نمی کند.

هم زدن حرکتی است که لباس ها را تمیز می کند. این عمل توسط همزن انجام می شود. چرخ دنده های جهت دار پلاستیکی کوچک قسمت بالایی همزن را به قسمت پایینی متصل می کنند. در حالی که دستگاه در حالت کار است، درب را باز کنید. سوئیچ را فشار دهید تا وقتی درب باز است دستگاه متوقف نشود. اگر دستگاه صدای تکان دهنده معمولی تولید کند اما همزن حرکت نکند، ممکن است چرخ دنده ها فرسوده شده و نیاز به تعویض داشته باشند.

در هر صورت اگر متوجه شدید دستگاه برقی شما مشکلی دارد و آنطور که باید کار نمی کند، پیشنهاد می کنیم با یک متخصص مشورت کنید تا اوضاع بدتر نشود. از طرف دیگر، اگر شما از آن دسته افرادی هستید که وحشت می کنند، یک لیوان شراب قرمز خوب بنوشید (شوخی نمی کنیم)، وضعیت دستگاه را مشاهده کنید، ببینید آیا چیزی وجود دارد که می توانید اصلاح کنید، و سپس با یک مشورت کنید.

آیا می دانستید که می توانید بسیاری از تعمیرات رایج ماشین ظرفشویی را خودتان انجام دهید؟ اگرچه ممکن است وسیله‌ای ترسناک به نظر برسد، اما در اصل ماشین ظرفشویی یک وسیله ساده است که می‌توانید خودتان آن را تعمیر کنید.

برای مشاهده دیگر خدمات تهران 724 سرویس اینجا کلیک کنید.

تعمیر لباسشویی آاگ در نارمک

برای دریافت مشاوره و اعزام تعمیرکار با ما تماس بگیرید

درک نحوه عملکرد ماشین ظرفشویی به شما کمک می کند دستگاه را بدون مشکل و ایمن تعمیر کنید. ماشین ظرفشویی شما آب را تا دمای 60 درجه سانتیگراد در حوضچه پایینی خود (ناحیه زیر قفسه پایینی) با یک عنصر حرارتی فلزی گرم می کند. هنگام پخش مواد شوینده، پمپ بازویی را که آب را روی ظروف می پاشد اسپری کنید. پس از یک اسپری آبکشی دوم، المنت حرارتی دوباره شروع به خشک کردن ظروف می کند. دما و فشار بالای آب به این معنی است که درب و سایر نقاط فرار بالقوه باید کاملاً آب بندی شوند.

بیشتر مسائل مربوط به ماشین ظرفشویی بر روی این عملکردهای اساسی و اساسی تمرکز دارند و فقط به ابزارهای ساده و مهارت های اولیه تعمیر نیاز دارند. در بسیاری از موارد، این یک مورد ساده برای انجام تنظیمات دستی است.

برای اطلاعات بیشتر درباره ماشین های لباسشویی آاگ اینجا کلیک کنید.

برای تعمیراتی که شامل خارج کردن ماشین ظرفشویی از محل آن است، مراحل خاموش کردن و حذف ایمنی را در انتهای این آموزش دنبال کنید. ماشین ظرفشویی زمانی که در باز است و پایه های ماشین برداشته می شود بسیار سنگین هستند.

ماشین ظرفشویی پر شده است

مجموعه شناور که در حوض ماشین ظرفشویی قرار دارد، وسیله ای بشقاب مانند است که با بالا آمدن آب در حوضچه بالا می رود. هنگامی که آب به ارتفاع معینی می رسد، سوئیچ شناور متصل به ماشین ظرفشویی سیگنال می دهد که آب را قطع کند. اگر شناور حرکت نکند یا سوئیچ کار نکند، آب تا زمانی که سرریز شود به بالا رفتن ادامه می دهد.

آیا می دانستید که می توانید بسیاری از تعمیرات رایج ماشین ظرفشویی را خودتان انجام دهید؟ اگرچه ممکن است وسیله‌ای ترسناک به نظر برسد، اما در اصل ماشین ظرفشویی یک وسیله ساده است که می‌توانید خودتان آن را تعمیر کنید.

شرکت تهران 724 سرویس دارای تجربه بسیار بالایی در تعمیر لباسشویی آاگ در نارمک می باشد. جهت تماس اینجا کلیک کنید.

درک نحوه عملکرد ماشین ظرفشویی به شما کمک می کند دستگاه را بدون مشکل و ایمن تعمیر کنید. ماشین ظرفشویی شما آب را تا دمای 60 درجه سانتیگراد در حوضچه پایینی خود (ناحیه زیر قفسه پایینی) با یک عنصر حرارتی فلزی گرم می کند. هنگام پخش مواد شوینده، پمپ بازویی را که آب را روی ظروف می پاشد اسپری کنید. پس از یک اسپری آبکشی دوم، المنت حرارتی دوباره شروع به خشک کردن ظروف می کند. دما و فشار بالای آب به این معنی است که درب و سایر نقاط فرار بالقوه باید کاملاً آب بندی شوند.

