نمایندگی تعمیر بوش میدان ولیعصر | لباسشویی بوش | یخچال بوش | کولر گازی بوش

نمایندگی تعمیر بوش میدان ولیعصر | کولر گازی بوش | یخچال بوش | ماشین لباسشویی بوش با کمک از قطعه های فابریک و روش خدمات در اروپا به اشکال زدایی لوازم خانگی بوش در محل میپردازد. نمایندگی بوش با راه اندازی کارگاه مجهز در تهران به دادن خدمات تعمیر وسایل لباسشویی بوش ، سایدبای ساید بوش ، ماشین ظرفشویی بوش میپردازد ، همچنین شما عزیزان از نزدیک قادر هستید که شاهد خدمات تعمیرات ما در خانه باشید.

تهران724سرویس یک نمایندگی خیلی قدیمی و با تجربه میباشد ؛ این شرکت به خوبی آگاه است که برای تامین رضایت مشتریان خود نمی تواند خدمات بعد از فروش و نمایندگی تعمیرات تجهیزات و لوازم خانگی خود را به دست هر شخصی و یا شرکتی واگذار نماید. پس تهران724سرویس یکی از نمایندگی های تعمیرات بوش در تهران با طی کردن سخت ترین آزمایشات و تست های کاربردی و به ویژه با حضور در کلاس های اتحادیه و دریافت مجوز لازم برای دادن خدمات تعمیرگاه مجاز این افتخار دارد تا این خدمات را در سراسر تهران انجام بدهد.

تهران724سرویس یکی از تعمیرگاه مجاز لباسشویی بوش توانسته بهترین خدمات تعمیر و نگهداری لوازم خانگی بوش مخصوصا لباسشویی بوش را در تهران ارائه بدهد. از تعهدات بااهمیت یک نمایندگی معتبر برای مشتریان خود استفاده از کادری با مهارت بالا و توانمند اجرایی و تعمیراتی میباشد. اشخاصی که فقط آموزش کافی برای امور تعمیرات را به شکل دوره ای مشاهده میکنند بلکه در برخورد با مشتریان و همچنین رویکردهای اجتماعی خود هم از یکی از بهترین و تحصیل کرده ترین اشخاص می باشند.

نمایندگی تعمیر بوش

 تعمیر در نمایندگی مرکزی بوش

ما به عنوان تهران724سرویس و یکی از تعمیرگاه مرکزی بوش با برخورداری از تعمیرگاه و تعمیرکاران آموزش دیده و کارآزموده در سطح شهر تهران، آماده ارائه سرویس لازم به مشتریان مقیم در تهران میباشد. سال ها تجربه و کادر تخصصی حرفه ای پشتوانه ما در گرفتن رضایت مشتری هاست. برای تعمیرات لباسشویی بوش ، ساید بای ساید و یخچال بوش فقط کافی است با شماره تلفن های ما در سایت تماس بگیرید و نوع دستگاه و نشانی محل سکونت خودتان را به همکاران ما بگویید.

در کمترین زمان ممکن یکی از تعمیرکاران نمایندگی بوش ما در جای شما حاضر خواهد شد و آماده ارائه سرویس به شما خواهد بود. در صورتی که هر کدام از لوازم خانگی بوش شما با مشکل روبه رو شده است فاقد اینکه خودتان دستکاری در آنها بکنید، نمایندگی مجاز بوش را باخبر بدهد و مشکل خودتان را با همکاران ما در بین بگذارید مطمئن باشید در کمترین بخش امکان دارد به مشکل شما رسیدگی خواهد شد و آن را برطرف کرده است.

چرا برای خدمات تعمیر لوازم خانگی بوش تهران724سرویس را انتخاب نمایید

اینجا نمایندگی تعمیرات بوش است، الان که وارد این صفحه شده اید ، به احتمال بالا یکی از محصول های بوش ( یخچال فریزر بوش، ساید بای ساید بوش، ماشین لباسشویی بوش، کولر گازی بوش) شما عزیزان به مشکل برخورده است.

نگران نباشید !!! چونکه …

مجموعه تهران724سرویس با شعب گوناگون در سراسر تهران نمایندگی تعمیرات بوش می باشد.
نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی بوش مفتخر میباشد ، تعمیرات کلیه محصول های بوش را که برند برتر اروپایی است و مورد استقبال مردم قرار گرفته است در محل شما عزیزان با ضمانتنامه رسمی تعمیر کنند.
همه خدمات تعمیر لوازم خانگی بوش با قطعه های اورجینال انجام می گردد.
همه خدمات تعمیر در همان روز پس از تماس شما انجام میگردد.
تعمیرکار بوش ظرف مدت کمتر از یکساعت در محل حاظر می گردد.
قابل ذکر میباشد تعمیرات بوش دارای ضمانتنامه رسمی ۳ الی ۱۲ ماهه می باشد.
همه خدمات بوش با فاکتور رسمی تهران724سرویس ارائه می گردد .
همه تکنسینهای مجموعه ، آموزش و دوره دیده در زمینه تعمیرات لوازم خانگی بوش می باشند.

