ما هستیم در: شنبه - جمعه 8:00 - 20:00
 تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران (88873598-021)

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران (88873598-021)

تلفن های تماس

نمایندگی شمال تهران

نمایندگی الهیه ، نیاوران ، فرمانیه ، قیطریه ، پاسداران ، هروی، محمودیه ، زعفرانیه ، ولنجک ، تجریش ، ظفر ، میرداماد ، شهرک غرب ، سعادت آباد و.. 

نمایندگی شرق تهران

نمایندگی تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، نیرو هوایی ، امامت ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

نمایندگی غرب تهران

نمایندگی  آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، بلوار فردوس ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، دهکده المپیک ، دریاچه چیتگر 

نمایندگی جنوب تهران

نمایندگی نازی آباد ، بهارستان ،  یاخچی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر ، گمرک ، وحدت اسلامی ، یافت آباد و …

نمایندگی مرکز تهران

نمایندگی جمهوری ، آزادی ، میدان ولیعصر ، هفت تیر ، کریم خان ، انقلاب ، حسن آباد ، بلوار کشاورز ، فاطمی ، امیرآباد ، یوسف آباد ، جهان آرا و …

پشتیبانی 24 ساعته

کارشناسان ما در تهران 724 به صورت شبانه‌روزی آماده سرویس دهی به مشتریان گرامی هستند . لطفا تنها جهت رزرو نوبت با این شماره تماس بگیرید : 

تعمیر لباسشویی سامسونگ

به منظور آشنایی با نحوه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ، پیشنهاد می شود ادامه این نوشته را مطالعه نمایید. ما با همکاری کارشناسان کارآزموده تعمیرات لباسشویی، نکته های کاربردی را راجع به روش تعمیرات این دستگاه به شما ارائه می کنیم. لازم میباشد بدانید که نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ، یک مجموعه تخصصی و حرفه ای میباشد که همه ی خدمات و سرویس های مربوط به تعمیر انواع ماشین های لباسشویی این برند را به کاربران ارائه بدهند.

همکاران ما ضمن استفاده از تجهیزات نوین، ماشین لباسشویی شما را بررسی میکنند و اقدامات ضروری را برای رفع عیب های آن انجام می دهند. برای آشنایی با پروسه تعمیرات لباسشویی سامسونگ و روش های بهره مندی از خدمات تهران724سرویس، به ادامه مقاله توجه فرمایید.

ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر لباسشویی سامسونگ در منزل

برای تعمیر ماشین های لباسشویی ، احتیاج به متخصص با ماهر در این زمینه دارید. پس وسایل خودتان را زمین گذاشته، به جای آن تلفن را برداشته و با همکاران ما در بخش تعمیر لباسشویی سامسونگ در منزل شما تماس حاصل فرمایید. تعمیر این وسیله چیزی نیست که قادر باشید بدون تجربه و تخصص از پس آن برآید. اقدام شما فقط ممکن است موجب آسیب رساندن بیشتر به ماشین گردد.

تکنسین های ما با تعمیر لباسشویی سامسونگ در محل نگرانی جا به جایی لباسشویی به تعمیرگاه را برای شما رفع کرده و در کمترین زمان ممکن خدمات تعمیرات را به نتیجه مطلوب خواهیم رساند اما در بعضی مواقع بعضی از برد ها و یا لوازم دیگر احتیاج به یکسری وسایل تخصصی تر داشته و اگر این وسایل خراب شده باشند و احتیاج به تعمیر داشته باشند با رضایت شما آن ها را به کارگاه تعمیر خود آورده و در این صورت تعمیرات این بخش را در منزلتان و یا در محلتان قادر به انجامش نیستیم.
همه ی سرویس های مربوط به تعمیر لباسشویی سامسونگ در محل، با بهترین سطح کیفیت ارائه می گردد. مضاف بر این هزینه تعمیر لباسشویی سامسونگ با کمترین قیمت، اهرم رقابتی می باشد که ما را از بقیه مراکز تعمیراتی متمایز می سازد. همین کار افزایش رضایت مشتریان از خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ را به همراه داشته است.

تعمیر ظرفشویی سامسونگ در محل

هزینه تعمیر ظرفشویی سامسونگ

حتما برای شما هم دغدغه است که هزینه تعمیرات لباسشویی تان چقدر می گردد. کارشناسان ما تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در در این صورت ، بعد از بررسی و عیب یابی دستگاه، هزینه حدودی تعمیرات را را اعلام می کنند. قیمت اعلام شده، با توجه به نوع و شدت خرابی وسایل و علت های بروز مشکل در دستگاه تخمین زده می گردد. تعمیرکار نخست تعیین می کند که دلیل ایراد موجود در ماشین لباسشویی چه میباشد.