بیشتر مسائل مربوط به ماشین ظرفشویی بر روی این عملکردهای اساسی و اساسی تمرکز دارند و فقط به ابزارهای ساده و مهارت های اولیه تعمیر نیاز دارند. در بسیاری از موارد، این یک مورد ساده برای انجام تنظیمات دستی است.

برای تعمیراتی که شامل خارج کردن ماشین ظرفشویی از محل آن است، مراحل خاموش کردن و حذف ایمنی را در انتهای این آموزش دنبال کنید. ماشین ظرفشویی زمانی که در باز است و پایه های ماشین برداشته می شود بسیار سنگین هستند.

ماشین ظرفشویی پر شده است

مجموعه شناور که در حوض ماشین ظرفشویی قرار دارد، وسیله ای بشقاب مانند است که با بالا آمدن آب در حوضچه بالا می رود. هنگامی که آب به ارتفاع معینی می رسد، سوئیچ شناور متصل به ماشین ظرفشویی سیگنال می دهد که آب را قطع کند. اگر شناور حرکت نکند یا سوئیچ کار نکند، آب تا زمانی که سرریز شود به بالا رفتن ادامه می دهد.

دستورالعمل ها

پیچ شناور را به صورت دستی باز کنید.

اغلب، تعمیر یک شناور گیر کرده یک موضوع ساده است که آن را چند بار با دست بالا و پایین کنید تا از جای خود خارج شود. شناور باید آزادانه حرکت کند تا سوئیچ فعال شود. اگر اینطور نیست، یا اگر شناور به وضوح قابل مشاهده است، کل مجموعه شناور را تعویض کنید.

تعمیر لباسشویی آاگ در نارمک

سوئیچ تقویت کننده را بررسی کنید.

سوئیچ شناور یک کلید رله کوچکتر از فندک است که جریان الکتریکی ولتاژ پایین را اجازه می دهد یا آن را قطع می کند. شناور را بلند کنید و با دقت گوش دهید. اگر صدای کلیک فلزی سختی شنیدید، به احتمال زیاد خود سوئیچ به درستی کار می کند. اگر نه، این قطعه ارزان قیمت را تعویض کنید.

سوئیچ تقویت کننده را تعویض کنید.

نقاط دسترسی سوئیچ شناور بین مدل ها متفاوت است، بنابراین برای یافتن مکان باید به دفترچه راهنمای مالک خود مراجعه کنید. بسته به مدل شما، ممکن است پشت دستگاه یا جلو، زیر ضربه پا باشد. پس از انجام مراحل خاموش کردن، سوئیچ رله را پیدا کنید. تعویض ساده است. سوئیچ فعلی با ورود سوئیچ جدید قطع می شود.

درب ماشین ظرفشویی نشتی دارد.

اگر آب از پایین یا دو طرف درب ماشین ظرفشویی شما چکه می کند، احتمالاً درزگیر درب شما دیگر به درستی کار نمی کند و نیاز به تعویض دارد. درب شما ممکن است نشتی داشته باشد حتی اگر دستگاه به خوبی کار کند، یا ممکن است همراه با مشکلات سرریز نشتی داشته باشد.

شرکت تهران 724 سرویس دارای تجربه بسیار بالایی در تعمیر لباسشویی آاگ در نارمک می باشد. جهت تماس اینجا کلیک کنید.

دستورالعمل ها

پس از بررسی اولیه برای هر گونه مانع در درب، ممکن است لازم باشد درزگیر درب را تعویض کنید. از آنجایی که درزگیر که واشر وان نیز نامیده می شود، در اثر تماس با گرما و آب به مرور زمان تحلیل می رود، این بخشی از چرخه عمر ماشین ظرفشویی است. این مهر و موم که بر روی دستگاه قرار دارد (نه درب)، ارزان است و به راحتی قابل تعویض است.

موانع درب را بررسی کنید.

اگر درب در زمان‌های تصادفی نشت می‌کند، ممکن است به این دلیل باشد که دستگاه را در موقعیت نامناسب قرار داده‌اید. اجسام بزرگی که در قفسه پایینی به طرفین قرار می گیرند ممکن است مانع از محکم بسته شدن درب شوند. در نتیجه ممکن است آب نشت کند. اقلام بزرگ را خیلی دورتر از در بارگیری کنید.

مهر و موم درب را بردارید و تمیز کنید.

مهر و موم را با دست بکشید. کانال را با مخلوط ملایمی از صابون ظرفشویی و آب گرم تمیز کنید، زیرا مواد زائد مانع از چسبیدن مهر و موم می شوند. اجازه دهید کانال خشک شود.

مهر و موم جدید را آماده کنید.

