ما هستیم در: شنبه - جمعه 8:00 - 20:00
 اعزام تعمیرکار لباسشویی آاگ در مسعودیه

اعزام تعمیرکار لباسشویی آاگ در مسعودیه

تلفن های تماس

نمایندگی شمال تهران

نمایندگی الهیه ، نیاوران ، فرمانیه ، قیطریه ، پاسداران ، هروی، محمودیه ، زعفرانیه ، ولنجک ، تجریش ، ظفر ، میرداماد ، شهرک غرب ، سعادت آباد و.. 

نمایندگی شرق تهران

نمایندگی تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، نیرو هوایی ، امامت ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

نمایندگی غرب تهران

نمایندگی  آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، بلوار فردوس ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، دهکده المپیک ، دریاچه چیتگر 

نمایندگی جنوب تهران

نمایندگی نازی آباد ، بهارستان ،  یاخچی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر ، گمرک ، وحدت اسلامی ، یافت آباد و …

نمایندگی مرکز تهران

نمایندگی جمهوری ، آزادی ، میدان ولیعصر ، هفت تیر ، کریم خان ، انقلاب ، حسن آباد ، بلوار کشاورز ، فاطمی ، امیرآباد ، یوسف آباد ، جهان آرا و …

پشتیبانی 24 ساعته

کارشناسان ما در تهران 724 به صورت شبانه‌روزی آماده سرویس دهی به مشتریان گرامی هستند . لطفا تنها جهت رزرو نوبت با این شماره تماس بگیرید : 

اعزام تعمیرکار لباسشویی آاگ در مسعودیه

ماشین لباسشویی ویبره می تواند بسیار آزاردهنده باشد. احساس می کنید که کف زیر دستگاه شما در حال فرو ریختن است و صدا می تواند به نظر برسد که کل ساختمان در حال فروریختن است. احتمال زیادی وجود دارد که لباس های شما به طور مساوی در داخل درام توزیع نشده باشد. در خارج از ماشین‌هایی که بار نامناسب دارند، رایج‌ترین منبع ماشین لباس‌شویی لرزان تراز نبودن پاها است، که یک تعمیر فوق‌العاده آسان است. اگر پس از صاف کردن آن از تکان خوردن آن دست برنمی‌دارد، ممکن است ایده خوبی باشد که تکان‌ها را جایگزین کنید، که ممکن است راه حل سخت ‌تری برای افراد عادی باشد. اگر تا به حال به مشکلی برخوردید که نمی توانید آن را برطرف کنید، با یک شرکت تعمیر تماس بگیرید تا ببینید آیا آنها می توانند مشکل را برطرف کنند. شرکت تهران 724 سرویس با اعزام تعمیرکار لباسشویی آاگ در مسعودیه(جوادیه،منیریه، مشیریه) در این مناطق خدمات رسانی می کند. . جهت تماس اینجا کلیک کنید.

روش 1 از 3: رفع سریع انجام دهید

لباس ها را در وسط چرخه چرخش حرکت دهید. اگر ماشین لباسشویی در طول چرخه چرخش شروع به نوسان کرد، ماشین لباسشویی را متوقف کنید. در را باز کنید تا چینش لباس هایتان را بررسی کنید. اگر توده ای ناهموار وجود داشته باشد، سبد لباسشویی شما ممکن است لباس های شما را در یک توپ ناهموار جمع کرده باشد. لباس ها را باز کنید و چرخه چرخش را دوباره شروع کنید.

ماشین‌های لباسشویی اغلب به دلیل اینکه جرم لباس‌ها در آن‌ها توزیع نابرابر است، می‌لرزند. همیشه قبل از پوشیدن لباس، آن را در ماشین لباسشویی باز کنید.

اگر ماشین لباسشویی شما همچنان به لرزش ادامه می دهد، یک تکه لباس را بردارید. ممکن است فقط آن را دوباره بارگیری کنید.

اگر ماشین لباسشویی شما دائماً باعث می شود لباس های شما در یک توپ ناهموار جمع شوند، احتمالاً درام وزن را به طور ناهموار جذب می کند زیرا هم سطح نیست.