بعد از آن، کارشناس ما تعیین می کند که برای رفع عیب، احتیاج به انجام چه کارهایی است. تعمیر هر کدام از قطعه ها هزینه مشخصی داشته و پاکسازی فیلترها هم زیاد هزینه نخواهد داشت. هزینه تعمیرات لباسشویی samsung زمانی بالا خواهد رفت که یک یا چند قطعه عوض می شود. زیرا در این شرایط، قیمت قطعه تازه هم به هزینه نهایی تعمیرات اضافه می گردد.

سرویس و خدمات تخصصی تعمیر لباسشویی سامسونگ

تعمیرات تخصصی انواع ماشین لباسشویی اتوماتیک و غیر اتوماتیک، تعمیر و تعویض قطعه های ناقص، تعمیر عیب های عملکردی دستگاه، رفع مشکل نشت آب، تعمیرات روشن نشدن و خاموش شدن ناگهانی لباسشویی، پاک سازی فیلترها و لوله های تخلیه، رفع مشکل تمیز نشدن لباسها، رفع لرزش ماشین لباسشویی، رفع عیب موجود برق در بدنه ماشین، تعمیر کلیدهای از بین رفته دستگاه، تعمیرات هیدرواستات، رفع عیب جوش آمدن آب در ماشین لباسشویی، برطرف کردن صداهای غیر معمول، تعمیرات حساس بلبرینگ و دینام، تعمیر یا تعویض موتور، تعویض قطعه های از رده خارج با نمونه های اصلی، نصب درست و اصولی انواع ماشین لباسشویی، تعمیرات در محل و … قسمتی از خدمات تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ به حساب می روند.

برطرف کردن خطاهای ماشین لباسشویی سامسونگ

از جمله دیگر خدمات واحد تخصصی تعمیرات لباسشویی سامسونگ، برطرف کردن خطاهای این دستگاه است. کدهای ارور ماشین های لباسشویی در اصل نوعی هشدار میباشند که خرابی بعضی قطعه ها یا ایجاد مشکل در پروسه کاری آنها را گزارش می دهند.

کلا لباسشویی وقتی کد خطا صادر می کند که در بسته نشده باشد یا عملکردهای گوناگون دستگاه به درستی انجام نشوند. کارشناسان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ به درستی مطلع هستند که هریک از خطا های این دستگاه نشان دهنده چه عیبی است و چطور بایستی آن را برطرف نمود.

تعمیر شیر برقی لباسشویی سامسونگ

وظیفه شیر برقی لباسشویی کنترل مقدار آب ورودی به ماشین لباسشویی، در زمان شستشو میباشد. شیرهای استفاده شده در ماشین‌های لباسشویی به شکل کلی مشتمل بر دو نوع شیر برقی آب سرد و شیر برقی آب گرم میباشند که البته ماشین‌های لباسشویی‌ امروزی فقط یک شیر برقی آب سرد دارند.
(در این مدل از ماشین های لباسشویی آب گرم مورد احتیاج براای شستشوی لباس ها نه از راه ورودی شیر آب گرم، بلکه از راه گرم کردن آب به وسیله هیتر تأمین خواهد شد).

خرابی شیر برقی لباسشویی معمولا در شیر آب سرد و به خاطر یخ‌زدگی‌ آب موجود در راه آن اتفاق می‌افتد. در این حالت آب موجود در در لوله‌ها یخ زده، منبسط شده و موجب تولید نشتی در شیر برقی خواهد شد. درخواست کنندگان سرویس های مرتبط با این دستگاه می شود با مراجعه به این مرکز و یا از راه تماس با واحد پشتیبانی نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ، تخصصی‌ترین سرویس‌های تعمیر، فروش و ترمیم از جمله تعویض و تعمیر شیر برقی لباسشویی سامسونگ را دریافت کنند.

تعمیر موتور لباسشویی سامسونگ

یکی از عیب های رایج در ماشین های لباسشویی، خرابی موتور آن ها است. در زمان خرابی موتور هیچ یک از قسمت های داخلی لباسشویی قادر به فعالیت نیستند و پس دستگاه به کل بلااستفاده می شود. بروز اشکال و خرابی در موتور لباسشویی اکثرا با صدایی مانند وزوز همراه است. این صدا زمانی شنیده می‌شود که موتور شروع به کار نماید. فهمیدن این مسئله که تعمیر موتور ماشین لباسشویی امکان‌پذیر میباشد یا نه؛ احتیاج به بررسی عملکرد کلی دستگاه و قطعه های مرتبط با موتور می باشد.

