ما هستیم در: شنبه - جمعه 8:00 - 20:00
 تعمیرکار ظرفشویی بوش در شرق تهران + گارانتی 365 روزه

تعمیرکار ظرفشویی بوش در شرق تهران + گارانتی 365 روزه

تعمیرکار ظرفشویی بوش در شرق تهران + گارانتی 365 روزه

ماشین ظرفشویی بوش آب اضافه نمی کند. مایع ظرفشویی بوش را مخلوط نکنید – دلیل. رفع گرفتگی ها و تعویض پمپ ها. اگر در حین کار متوجه شدید که ماشین ظرفشویی شما تخلیه نمی کند. زودتر نگران نباشید. دلایل زیادی برای هر یک می تواند وجود داشته باشد. اول، اگر هنوز آب در ته ماشین ظرفشویی است. این همیشه نشانه ای از وجود مشکل در تخلیه نیست. شاید قبلاً در ماشین ظرفشویی را باز می کردید. برای اعزام فوری تعمیرکار ظرفشویی بوش در شرق تهران و ارتباط با ما اینجا کلیک کنید.

تلفن های تماس

نمایندگی شمال تهران

نمایندگی الهیه ، نیاوران ، فرمانیه ، قیطریه ، پاسداران ، هروی، محمودیه ، زعفرانیه ، ولنجک ، تجریش ، ظفر ، میرداماد ، شهرک غرب ، سعادت آباد و.. 

نمایندگی شرق تهران

نمایندگی تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، نیرو هوایی ، امامت ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

نمایندگی غرب تهران

نمایندگی  آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، بلوار فردوس ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، دهکده المپیک ، دریاچه چیتگر 

نمایندگی جنوب تهران

نمایندگی نازی آباد ، بهارستان ،  یاخچی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر ، گمرک ، وحدت اسلامی ، یافت آباد و …

نمایندگی مرکز تهران

نمایندگی جمهوری ، آزادی ، میدان ولیعصر ، هفت تیر ، کریم خان ، انقلاب ، حسن آباد ، بلوار کشاورز ، فاطمی ، امیرآباد ، یوسف آباد ، جهان آرا و …

پشتیبانی 24 ساعته

کارشناسان ما در تهران 724 به صورت شبانه‌روزی آماده سرویس دهی به مشتریان گرامی هستند . لطفا تنها جهت رزرو نوبت با این شماره تماس بگیرید : 

 

در این حالت چرخه قطع می شود و آب به صورت زیر باقی می ماند. در حالی که این چرخه شستشو کامل نخواهد شد. هم قطع برق و هم ماشین ظرفشویی خراب شد. در هر صورت ابتدا باید از نحوه کار و راه اندازی ماشین ظرفشویی مطلع شد.

برای مشاهده دیگر خدمات تهران 724 سرویس اینجا کلیک کنید.

دلیل آب ساکن ماشین ظرفشویی چیست؟

برای درک اینکه چرا استفاده از مایع ظرفشویی ارزش دارد. پرداختن به سوالاتی از قبیل. ماشین ظرفشویی هست؟ چرخه لباسشویی فقط در حال اجرا یا نزدیک شدن است. چه برق و چه آب قطع باشد.

آیا ظرف ها را می شویید و آب را ته آن می گذارید یا این کار را متوقف می کنید؟ اگر ماشین ظرفشویی شما سرخ شده و دمیده شده است. بیشتر مشکلات در مرحله شستن یا راه اندازی ماشین ظرفشویی ظاهر می شود. گزینه ها می توانند زیاد باشند. نکته اصلی پایین تر است.

  1. ماشین ظرفشویی آب و هزینه را با هم ترکیب نمی کند

اگر بعد از شروع کار متوجه شدید که ماشین ظرفشویی صدای غرق شدن مشخصی ندارد. و درب آبخوری آن را در ماشین ظرفشویی مقرون به صرفه یافت. در چنین مواردی موارد زیر بیشتر رخ می دهد. اما به دلایلی، پمپاژ خون شروع نمی شود. غرق شدن اتفاق نمی افتد. آب می تواند در این فرآیند گرم شود.

در این حالت لازم است برنامه را حذف نصب کرده و درب را ببندید. اگر آب مخلوط شود اما در ابتدا به طور مکرر یکسان است. باید بررسی شود که آیا تخلیه وجود دارد، اما پمپ کار نمی کند.