هنگام بارگیری ماشین لباسشویی از مقدار کمی لباس استفاده کنید. هنگام استفاده از ماشین لباسشویی، ممکن است درام را با لباس های زیادی پر کنید، حتی اگر به نظر نمی رسد. لباس ها را فقط تا زمانی که درام تا نیمه پر شود اضافه کنید تا با چرخش طبل لباس جا برای حرکت داشته باشد. برای ماشین بارگیری از جلو، لباس ها را در پشت درام بالاتر بچینید و از گذاشتن آنها در نزدیکی در خودداری کنید. لودرهای جلو در توزیع یکنواخت لباس ها با چرخش درام مشکل دارند.

معمولاً ماشین‌های بارگیری از بالا می‌توانند لباس‌های بیشتری را در خود جای دهند. اگر به دنبال یک ماشین لباسشویی جدید هستید، اگر می توانید یک ماشین لباسشویی با درب بالا را انتخاب کنید.

برای مشاهده دیگر خدمات تهران 724 سرویس اینجا کلیک کنید.

پر کردن بیش از حد دستگاه از تمیز کردن کافی لباس نیز جلوگیری می کند.

سعی کنید وقتی ماشین کار نمی کند کج کنید تا ببینید کج می شود و حرکت می کند یا خیر. برای بررسی صاف نبودن ماشین لباسشویی، هر دو دست را روی ماشین لباسشویی قرار دهید. سعی کنید پهلو به پهلو فشار دهید. اگر اصلاً تکان خورد یا افتاد، ماشین شما تراز نیست و لرزش درام باعث می‌شود پاهای شما مکرراً به زمین برخورد کند. بخش صاف تری از کف پیدا کنید و صفحه را حرکت دهید تا ببینید آیا مشکل ادامه دارد یا خیر.

شرکت تهران 724 سرویس با اعزام تعمیرکار لباسشویی آاگ در مسعودیه(جوادیه،منیریه، مشیریه) در این مناطق خدمات رسانی می کند. . جهت تماس اینجا کلیک کنید.

اگر خشک کن شما نیز ناهموار است، احتمالاً تقصیر کف شماست. سعی کنید یک مکان صاف در خانه خود برای قرار دادن دستگاه ها پیدا کنید یا یک ورق تخته سه لا زیر آنها قرار دهید.

برای دریافت مشاوره و اعزام تعمیرکار با ما تماس بگیرید

تعمیرات لباسشویی آاگ در زعفرانیه2

به دنبال پیچ های حمل و نقل در پشت و پایین واشر جدید باشید. دیسک بارگیری جلویی را باز کنید و سعی کنید قسمت پایینی درام را پایین بیاورید. اگر اصلاً حرکت نمی کند، احتمالاً کارکنان تحویل یا نصب فراموش کرده اند که پیچ های حمل و نقل را جدا کنند. ماشین لباسشویی را به طرف خود بچرخانید. به دنبال گیره های پلاستیکی که روی سیم پیچ ها یا پیچ ها می لغزند، زیر و پشت دستگاه را نگاه کنید.

پیچ های حمل و نقل تضمین می کنند که درام شما در حین حمل و نصب حرکت نمی کند. اگر با ماشین بمانند.

بسته به نوع و مدل خودرو، پیچ های حمل و نقل ممکن است در پشت پنل عقب پنهان شوند. اگر پانل پشتی شما فقط سر می خورد، آن را بلند کنید تا ببینید آیا قطعات پلاستیکی به درام شما چسبیده است یا خیر.

پیچ های حمل و نقل را با دست یا با آچار جدا کنید. پیچ های حمل و نقل را با فشار دادن دسته و بیرون کشیدن آن جدا کنید. اگر پیچ ها به پانل پیچ شده اند، یک آچار روی پیچ قرار دهید و آن را در خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا شل شده و جدا شوند. گاهی اوقات می توانید پیچ ​​ها را با دست جدا کنید.

شرکت تهران 724 سرویس با اعزام تعمیرکار لباسشویی آاگ در مسعودیه(جوادیه،منیریه، مشیریه) در این مناطق خدمات رسانی می کند. . جهت تماس اینجا کلیک کنید.