نچرخیدن درست ماشین و شسته نشدن لباس‌ها، خشک نشدن لباس‌ها و همچنین بروز عیب در هر چرخه ی شستشو از جمله نشانه‌هایی میباشند که با مشاهده ی آن ها می شود احتمال داد که موتور ماشین لباسشویی دچار مشکلات ساختاری است. تکنسین های ما در نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ با اعمال مراحل ریزبینانه ی عیب یابی، تقریبا همه ی نقص ها و مشکلات مرتبط با موتور لباسشویی سامسونگ را شناسایی کرده و پروسه تعمیر و یا تعویض این قطعه را بر طبق پارامترهای استاندارد و مهم تر مطابق با میل شما انجام خواهند داد.

ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر برد ماشین لباسشویی سامسونگ

برد قطعه ی بااهمیتی در هر سیستم دیجیتالی از جمله لباسشویی میباشد که نقش قلب تپنده ی دستگاه را دارد. در صورت خرابی برد همه ی برنامه های از قبل تنظیم شده ی ماشین لباسشویی مختل می شود. از کارافتادگی پنل جلویی لباسشویی و یا خاموش شدن ناگهانی ماشین لباسشویی در زمان کار از علائم اصلی وجود اختلالات ساختاری در قسمت برد این دستگاه میبادش. در این راستا گزینش نمایندگی رسمی سامسونگ به عنوان درگاهی برای بازیابی کارکرد برد لباسشویی مناسب ترین انتخاب میباشد.

یادآور بای شد که همه ی گام های مرتبط با تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در نمایندگی رسمی سامسونگ براساس پارامترهای استاندارد و مهندسی شده انجام می گردد. این نمایندگی با به کارگیری علم به روز تکنسین های ماهر خود و استفاده از وسایل های اصل مشابه در پروسه تعویض قطعات، همهی اختلالات فنی لباسشویی های سامسونگ را در سطح کیفی خوبی مرتفع می کنند.

تعمیرات لباسشویی سامسونگ در محل
ریست ماشین لباسشویی سامسونگ

سامسونگ برند قدرتمندی در طراحی و تولید انواع دستگاه های مدرن و کاربردی میباشد. لباسشویی های سامسونگ هم از این قاعده مستثنی نیستند و با دادن قابلیت های بسیار می توانند سال های بسیاری بدون نقص کار کنند.
ولی این قابلیت های بسیار مصون از خرابی نیست و در اثر عوامل مخرب دچار عیب می شود. گاهی در اثر ولتاژ نادرست، بار لباس بیش از اندازه یا قطع و وصل شدن برق شهری، ماشین لباسشویی از ادامه کار باز مانده و متوقف می خواهد شد. در این حالت ریست کردن لباسشویی سامسونگ می تواند راه حل آسانی برای به کار افتادن مجدد ماشین لباسشویی باشد. البته این راه در صورتی کاربرد خواهد داشت که اشکال دستگاه ناشی از آسیب دیدگی ساختار قطعه های آن نباشد.

بعضی از مدل های لباسشویی دکمه ی ریست دارند. در همچین حالتی به آسانی می توانید با فشردن دکمه ی مورد نظر دستگاه را ریست کنید. مدل های بدون این دکمه را هم بایستی با کمک از کلید اتصال برق دستگاه ری استارت کنید. در صورت ادامه داشتن اختلالات ماشین لباسشویی بعد از ریست، انجام اقداماتی تعمیراتی این تجهیزات ضروری است. تهران724سرویس همواره آماده ی خدمت رسانی برای بازیابی کامل کارکرد ماشین های لباسشویی سامسونگ میباشد.

تعمیر المنت لباسشویی سامسونگ

المنت لباسشویی سامسونگ وظیفه گرم کردن آب موجود در این دستگاه را برعهده دارد. شکل ظاهری این قطعه، اکثرا در همه ی مدل‌ها و برندها مشابه میباشد اما توان آن با توجه به قدرت ماشین لباسشویی متفاوت میباشد. در صورت خرابی المنت ماشین لباسشویی، آبِ گرم مورد احتیاج دستگاه تأمین نخواهد شد که این مسئله در نهایت به کیفیت شستشوی لباس آسیب خواهد رساند. خرابی المنت را می شود از راه ارور ظاهر شده در پنل یا خوب شسته نشدن لباس ها فهمید.

شما کاربران عزیز در صورت احتیاج به سرویس‌های مرتبط با تعمیر انواع ماشین لباسشویی سامسونگ می‌توانید از روش راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان مرکز تعمیرات سامسونگ تماس حاصل نمایید. کارشناسان این مرکز بلافاصله بعد از تماس شما، هماهنگی‌های احتیاج را انجام داده و برای تعمیر دستگاه شما در محل حضور می‌یابند.

برای دریافت مشاوره و اعزام تعمیرکار با ما تماس بگیرید

تعمیر سوئیچ درب لباسشویی سامسونگ

میکروسوئیچ یا سوئیچ درب، یکی از مهم ترین اجزای لباسشویی می باشد که با نقش امنیتی خود، باز و بسته بودن درب دستگاه را کنترل می نمایند. خرابی میکروسوئیچ می شود مانع از بسته شدن درب سیستم شود و کارایی کلی لباسشویی را از بین ببرد.