  1. ماشین ظرفشویی گرفتگی دارد.

استفراغ در ماشین ظرفشویی پدیده نادری نیست. نادیده گرفتن قوانین عملیات اغلب منجر به این واقعیت می شود که ضایعات مواد غذایی مسدود می شوند. غذای آسیب دیده همچنین می تواند منجر به انسداد مجرای فاضلاب شود. اما احتمال آسیب و زهکشی وجود دارد. ممکن است ماشین ظرفشویی و همچنین محل اتصال شلنگ تخلیه مسدود شده باشد. این یک سیفون معمولی است. هنگام اتصال مستقیم ماشین ظرفشویی به لوله اصلی. احتمال ایجاد انسداد به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

برای اعزام فوری تعمیرکار ظرفشویی بوش در شرق تهران و ارتباط با ما اینجا کلیک کنید.

برای از بین بردن شکستگی، باید فیلتر تخلیه را تمیز کنید. (زیر آبپاش مشبک کنید) و موقعیت خروجی را در تخلیه چک کنید. اگر این رویه ها با موفقیت ایجاد نشود. بدون کمک رئیس، بعید است که کار کند. پس از همه، در برخی موارد. حتی برای رفع انسداد. جداسازی و جداسازی جزئی ماشین ظرفشویی مورد نیاز خواهد بود.

  1. ماشین ظرفشویی معیوب است.

تجزیه و تحلیل پمپ های ماشین ظرفشویی نیز غیر معمول نیست. این به این دلیل است که حاوی مقدار بیشتری است و همیشه در آب است. برای ماشین های ظرفشویی مدرن 3 سال و بالاتر. احتمال خرابی پمپ بسیار زیاد است. تأیید کردن به مهارت های خاصی نیاز دارد. هر دو جایگزین برای یک قطعه خوب.

تعمیرکار ظرفشویی بوش در شرق تهران

نقطه عیب اصلی پمپ را می توان عدم صدا در هنگام شروع زهکشی دانست. یا تداخل با تخلیه به شرط عدم انسداد در ماشین ظرفشویی. همچنین نمی توان این واقعیت را رد کرد که پمپ با دریافت فرمان از واحد کنترل راه اندازی می شود. اگر قدرت نیاید. تعویض پمپ در ماشین ظرفشویی به طور طبیعی، نتیجه ای نخواهد داشت.

کف ماشین ظرفشویی را آب کنید

همچنین برای شما جالب خواهد بود که چرا آب ارزش شستن ظروف در پایین را دارد. اگر به فیلتر نگاه کنید، می توانید آن را در پایین ببینید. برخی از انواع آب وجود دارد. استاندارد (برای مدل های مختلف) می توان آن را از یک سطح قابل توجه که به سانتی متر قابل توجه نیست در نظر گرفت. (5-7) در دسترس بودن آب در زیر فیلتر. علت آن این است که در هنگام زهکشی بخشی از آب از لوله زهکشی قابل مشاهده نیست.

در خروجی پمپ یک شیر چک وجود دارد. اگر بسته است نه سفت یا اصلا بسته نیست. آب در پایین تشکیل خواهد شد. از لوله تخلیه بیرون می آید. در این حالت نمی توان گفت که ماشین ظرفشویی آب را پمپ نمی کند. تعداد زیادی از بقایای آن را نمی توان آموزش داد. اما اگر آب ماشین ظرفشویی بالای شبکه فیلتر باشد. سزاوار است که حل شود.

چگونه تخلیه را در ماشین ظرفشویی بررسی و اجرا کنیم؟

ماشین ظرفشویی آب اضافه نکرد. و لازم است زهکشی اجباری را وارد کنید. این روش بسته به برند و مدل به روش های مختلفی انجام می شود. برای ماشین ظرفشویی بوش، زیمنس، NFF. لازم است برنامه را ریست کنید و در را ببندید. برای مدل های قدیمی تر تنظیم مجدد برنامه با فشار دادن هر دو برنامه لباسشویی انجام می شود. در پانل، آنها در یک ویژگی و درج کتیبه برجسته شده اند.

برای اعزام فوری تعمیرکار ظرفشویی بوش در شرق تهران و ارتباط با ما اینجا کلیک کنید.