پیچ و مهره های حمل و نقل معمولاً رنگ های روشن دارند بنابراین به راحتی قابل تشخیص هستند. آنها همچنین از پلاستیک ارزان قیمت ساخته شده اند. آنها باید واقعاً نامناسب در دستگاه شما به نظر برسند.

الکل مالشی را روی ماشین لباسشویی در سمت جلو قرار دهید. الکل مالشی را بردارید و آن را در قسمت جلویی ماشین لباسشویی قرار دهید. با نگاه کردن به حباب در وسط سطح خود، بررسی کنید که کدام سمت بالا می رود. طرفی که بادکنک روی آن قرار می گیرد بالاتر از طرف دیگر است.

لباسشویی های جدیدتر معمولاً دارای پایه های قابل تنظیم در عقب نیستند.

دیسک را بلند کنید و بلوک چوبی را در قسمت پایین جلو قرار دهید. لوله های آب را ببندید و با خاموش کردن دستگاه برق را قطع کنید. وسیله نقلیه خود را 0.61-0.91 متر 2-3 فوت از هر دیواری بکشید. دستگاه را به گونه‌ای کج کنید که پایه‌های جلویی آن از زمین خارج شود و یک قطعه چوبی را زیر قسمت جلوی دستگاه بلغزانید. اجازه دهید ماشین به آرامی کمر را پایین بیاورد تا روی بلوک قرار گیرد.

اگر ماشین شما به دلیل قرار گرفتن روی یک بلوک پایدار نیست، یک بلوک دیگر را در کنار بلوک اول خود اضافه کنید تا وزن به طور یکنواخت‌تر توزیع شود.

اگر بلوک چوبی ندارید، می‌توانید از آجر یا جسم جامد دیگری استفاده کنید.

برای تنظیم پایه های جلو، پیچ های روی پایه ها را با آچار بچرخانید. با تنظیم پای بالایی شروع کنید. از یک آچار یا قفل کانال برای باز کردن پیچ بالای پا با چرخاندن آن در خلاف جهت عقربه‌های ساعت استفاده کنید. سپس پایین ساق را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا با چرخش آن را بلند کنید.

شرکت تهران 724 سرویس با اعزام تعمیرکار لباسشویی آاگ در مسعودیه(جوادیه،منیریه، مشیریه) در این مناطق خدمات رسانی می کند. . جهت تماس اینجا کلیک کنید.

پیچ کف پا را محکم کنید تا در جای خود قفل شود. از قفل کانال یا آچار برای چرخاندن پیچ در جهت عقربه های ساعت در بالای ساق استفاده کنید. آن را بچرخانید تا نزدیک پایین دستگاه شما باشد. این پا را به داخل قفل می کند و از حرکت آن هنگام پایین آوردن آن جلوگیری می کند.

تعمیرات لباسشویی آاگ در زعفرانیه3

برخی از خودروهای جدید از پیچ قفل استفاده نمی کنند. شما فقط با چرخاندن ساق آن را تنظیم می کنید و نیازی نیست نگران قفل شدن آن باشید.

می توانید با پایین آوردن پاهای خود و بررسی مجدد سطح از آزمون و خطا استفاده کنید، یا می توانید سعی کنید هر پا را با یک متر اندازه گیری کنید. ممکن است نتوانید به صورت بصری تشخیص دهید که آیا پاهایتان صاف هستند یا نه.

ماشین لباسشویی را تخلیه کنید و سطح الکل را دوباره بررسی کنید. بلوک چوبی را بردارید و دوباره ماشین را به آرامی پایین بیاورید. سطح خود را دوباره بالای دستگاه قرار دهید و حباب هوا را بررسی کنید تا ببینید آیا سطح آن تراز است یا خیر. اگر چنین است، دوباره ماشین خود را کج کنید. اگر حرکت نمی کند، دستگاه را به درستی تراز کرده اید. اگر تکان می خورد و جلو صاف است، پاها را در پشت تنظیم کنید.

برای اطلاعات بیشتر درباره ماشین های لباسشویی آاگ اینجا کلیک کنید.

سطح پانل کنترل را در پشت قرار دهید تا پاهای عقب را بررسی کنید. اکثر ماشین های لباسشویی مدرن دارای پایه های خود تراز در پشت هستند و شما نیازی به تنظیم آنها ندارید. با این حال، اگر دستگاه شما بیش از 10 سال سن دارد، ممکن است اینطور نباشد. سطح خود را در بالای صفحه کنترل در پشت دستگاه قرار دهید. اگر حباب در مرکز قرار دارد، نیازی به تنظیم مجدد پاهای عقب نیست.