از یک سشوار روی حرارت کم استفاده کنید تا مهر و موم جدید را صاف کنید زیرا چروک می شود و از بسته خارج می شود.

برای مشاهده دیگر خدمات تهران 724 سرویس اینجا کلیک کنید.

مهر و موم را تعویض کنید.

مهر و موم را به داخل کانال فشار دهید، از بالا شروع کنید و به سمت چپ و راست پایین بروید.

برای دریافت مشاوره و اعزام تعمیرکار با ما تماس بگیرید

6

ماشین ظرفشویی تخلیه نمی کند.

وقتی ماشین ظرفشویی شما تخلیه نمی کند یا به آرامی تخلیه می شود، احتمالاً دستگاه شما گرفتگی دارد که می توانید آن را با دست پاک کنید.

دستورالعمل ها

سینک آشپزخانه را چک کنید.

ابتدا به سینک آشپزخانه نگاه کنید. سینک ظرفشویی و ماشین ظرفشویی سیستم زهکشی مشترکی دارند. اگر لوله فاضلاب ماشین ظرفشویی مسدود شده باشد، ممکن است سینک نیز مسدود شده باشد.

شرکت تهران 724 سرویس دارای تجربه بسیار بالایی در تعمیر لباسشویی آاگ در نارمک می باشد. جهت تماس اینجا کلیک کنید.

به لوله تخلیه نگاه کنید.

در حالی که زیر سینک هستید، مطمئن شوید که شلنگ تخلیه ماشین ظرفشویی (یک لوله پلاستیکی موجدار) پیچ خورده نباشد. باید در یک انحنای صاف از ماشین ظرفشویی تا فاضلاب حرکت کند.

فیلتر تخلیه ماشین ظرفشویی را در پایین ماشین، در لگن بررسی کنید. برخی از ذرات غذا از فیلتر عبور می کنند. اما این فیلتر برای جلوگیری از ذرات بزرگتر طراحی شده است. فیلتر را با بیرون کشیدن ذرات تمیز کنید (آنها را با فشار وارد فیلتر نکنید).

فیلتر را بردارید و تمیز کنید.

اگر هیچ ذره ای قابل مشاهده نیست، قفس فیلتر را با برداشتن دو پیچ از بالای قفس جدا کنید. پس از برداشتن قفس، انسدادها را پاک کنید.

لوله تخلیه را تمیز کنید.

دستگاه را خاموش و خارج کنید. لوله تخلیه پلاستیکی متصل به پشت دستگاه را پیدا کنید. آن را از برق بکشید و در لوله باد کنید. اگر هوا آزادانه جریان نداشته باشد، لوله مسدود می شود. با آب جاری قوی در سینک تمیز کنید. اگر تمیز کردن بلوک دشوار است یا لوله آسیب دیده به نظر می رسد، یک لوله جدید بخرید.

ماشین ظرفشویی به اندازه کافی خوب تمیز نمی شود.

کار کردن ماشین ظرفشویی در یک چرخه کامل، فقط کشف مواد غذایی خشک شده و پخته شده پس از چرخه خشک کردن، می تواند خسته کننده باشد. آیا دستگاه شما در راه خروج است؟ احتمالا نه. برای ماشین هایی که ظروف را به خوبی تمیز نمی کنند، این روش را دنبال کنید.

دستورالعمل ها

تمیز کردن بازوهای اسپری اغلب برای اصلاح این مشکل کافی است. در غیر این صورت باید شیر ورودی آب را تعویض کنید. در بسیاری از مدل‌ها، می‌توانید دستگاه را در جای خود رها کنید، اگرچه برای ایمنی باید مراحل خاموش کردن را انجام دهید.

تعمیر لباسشویی آاگ در نارمک

بازوهای اسپری را تمیز کنید.

آب منجر به تجمع مواد معدنی می شود. تمام بازوهای اسپری را بردارید و آنها را در سرکه خیس کنید تا رسوبات فلزی از بین برود.

پانل دسترسی toekick را بردارید. خط آبی که به شیر ورودی متصل است را بردارید.

اتصالات و براکت را بردارید

با استفاده از انبر Channellock، براکت برنجی را بردارید. سپس با یک مهره شش گوش، براکت شیر ​​را از دستگاه جدا کنید. دسته برق متصل شده را بردارید.

شیر جدید را وصل کنید

اتصالات جدید دریچه ورودی را وصل کنید، مراقب باشید که ابتدا نوار تفلون را دور نخ ها بپیچید. مونتاژ و انگشت را دوباره نصب کنید.

شرکت تهران 724 سرویس دارای تجربه بسیار بالایی در تعمیر لباسشویی آاگ در نارمک می باشد. جهت تماس اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده دیگر خدمات تهران 724 سرویس اینجا کلیک کنید.

برای دریافت مشاوره و اعزام تعمیرکار با ما تماس بگیرید

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.