برای مدل های مدرن دکمه استارت را چند ثانیه فشار داده و نگه دارید و در را ببندید. اگر مشکلی وجود ندارد و پمپ درست است. آب به مدت 1.5 دقیقه باید ترکیب شود. برای ماشین های ظرفشویی دیگر سازندگان، تخلیه اجباری را می توان با برنامه لغو کرد و دوباره راه اندازی کرد. (در ابتدای هر چرخه تخلیه شود) لغو یک برنامه اغلب با دکمه انتخاب برنامه ذخیره می شود. ترکیبی دیگر. (به دستورالعمل ها مراجعه کنید) در برخی از ماشین های ظرفشویی. برای لغو برنامه ماشین ظرفشویی برای خاموش و روشن کردن آن کافی است.

چگونه قطره ماشین ظرفشویی درست کنیم

تمام آبی که در ته ماشین ظرفشویی باقی می ماند. هنگام راه اندازی پمپ یک پمپ وجود دارد. آب از طریق فیلتر (اگر مسدود نشود) از سوراخ مخصوصی در پایین ماشین ظرفشویی عبور می کند. پمپاژ آب به خودی خود با تاخیر انجام می شود و از طرفی پمپ وارد مجرای هوا می شود. ممکن است یک دریچه گاز روی تیر وجود داشته باشد. (لاستیک را که از ورود آب به فاضلاب جلوگیری می کند وصل کنید. به ماشین ظرفشویی برگردید.)

لوله های تخلیه می توانند لوله های کوچک زیادی داشته باشند. اما در نهایت آب به یک لوله بزرگ می افتد. و در حال حاضر به سایفون. اگر هر یک از این قسمت ها ضایعات غذایی را انباشته کند. انسداد وجود دارد. پمپ در حال کار است. اما آب نمی رود. یا خیلی دیر

اگر آب از ماشین ظرفشویی خارج نشد چه باید کرد؟

اگر با این مشکل مواجه شده اید. بررسی فیلتر ماشین ظرفشویی ضروری است. شلنگ تخلیه (اتصال به سیفون) را بررسی کنید تا تخلیه در ماشین ظرفشویی اجرا شود. اگر بسط را حذف کرده اید. او طبق معمول شروع می کند و به کار خود ادامه می دهد. در هر صورت امکان ریختن داخل ماشین ظرفشویی برای برداشتن بلوک لوله وجود ندارد.

اول، آنها 100٪ کمک نمی کنند. دوم، به دلیل محتوای قلیایی. آنها می توانند بر جزئیات لاستیکی ماشین ظرفشویی تأثیر منفی بگذارند. و این فقط به مردم صدمه می زند. اگر بعد از تمام ترفندها همان آب از بین نرود. و شما هیچ مهارتی ندارید. مراجعه به متخصص ضروری است. مستقل. ممکن است فقط نتایج مثبتی نداشته باشد. اما این مشکل را نیز تشدید می کند.

تعمیرکار ظرفشویی بوش در شرق تهران

ما در تعمیر ماشین ظرفشویی و مسائلی از این دست تخصص داریم. به سرعت و به سادگی حل شد. به تکنیک خود فقط برای حرفه ای ها اعتماد کنید.

با بهره برداری طولانی مدت، ماشین ظرفشویی زمانی رخ می دهد که ماشین ظرفشویی پس از پایان سینک تخلیه نشود. منابع مشکلات می تواند بسیار باشد. اما قبل از تغییر به تعریف آنها، باید مطمئن شوید که نشانه ها مشخصه تقسیم هستند.

در واقع، شواهد اصلی عدم انجام کار عادی، آب باقی مانده در اتاق نظافت است. اما در ماشین ظرفشویی های تحت برند بوش تنها پس از اتمام قابل تشخیص است. در اینجا سیال در یک سیکل بسته از طریق یک سیستم فیلتر اعمال می شود، پمپ شروع به پمپاژ آن در پایان سیکل می کند.

اطمینان حاصل کنید که نقص یک بازرسی بصری پس از توقف کار با باز کردن اتاق لباسشویی است. مدل‌های دیگری که در آن آلوچه‌ها به طور مرتب وجود دارند ممکن است بدون پر کردن سینک از کار بیفتند. علاوه بر بقایای مایع، نشانه های صدا، صدا و بصری نیز ممکن است مشهود باشد. در ماشین های بدون نمایشگر، چراغ نشانگر و بوق در صورت وجود نمایشگر روشن می شود، کد خطای مربوطه روی آن ظاهر می شود.