نمایندگی تعمیر بوش

تعمیر کولر گازی بوش

تعمیر کولر گازی بوش تخصصی بایستی انجام گردد و ما می توانیم با یک تیم کارشناسی و دقیق به بهترین شکل امکان اشکال کولر شما را فهمیده و آن را تعمیر نماییم. تعمیر کولر گازی بوش در همه ی نقطه های تهران با قیمت و کیفیت خوب انجام می شود. ضروری است پیش اینکه وسایل سرمایشی تان خراب شود برای سرویس آن چاره ای اندیشید.

تهران 724 سرویس به شما پیشنهاد می کند بین تعمیر خود یا استفاده از تعمیرگاه ماشین لباسشویی انتخاب کنید.جهت تعمیر لباسشویی خود با ما در ارتباط باشید.

اگر می خواهید ماشین لباسشویی را برای تعمیر به کارگاه تحویل دهید، می توانید با شماره های نمایندگی شمال تهران :22624917 – 021 ، نمایندگی مرکزی تهران :88873598 – 021 ، نمایندگی غرب تهران :44167668 – 021 برای راهنمایی تماس حاصل نمایید.

تعمیر ماشین لباسشویی بوش

با کمک تهران724سرویس یکی از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش تا ۷۵ %در هزینه تعمیر صرفه جویی کنید. کاربران گرامی هرطور سوالی در زمینه تعمیرات لباسشویی بوش دارید با پشتیبانی تهران724سرویس تماس بگیرید.

تعمیر یخچال بوش

تهران724سرویس به عنوان نمایندگی مجاز مرکزی تعمیر یخچال بوش و با مهارت و تجربه ۱۰ سال در زمینه تعمیرات یخچال بوش و داشتن مجرب و کار آزموده ترین تعمیرکاران یخچال بوش، همه ی عیبها و خرابی های یخچال بوش را اشکال زدایی و برطرف می نماید.
ازجمله:

 • روشن نشدن یخچال بوش
 • خنک نکردن قسمت یخچال یا فریزر
 • هشدارهای پی در پی
 • صدای زیاد یخچال بوش
 • شارژ گاز یخچال بوش
 • خرابی کمپرسور یا موتور یخچال
 • رفع مشکل اواپراتور یخچال بوش
 • تعمیر و تنظیم سنسورهای حرارتی
 • تعمیر و تعویض تایمر
 • تعویض المنت یا هیتر دیفراست
 • تعویض برد الکترونیکی یخچال
 • تعمیر برد یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش

تعمیر برد یخچال بوش

سوالات متداول درباره خدمات نمایندگی بوش

اگر احتیاج به تعمیر لوازم خانگی بوش داشتید با پشتیبانی تهران724سرویس تماس بگیرید.

برای سفارش تعمیرات جهت لوازم خانگی بوش ، چه اقداماتی انجام باید داد؟
شما دو راه پیش روی خود دارید . راه اول تماس مستقیم با تهران724سرویس یکی از نمایندگی بوش BOSCH در ایران است که می توانید با شماره 44167668 و در ساعات غیر اداری با 88873598 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام تعمیرکار در انتهای سایت را تکمیل نمایید.

تهران 724 سرویس به شما پیشنهاد می کند بین تعمیر خود یا استفاده از تعمیرگاه ماشین لباسشویی انتخاب کنید.جهت تعمیر لباسشویی خود با ما در ارتباط باشید.

اگر می خواهید ماشین لباسشویی را برای تعمیر به کارگاه تحویل دهید، می توانید با شماره های نمایندگی شمال تهران :22624917 – 021 ، نمایندگی مرکزی تهران :88873598 – 021 ، نمایندگی غرب تهران :44167668 – 021 برای راهنمایی تماس حاصل نمایید.

چه قدر طول می کشد تا تکنسین برای تعمیر لوازم خانگی بوش BOSCH مراجعه نماید؟
بعد از ثبت اطلاعات شما در تهران724سرویس به هر یک از دو روش بالا ، در کمتر از ۶۰ دقیقه کارشناس مربوطه برای هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت . باید گفت که تهران724سرویس یکی از سریع ترین مرکز تعمیرات بوش در ایران می باشد .

تهران724سرویس تعمیرات کدام یک از لوازم بوش را انجام می دهد ؟
تعمیر لوازم خانگی بزرگ بوش از جمله تعمیر لباسشویی بوش ، تعمیر کولر گازی بوش ، تعمیر یخچال و ساید بای ساید بوش و … تحت واحد تعمیرات تهران724سرویس می باشد.