اگر پاهای عقب صاف هستند، 2 تا 3 بار با آچار یا قفل کانال به پشت هر پا ضربه بزنید. ممکن است مقداری زنگ زدگی یا کثیفی در محل اتصال خود تراز به دام افتاده باشد.

اگر پانل کنترل شما گرد یا زاویه دار است، سطح خود را در مقابل آن قرار دهید.

از همان فرآیندی که برای پاهای جلو استفاده کردید برای تنظیم پاهای عقب استفاده کنید. از یک سطح برای تعیین اینکه کدام پا بالاتر است استفاده کنید. ماشین را کمی بالا بیاورید و یک تکه چوب را از زیر فشار دهید. با استفاده از همان پیچ و مهره ها و ابزارهایی که در جلو استفاده می کردید، پای بلندتر را در عقب تنظیم کنید تا آن را پایین بیاورید.

اگر پایه های عقب قابل تنظیم نیستند، Self Leveling را فشار دهید. اگر ماشین را بکشید و متوجه شدید که پایه‌های عقب شما واقعاً خود تنظیم می‌شوند، ممکن است مقداری رنگ و زنگ روی پاهای عقب شما ایجاد شود تا از حرکت آنها جلوگیری کند. به آرامی با پشت آچار یا آچار مجرای پاهای باز شده ضربه بزنید تا زنگ زدگی و کثیفی از بین برود.

همچنین می توانید پاها را با کمی ماشین یا روان کننده اسپری کنید. روغن اضافی را پس از استفاده از آن روی پای نزدیک اتصال قاب پاک کنید.

دستگاه را پایین بیاورید و یک چرخه خالی را اجرا کنید. بلوک چوبی را بردارید و دوباره ماشین را پایین بیاورید. ماشین را در جای خود قرار دهید و بگذارید خالی کار کند. اگر ماشین تکان نخورد، با موفقیت آن را تعمیر کرده اید. اگر به لرزش ادامه داد، ممکن است لازم باشد کمک فنرها را تعویض کنید.

شرکت تهران 724 سرویس با اعزام تعمیرکار لباسشویی آاگ در مسعودیه(جوادیه،منیریه، مشیریه) در این مناطق خدمات رسانی می کند. . جهت تماس اینجا کلیک کنید.

برای دریافت مشاوره و اعزام تعمیرکار با ما تماس بگیرید

روش 3 از 3: تعویض کمک فنر

کمک فنرهای جدید را از سازنده دستگاه خود سفارش دهید. از شماره مدل و نام تجاری دستگاه خود برای تعیین نوع واشر مورد استفاده خود استفاده کنید. با سازنده خود تماس بگیرید و کمک فنرهای جدید سفارش دهید.

کمک فنرها کویل ها یا پیستون های کوچکی هستند که ارتعاشات درام شما را هنگام چرخش جذب می کنند. آنها همچنین درام را به قاب دستگاه متصل می کنند. بسته به مدل شما 2، 4 یا 5 تا از آنها وجود دارد.

مدل و مارک معمولا در قسمت جلو درج شده است، اما می توان آنها را روی صفحه فلزی پشت ماشین یا داخل در چاپ کرد.

برخی از مدل های جدیدتر برای نصب کمک فنرهای جدید به متخصص نیاز دارند. راهنمای دستگاه خود را بخوانید تا ببینید آیا می توانید پانل جلویی را برای دسترسی به کمک فنرها جدا کنید یا خیر.

آب را خاموش کنید و برق را قطع کنید. خطوط تامین آب سرد و گرم را در پشت دستگاه خود پیدا کنید. شیر را روی هر سیم بچرخانید تا بسته شود. دستگاه خود را با خاموش کردن آن خاموش کنید.

خطوط آب معمولاً نازک و از لاستیک ساخته شده اند. آنها اغلب یک دریچه آبی و قرمز در بالای آنها در نزدیکی محل اتصال با قاب دارند.