کل مجموعه دلایلی که باعث توقف ادغام خودرو در تزریق آب می شود را می توان به دو دسته تقسیم کرد. اولین مورد شامل شرایط مربوط به نصب و خطاهای عملیاتی است. گروه دوم علل ناشي از ناتواني هاي فني است.

برای اعزام فوری تعمیرکار ظرفشویی بوش در شرق تهران و ارتباط با ما اینجا کلیک کنید.

خطاهای نصب و راه اندازی

اکثر عیوب، عمدتاً به دلیل تخلیه نشدن ماشین ظرفشویی، با بی توجهی به قوانین استفاده و نگهداری در هنگام نصب مستقل همراه است. در این حالت، حتی یک دستگاه جدید از عملکرد عادی خودداری می کند. دلایل اصلی به شرح زیر است:

لوله گذاری نامناسب؛

امتیازدهی زباله؛

توطئه های دیگر را گسترش دهید.

زهکش را بگذارید

این ساده ترین و راحت ترین دلیلی است که باید ابتدا بررسی کنید. برای عملکرد عادی، شیلنگ باید دارای دو لولا برای اتصال به دستگاه اینترنتی و قبل از اتصال به سیفون باشد. در این صورت گدا جایز نیست. وجود آنها مانع از جوراب ساق بلند می شود و عدم وجود حلقه ها می تواند منجر به اثر سیفون شود. در هر دو مورد، پمپ قادر به پمپاژ آب نیست که منجر به تجمع آن در مخزن می شود. خودتان می توانید کار را بازیابی کنید. ضروری:

خاموش؛

شیلنگ را مطابق با الزامات دستورالعمل تغییر دهید.

دستگاه را مجددا راه اندازی کنید.

برای اطلاعات بیشتر درباره ماشین های ظرفشویی بوش اینجا کلیک کنید.

فیلتر سطل زباله

اگر مایع همچنان به روش معمولی از مسدود شدن خودداری کند، شاید علت نقص در فیلتر تراشال پنهان شده باشد. مجموعه ای از صفحات مشبک و شیشه ای است که در کف اتاق رختشویی قرار می گیرد.

ظرف را در دستیار مالک شرکت دانلود کرده اید، اپلیکیشن واحد شروع شده و فرآیند شستشوی عادی شروع شده است. اما مشکلی پیش آمد: ماشین ظرفشویی در آب پمپ نمی کرد و به جای زمزمه معمول آب عجیب وجود داشت یا ساکت بود.

وضعیت خوب نیست، اما به راحتی می توان در برابر آن مقاومت کرد. چگونه؟ در این و برخورد خواهد کرد.

بسیاری از PMM های مدرن (ماشین ظرفشویی) دارای گزینه های خود تشخیصی هستند. در یک ماژول نرم افزاری قرار دارد. ماشین‌هایی که از الگوریتم‌های خاصی استفاده می‌کنند، خرابی‌ها را شناسایی کرده و به عنوان کدهای خاص روی صفحه نمایش می‌دهند.

تعمیرکار ظرفشویی بوش در شرق تهران

عمق چنین تحلیلی به سازنده مدل ماژول کنترل بستگی دارد.

سیستم خود تشخیصی می تواند تا 200 قطعه مختلف را تشخیص دهد. این گزینه مزایا و کارشناسان تعمیرات زیادی را برای خود کاربران به ارمغان می آورد.

کدهای خطا برای برخی از سازندگان:

بوش. – E21-E25، تمام شد.

اگر ماشین ظرفشویی صفحه نمایش نداشته باشد، حسگر نور گزارش می شود. اینکه چگونه اتفاق می افتد بستگی به مدل دارد، معمولاً یک رمزگشای هشدار نور در دستورالعمل ها آورده شده است.برای اعزام فوری تعمیرکار ظرفشویی بوش در شرق تهران و ارتباط با ما اینجا کلیک کنید.

برخی از تغییرات بوش به مشکلات سیستم زهکشی واکنش نشان نمی دهد و به شستن ظروف در آب مصرف شده ادامه می دهد. کاربر تنها پس از باز کردن درب در پایان برنامه زمانی که مشاهده کرد در مخزن آب وجود دارد، از شکست مطلع می شود.