نمایندگی تعمیر بوش

تعمیر لباسشویی بوش با تهران724سرویس در ولیعصر

رای سرویس تعمیرگاه و نمایندگی مجاز بوش ، در باره تعمیر لباسشویی بوش در ولیعصر یکی از تخصصی‌ترین مراکز سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی در هر برند دیگری هم در تهران بزرگ است که بیشتر از بیست سال به صورت کاملاً تخصصی و حرفه ای در این زمینه فعالیت دارد.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در ولیعصر

ماشین لباسشویی‌ های بوش یکی از به روز ترین و بهترین لباسشویی‌ های موجود در بازار است که گاهی به خاطر استفاده بد و یا بی توجهی به استاندارد های مصرفی این دستگاه ، دچار مشکل و خرابی و در انتها از کارافتادگی دستگاه است .
تهران724سرویس به شما توصیه می کند در صورت خرابی ماشین های لباسشویی بوش ، با سرویس‌ کاران متخصص و مرتبط با تعمیر و باز سازی لباسشویی بوش تماس حاصل نمایید و مشکل خود را فاقد نگرانی حل نمایید.
همه خدمات و سرویس‌ های ارائه شده در نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در ولیعصر تهران724سرویس ، به خاطر راحتی خاطر مشتریان عزیز و کسب اطمینان شما مصرف کنندگان دارای گارانتی و ضمانت است.

خرابی های لباسشویی بوش

طبق گفته مشتریان و مراجعه کنندگان و ارتباط اپراتور های شرکت تهران724سرویس با کسانی که ماشین لباسشویی بوش آن ها دچار خرابی گردیده اند ، بهترین مشکل های و خرابی ها به شرح زیر می باشد :

 1.  ماشین لباسشویی بوش لباسها را تمیز نمی کنند .
 2.  دیگ لباسشویی بوش درست نمی چرخد .
 3. لباسشویی بوش روشن نمی شه .
 4.  لباسشویی بوش نشتی آب داشته و یا آب از در آن چکه می کند .
 5.  ماشین لباسشویی در حین کار صدا های فراوان تولید می کند و ارتعاش تولید می نماید (میلرزد) .
 6. درب لباسشویی بعد از شست و شو قفل مانده و باز نمی شه .
 7.  درب لباسشویی به درستی بسته نمیشود و قفل نمیشود و دستگاه آغاز به کار نمی کند.
 8. ماشین لباسشویی در زمان شروع به کار خشک کن ،از کار می افتد و خاموش می شه.
 9.  تایمر ماشین لباسشویی خراب شده است و دقیق کار نمی کند .
 10.  لاستیک درب ماشین لباسشویی شل شده و یا دچار پارگی شده است.
 11. تسمه لباسشویی پاره شده است .

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در محل با تجهیزات به روز و اوریجینال 44167668

تعمیر ماشین لباسشویی بوش

شرکت تهران724سرویس یکی از نمایندگی های رسمی بوش و تعمیرات لوازم خانگی و آشپزخانه بوش و خدمات پس از فروش بوش ، با همکاری تکنسین‌ های خود آماده دادن یکی از بهترین خدمات نصب ، سرویس و تعمیر لباسشویی بوش در تهران و اطراف تهران می‌باشد.

تعمیر کاران باتجربه تهران724سرویس از به روز ترین و کار بلد ترین تعمیر کاران در زمینه تعمیر لباسشویی بوش و دیگر لوازم خانگی بوش است.
در صورت وجود هر نوع مشکل در لباسشویی بوش خود و احتیاج به سرویس کار با تهران724سرویس تماس بگیرید.
سرویس کاران و تعمیر کاران مجموعه تهران724سرویس ،دارای تسلط مناسب در زمینه تعمیر لباسشویی بوش است و کاملا مطلع از دانش روز دنیا می باشند.

تعمیر لباسشویی بوش

در صورت ارتباط تلفنی با ما ، مشاوران ما ابتدا بعد از پرسش و پاسخ در صورت حل شدن مشکل دستگاه شما فاقد احتیاج کارشناس به شکل دادن اطلاعات به شما ، مشکل شما را حل نماید.

اگر مشکل دستگاه شما جزئی نباشد و احتیاج به حضور سرویس کار داشت ، مشاور ه های ما تکنسین مربوطه را در طی کمتر از یک ساعت در محل شما ارسال نماید و اقدام به تعمیر لباسشویی بوش شما میکنند.

همه قطعه های تعویضی اصل و دارای گارانتی است.

راه ها ارتباطی:

شما می توانید برای تعمیر لباسشویی بوش خود میتوانید از طریق سایت و شماره های گذاشته شده در صفحه تماس با ما برقرار نمایید و مشکل لباسشویی خود را با کارشناسان ما در نظر بگذارید تا ما تکنسین مربوطه را به محل شما اعزام کنیم.

تلفن:
44167668

تهران724سرویس در روزهای تعطیل و به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی و حل مشکلات لباسشویی بوش شما میباشد.