شرکت تهران 724 سرویس با اعزام تعمیرکار لباسشویی آاگ در مسعودیه(جوادیه،منیریه، مشیریه) در این مناطق خدمات رسانی می کند. . جهت تماس اینجا کلیک کنید.

پانل جلویی واشر جلو را بردارید. از سازنده خود بپرسید یا به دفترچه راهنمای دستگاه خود مراجعه کنید تا نحوه جدا کردن پنل جلویی را بیابید. این معمولاً شامل برداشتن واشر لاستیکی اطراف درام و برداشتن چند پیچ ​​زیر پانل قبل از بلند کردن آن است.

اگر پانل پایینی واشر بالایی را بردارید و بتوانید اسپرینگ رول دور آن را ببینید، میله آویز شما می افتد. آن را در وسط درام آویزان کنید و دستگاه را بچرخانید. این باعث ایجاد صدا و لرزش شد.

پانل پایینی را از صفحه بالایی جدا کنید. برای این کار باید به کناره دستگاه تکیه دهید، برای جلوگیری از خراشیدگی، قبل از انجام این کار آن را با یک پتو یا حوله بپوشانید.

برای مشاهده دیگر خدمات تهران 724 سرویس اینجا کلیک کنید.

کمک فنرها را با آچار یا قفل مجرای باز کنید. کمک فنرها را با جستجوی میله هایی که درام را به قاب متصل می کنند، پیدا کنید. پیچ‌هایی را که هر میله را به درام و قاب متصل می‌کند، باز کنید. ساقه ها را بردارید و کنار بگذارید. ممکن است شکسته به نظر نرسند، اما ممکن است یکی از کویل های داخلی این جاذب ها شکسته باشد.

شرکت تهران 724 سرویس با اعزام تعمیرکار لباسشویی آاگ در مسعودیه(جوادیه،منیریه، مشیریه) در این مناطق خدمات رسانی می کند. . جهت تماس اینجا کلیک کنید.

برخی از کمک فنرها دارای پین هایی هستند که آنها را بین درام و قاب قفل می کند. اگر هر یک از پین ها بیرون آمد، فقط آنها را دوباره داخل آن قرار دهید. شاید این دلیل لرزش شما بوده است.

کمک فنرهای جدید خود را نصب کرده و آنها را سفت کنید. قطعات یدکی خود را در مکان های مناسب قرار دهید. بعد از اینکه پیچ را روی نخ فشار دادید، هر کدام را با فشار دادن پیچ در جای خود پیچ ​​کنید. پیچ ها را با آچار یا قفل کانال خود با چرخاندن هر یک در جهت عقربه های ساعت ببندید تا زمانی که دیگر قابل چرخاندن نباشد.

تعمیرات لباسشویی آاگ در زعفرانیه4

پانل ها را دوباره نصب کنید و یک شستشوی آزمایشی انجام دهید. پنل خود را تعویض کرده و پیچ های مربوطه را در آن ببندید، درزگیر لاستیکی را تعویض کرده و لوله های آب را باز کنید. دستگاه را وارد کرده و چرخه شستشوی اصلی را تنظیم کنید. اگر صدای تق تق در ماشین خود می شنوید، ممکن است پیچ کمک فنر را از دست داده باشید. اگر ماشین همچنان می لرزد اما ناله نمی کند، احتمالاً باید واحد درام را تعویض کنید.

تعویض درام در ماشین لباسشویی اغلب ارزش آن را ندارد و برای تعیین هزینه تعمیر باید با یک شرکت تعمیر ماشین لباسشویی تماس بگیرید. به عنوان یک قاعده، این مشکلی نیست که یک فرد غیرحرفه ای بتواند آن را حل کند.

پرسش و پاسخ جامعه

اگر واشر بار جلویی من در چرخه آبکشی گیر کرده باشد، چه کاری باید انجام دهم؟

این پاسخ توسط یکی از تیم محققان آموزش دیده ما نوشته شده است که آن را از نظر دقت و جامعیت تأیید کرده است.