چگونه کد خطا را تعیین کنیم؟ دو راه وجود دارد. اولین مورد این است که PMM را به مدت 15-20 دقیقه خاموش کنید تا دوباره راه اندازی شود.

مورد دوم این است که روی “Net” کلیک کنید و مدتی صبر کنید. بنابراین تنظیمات کاربر ریست شده و به تنظیمات کارخانه باز می گردد.

اصول حرکت آب در ماشین ظرفشویی

اگر می توانید بدون درک دلایل مشکلات دیگر را تحمل کنید، عدم وجود آلو مستلزم تجزیه و تحلیل دقیق است. و اولین چیزی که باید به آن پرداخته شود، اصل عملکرد PMM است.

تلفن های تماس

نمایندگی شمال تهران

نمایندگی الهیه ، نیاوران ، فرمانیه ، قیطریه ، پاسداران ، هروی، محمودیه ، زعفرانیه ، ولنجک ، تجریش ، ظفر ، میرداماد ، شهرک غرب ، سعادت آباد و.. 

نمایندگی شرق تهران

نمایندگی تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، نیرو هوایی ، امامت ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

نمایندگی غرب تهران

نمایندگی  آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، بلوار فردوس ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، دهکده المپیک ، دریاچه چیتگر 

نمایندگی جنوب تهران

نمایندگی نازی آباد ، بهارستان ،  یاخچی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر ، گمرک ، وحدت اسلامی ، یافت آباد و …

نمایندگی مرکز تهران

نمایندگی جمهوری ، آزادی ، میدان ولیعصر ، هفت تیر ، کریم خان ، انقلاب ، حسن آباد ، بلوار کشاورز ، فاطمی ، امیرآباد ، یوسف آباد ، جهان آرا و …

پشتیبانی 24 ساعته

کارشناسان ما در تهران 724 به صورت شبانه‌روزی آماده سرویس دهی به مشتریان گرامی هستند . لطفا تنها جهت رزرو نوبت با این شماره تماس بگیرید : 

ماشین ظرفشویی تقریباً مانند ماشین لباسشویی کار می کند، فقط در فرآیند، آب را از طریق سیستم تمیز کردن خود دو برابر می کند.

هر مرحله غرق شدن با زهکشی کامل می شود. اگر مایع کثیف نمایش داده نشود، دستگاه قادر به رسیدن به مرحله بعدی برنامه نیست.

ابتدا یک فیلتر خشن وجود دارد، سپس یک فیلتر نازک. میانگین مصرف آب 9-12 لیتر است. صرفه جویی با تصفیه مداوم یک آب به دست می آید. پس از اینکه فیلتر سیال وارد پمپ شد، به داخل سنگ برگردید و آب اسپری کنید.

در پایان برنامه انتخاب شده توسط کاربر، آب پایین می آید و پمپ زهکشی آن را به سیستم فاضلاب می فرستد. اگر برخی از عناصر سیستم زهکشی خراب شود یا به طور کامل از کار بیفتد، این اتفاق نمی افتد.

برای اعزام فوری تعمیرکار ظرفشویی بوش در شرق تهران و ارتباط با ما اینجا کلیک کنید.

فرارهای عادی و حذف آنها

هنگامی که دستگاه آب را تخلیه نمی کند، چه باید کرد، دو گزینه برای پاسخ دادن وجود دارد – از بین بردن موانع فیزیکی در سیستم زهکشی یا جایگزینی موارد آسیب دیده.

در هر راهنما، PMM نوشته شده است تا از قانون ساده غافل نشوید – ظروف را قبل از بارگیری در اتاق از زباله های مواد غذایی تمیز کنید. زباله دلیل اصلی مشکلات زهکشی است.

شماره 1 – حفاری یا بستن لوله ها

ذخیره سازی لوله های تخلیه ساده است، اما رایج ترین مشکل نیست. نحوه قرارگیری آن را بررسی کنید. شاید جزییات کج یا بهم ریخته شده توسط یک شی. در محل انتقال می تواند یک انسداد تشکیل دهد.

اگر تمیز کردن شلنگ ممکن نیست یا شکسته است، باید قطعه را تعویض کنید. شما می توانید لوله های جدید را در هر فروشگاه اقتصادی خریداری کنید

تعمیرکار ظرفشویی بوش در شرق تهران

اضافی نخواهد بود و روی تمام لوله های الاستیک قرار می گیرد تا کثیفی را از بین ببرد.

برای برداشتن شیلنگ و تمیز کردن آن به موارد زیر نیاز دارید:

میزبان را از استاد ببندید.

پانل را از پایین زیر درب بردارید و پیچ ها را بردارید.

سپتیک تانک را با استفاده از ابزار گیره جدا کنید.

یک انتهای لوله را در مخزن (تابه) پاک می کنیم و حالت تخلیه را روشن می کنیم. اگر آب از آن جاری شود، فاضلاب یا سیفون قطع می شود (این مورد در زیر مشاهده می شود). اگر آب نباشد، مشکل در دستگاه پنهان است.

زباله های لوله ها را بشناسید

ما فشار قوی آب را از طریق شیلنگی که در آن شلنگ باغ بهترین است، رد می کنیم. فشار، زباله های باقی مانده را جمع می کند.

تمیز کردن لوله می تواند یک سیم بلند باشد، اما به زیبایی کار می کند. برای اینکه به خود لوله آسیبی وارد نشود، انتهای سیم را خم کنید.

برای اعزام فوری تعمیرکار ظرفشویی بوش در شرق تهران و ارتباط با ما اینجا کلیک کنید.

هنگامی که شیلنگ تمیز شد یا شیلنگ جدیدی خریدید، آن را دوباره وصل کنید. این گیره را روی پانل پایینی نصب کنید. لوله باید کج شود – از دستگاه به سمت بالا و پایین. اگر همه چیز مرتب است، نگاه بعدی را می اندازیم.

شماره 2 – ضایعات مواد غذایی در سیستم فیلتراسیون

مشکلات زهکشی می تواند در استخوان پیش پا افتاده ای باشد که با فیلتر می پرد.

اگر به این اندام نگاه کنید، برخی از مدل‌های PMM می‌توانند پیچ‌ها را هنگام جداسازی قطعاتی که ما نشان می‌دهیم ببینند. او آشغال های کوچکش را تکان می دهد. باید همه چیز را بیش از حد حذف کنید تا دستگاه راه اندازی شود.

فیلتر PMM را تمیز کنید:

در را باز کنید و تمام سبدها را بگیرید.

برداشتن پوشش فیلتر واقع در پایین دوربین.

آینه و شبکه را بکشید.

ما جزئیات را آبکشی می کنیم. اگر نمی توان آن را فقط زیر آب جاری انجام داد، استفاده از طب سنتی، آلوئه ورا، شوینده لباسشویی مفید است.

درب شلنگ را گذاشتیم و محل را از نظر وجود آوار بررسی کردیم. مواظب باشید نه تنها باقیمانده غذا، بلکه تکه های ظرف نیز ممکن است در اینجا بیفتد.

پس از تمام تنظیمات، پمپ را خاموش کنید، فیلتر را به جای خود برگردانید.

برای مشاهده دیگر خدمات تهران 724 سرویس اینجا کلیک کنید.

فراموش نکنید که فشارنده را تمیز کنید. روش دیگر، آن را بردارید و سوراخ را با یک مسواک باز کنید. اگر پس از مونتاژ ضعیف می چرخند، مقیاس را از محور خارج می کنیم

تعمیرکار ظرفشویی بوش در شرق تهران

مطمئنی همه چیز مرتبه؟ ماشین تحریر را تست کنید.
برای مشاهده دیگر خدمات تهران 724 سرویس اینجا کلیک کنید.

شماره 3 – زباله در فاضلاب

اگر هنگام قطع، آب را از آن تخلیه کنید، PMM صحیح است و مشکل در فاضلاب پنهان است. علل انسداد: ناخالصی های آب، زنگ زدگی لوله های شسته شده توسط ظروف، کثیفی، گریس.

زباله های غیر ضروری را می توان با آب جوش ساده پاک کرد. باید در سوراخ تخلیه ریخته شود.

روش های تمیز کردن موثر:

نوشابه + سل.. در یک لیوان آب داغ، سودا و نمک اضافه می کنیم، حل می کنیم، در آبکش می ریزیم، 10 دقیقه صبر می کنیم و با آب جاری می شوییم.

ماشین زمین. اگر در مزرعه جاروبرقی مشخص شده است، آن را با یک پارچه مرطوب بپیچید و آن را در سوراخ باز فاضلاب قرار دهید. این روش برای آلودگی بدون آلودگی مناسب است.