چرخه آبکشی مکانی در سینک است که دستگاه از آب سرد استفاده می کند. اگر دستگاه شما در طول چرخه شستشو به کار خود ادامه دهد، این نشانه آن است که اتصال آب سرد شما مسدود شده است و دستگاه شما در حال کار است زیرا سعی می کند آب کافی را خارج کند. با چرخاندن شیر، اتصال روی خط تامین آب را ببندید و خط را بردارید تا ببینید آسیب دیده یا مسدود شده است. یا خط را عوض کنید یا قفل آن را باز کنید تا ببینید مشکل شما حل می شود یا خیر.

چرا ماشین لباسشویی من نمی چرخد؟

این پاسخ توسط یکی از تیم محققان آموزش دیده ما نوشته شده است که آن را از نظر دقت و جامعیت تأیید کرده است.

برای مشاهده دیگر خدمات تهران 724 سرویس اینجا کلیک کنید.

آیا برق روشن است؟ اگر چنین است، سعی کنید لباس های کمتری در روز اضافه کنید. چرخه برخی از ماشین‌های قدیمی‌تر دارای ویژگی اضافه بار هستند که در صورت وجود وزن زیاد، درام نمی‌چرخد. اگر نمی‌توانید ببینید برق روشن است، سوئیچ جعبه فیوز خود را روشن کنید تا ببینید آیا اتصال خراب است یا خیر.

شرکت تهران 724 سرویس با اعزام تعمیرکار لباسشویی آاگ در مسعودیه(جوادیه،منیریه، مشیریه) در این مناطق خدمات رسانی می کند. . جهت تماس اینجا کلیک کنید.

آیا دلیل دیگری وجود دارد که ماشین لباسشویی فراتر از سطح نوسان می کند؟

اینها می توانند میله های آویزان باشند. قابل تعویض هستند. ویدیویی درباره برند/مدل خود در YouTube آپلود کنید.

برای دریافت مشاوره و اعزام تعمیرکار با ما تماس بگیرید

پیچ های حمل و نقل در کجا قرار دارند؟

پیچ ها بسته به نوع ماشین 3 یا 4 در پشت دستگاه قرار می گیرند. وقتی پیچ ها را جدا می کنید، متوجه می شوید که تقریباً هستند. 6 اینچ طول.

آیا مرحله چهار به پیچ های تنظیم آسیب می رساند؟

فقط در صورتی که آچار شما بلغزد و پیچ ها را بردارید. در غیر این صورت، این راحت ترین راه برای تنظیم پیچ ها در زمانی است که ماشین شما جدید نیست.

داخل کمک فنر به چه نوع روان کننده یا گریسی نیاز دارم و چگونه آن را پر کنم؟

فقط کمک فنرها را تعویض کنید یا با تعمیرکار تماس بگیرید. بدون نیاز به گریس یا روان کننده

اگر ماشین لباسشویی بیش از حد بار است و چرخش یا تخلیه نمی کند، چه باید بکنم؟

می توانید تمام بوم ها را بخوانید و سعی کنید تمام شوند. می توانید نیمی از لباس ها را به عقب اضافه کنید و ببینید آیا می توانید آنها را بشویید و خالی کنید. اگر باز هم کار نکرد، با تعمیرکار تماس بگیرید.

چرا ماشین لباسشویی من بعد از چرخش بسیار بلند می شود و زمین را تکان می دهد؟

احتمالا نامتعادل با تنظیم پایه های تراز از افقی بودن آن اطمینان حاصل کنید.

چگونه پیچ ها را بگیرم؟

ماشین را به یک طرف کج کنید. اگر در هنگام تنظیم پیچ و مهره‌ها، کسی به شما کمک کند آن را نگه دارید، این کار آسان‌تر است.

وقتی ماشین لباسشویی را خاموش می کنم و دوباره آب از یکی از شیلنگ ها خارج می شود، باید چه کار کنم؟

اول از همه، مطمئن شوید که آب خانه را به طور کامل قطع کنید. در این حالت، شلنگ را داخل سطل قرار دهید تا در نهایت متوقف شود.

شرکت تهران 724 سرویس با اعزام تعمیرکار لباسشویی آاگ در مسعودیه(جوادیه،منیریه، مشیریه) در این مناطق خدمات رسانی می کند. . جهت تماس اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده دیگر خدمات تهران 724 سرویس اینجا کلیک کنید.

برای دریافت مشاوره و اعزام تعمیرکار با ما تماس بگیرید

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.