وانتوز. اگر قطر آن برای سوراخ مناسب باشد از علامت گذاری استفاده می کنیم.

برای اعزام فوری تعمیرکار ظرفشویی بوش در شرق تهران و ارتباط با ما اینجا کلیک کنید.

طناب سیمی. می توانیم با یک کابل مخصوص فاضلاب را تمیز کنیم، یک شلنگ فلزی انعطاف پذیر را وارد لوله کرده و آن را روشن کنیم. خاک را پاک کنید و لوله را با آب بشویید. برای لوله های پلاستیکی این روش خطرناک است.

سودا + سرکه. در یک لیوان نوشابه می خوابیم و یک لیوان سرکه می ریزیم، سوراخ چند درب را می بندیم.

برای از بین بردن عفونت، می توانید از مواد شیمیایی موجود در فروشگاه استفاده کنید.

“مرده” می تواند مایع، ژل، پودر باشد. مورد دوم موثرترین و خطرناک ترین برای سلامت انسان در نظر گرفته می شود. اجزای اصلی پایه – سود سوزآور

یادت نره آه دستکش های محافظ و اقدامات احتیاطی کلی هنگام کار با آنها – وسیله می تواند برای پوست و سلامت مضر باشد.

شماره 4 – پمپ های مورد نیاز

اگر PMM طوری تنظیم شده است که بتوانید پمپ را به طور مستقل جدا کنید، بهتر است آن را تمیز کنید. پس از اتصال آن به تمام پیچ‌ها، آن را به آرامی جدا کنید تا انسداد برطرف شود.

پمپ “Bosch” پمپ را با پیچ های خودکار می پوشاند. مدل هایی از این و سایر تولید کنندگان وجود دارد که درب آن با قفل قفل می شود، گاهی اوقات باز کردن قفل آن دشوار است.

تعمیرکار ظرفشویی بوش در شرق تهران

اگر نقطه مشکل خریداری شده است، ماشین تحریر را در حالت تست اجرا کنید. هنوز مشکلی نیست؟ سپس ارزش توجه به نقص در مکانیسم واحد را دارد. بیایید سعی کنیم نوع جدایی را پیدا کنیم.

موقعیت های جدی و راه های مقابله با آنها

در اینجا مهم است که گارانتی را به خاطر بسپارید. اگر تمام نشد، با نزدیکترین مرکز خدمات خود تماس بگیرید. تقریباً همه تولید کنندگان دارای دفاتر با سیم های داغ هستند. بهتر است با نزدیکترین مرکز خدمات مجاز تماس بگیرید و مختصات را تایید کنید. تماس با یک دستیار خانگی معمولا رایگان است، اما اگر تعمیر تحت گارانتی نباشد، می توان برای قطعات جایگزین صورتحساب دریافت کرد.

برای اعزام فوری تعمیرکار ظرفشویی بوش در شرق تهران و ارتباط با ما اینجا کلیک کنید.

تلفن های تماس

نمایندگی شمال تهران

نمایندگی الهیه ، نیاوران ، فرمانیه ، قیطریه ، پاسداران ، هروی، محمودیه ، زعفرانیه ، ولنجک ، تجریش ، ظفر ، میرداماد ، شهرک غرب ، سعادت آباد و.. 

نمایندگی شرق تهران

نمایندگی تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، نیرو هوایی ، امامت ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

نمایندگی غرب تهران

نمایندگی  آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، بلوار فردوس ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، دهکده المپیک ، دریاچه چیتگر 

نمایندگی جنوب تهران

نمایندگی نازی آباد ، بهارستان ،  یاخچی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر ، گمرک ، وحدت اسلامی ، یافت آباد و …

نمایندگی مرکز تهران

نمایندگی جمهوری ، آزادی ، میدان ولیعصر ، هفت تیر ، کریم خان ، انقلاب ، حسن آباد ، بلوار کشاورز ، فاطمی ، امیرآباد ، یوسف آباد ، جهان آرا و …

پشتیبانی 24 ساعته

کارشناسان ما در تهران 724 به صورت شبانه‌روزی آماده سرویس دهی به مشتریان گرامی هستند . لطفا تنها جهت رزرو نوبت با این شماره تماس بگیرید : 

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.