برای تعمیر میکروسوئیچ لباسشویی سامسونگ، بایستی درب دستگاه باز شده، لاستیک آن جدا گردد و بعد فنر بیرونی دور درب آزاد شود. اگر فرسودگی در این قسمت از لباسشویی غیر قابل تعمیر باشد، کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ آن را با نمونه ی سازگار با مدل لباسشویی مورد نظر عوض میکنند تا سیستم کاری ماشین لباسشویی بازیابی گردد.

تعمیر جاپودری لباسشویی سامسونگ

جاپودری ماشین لباسشویی سامسونگ از آن دست قطعه هایی است که خوشبختانه، در صورت خرابی، امکان تعویض و تعمیر آن وجود دارد. خرابی های رخ داده در محفظه دراور پودر ماشین لباسشویی سامسونگ از آن روست که این قطعه امکان دارد در طول زمان ساییده پاره و یا دچار آلودگی‌های بیشتر از اندازه شود. در همچین شرایطی می بایست نسبت به عوض کردن محفظه دراور پودر ماشین لباسشویی اقدام کرد و نمونه جدیدی را جایگزین قطعه استهلاک یافته کرد.

البته تعویض محفظه دراور پودر ماشین لباسشویی سامسونگ امکان داد به خاطر وجود نشتی در این قطعه هم ضروری می باشد. توصیه می شود کارهای مرتبط با تعمیر و تعویض محفظه دراور پودر ماشین لباسشویی به سرویس کارهای متخصص در حوزه تعمیرات ماشین لباسشویی محول گردد تا دستگاه بعد از تعمیر، کیفیت نخستین خود را بازیابد و دچار خرابی های پیش بینی نشده نشود. مهم ترین سرویس‌های مرتبط با این قسمت از دستگاه از روش تماس با مرکز تعمیر لباسشویی سامسونگ قابل دریافت است.

پرسش های متداول کاربران لباسشویی سامسونگ

 • دلیل صدای ناهنجار و غیر عادی لباسشویی سامسونگ به هنگام کار چه میباشد؟
 • چرا لباسشویی سامسونگ قادر به شستن لباس های درون سطل نیست؟
 • چرا لباسشویی سامسونگ لباس ها را خشک نمی کند؟
 • دلیل آبگیری نادرست لباس ها در ماشین لباسشویی سامسونگ چه میباشد؟
 • چرا به تازگی لباسشویی سامسونگ به زمان شستن لباس ها تکان های شدیدی می خورد؟

روش تعمیر لباسشویی سامسونگ

اطلاع از دانش و علم های به کار رفته در دستگاه های شست و شوی نوین در تعمیر لباسشویی سامسونگ خیلی مهم میباشد. برای نمونه یک تعمیرکار حرفه ای به درستی می داند که ماشین لباس شویی های اوتومات در محوری مشخص مخزن را به چرخش در می آورند تا با گذر آب از الیاف لباس ها با سرعت بالا، لباس ها شست و شو داده شوند.

لازم میباشد بدانید برای تعمیر لباسشویی سامسونگ، به خاطر نوع سیستم و تکنولوژی ویژه آن قطعا نیازمند حضور تعمیرکار متخصص لباس شویی میباشد. پس توصیه می کنیم در صورت رخداد مشکل بلافاصله تهران724سرویس تماس بگیرید تا در کمترین زمان امکان متخصصان تعمیر کار لباس شویی در محل شما حاضر شوند و برای تعمیر لباسشویی سامسونگ اقدامات لازم را انجام دهند.

ماشین لباسشویی سامسونگ

برای دریافت مشاوره و اعزام تعمیرکار با ما تماس بگیرید

اهمیت تعمیر لباسشویی سامسونگ

هم اکنون ماشین های لباسشویی موجود در بازار به دو شکل اتوماتیک و نیمه اتوماتیک بوده و نوع نیمه اتوماتیک هم به دو شکل دو قلو (قسمت شستشوی لباس + قسمت خشک کن لباس ) و نوع آسان (سطلی ) در اختیار مصرف کنندگان قرار خواهند گرفت. در تعمیر لباسشویی سامسونگ توجه به مدل ماشین لباسشویی خیلی بااهمیت است. تعمیر ماشین لباسشویی امکان دارد در ظاهر پیچیده به نظر آید، ولی به آسانی در مرکز تعمیر لباسشویی سامسونگ انجام می گردد و هر نوعی نگرانی در این رابطه را برای کاربر محو می نماید.

سطح بالای کیفیت خدمات داده شده در نمایندگی سامسونگ تهران724سرویس و تجهیز قسمت های گوناگون این مرکز به آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا، موجب شده که این مجموعه مورد اعتماد و رضایت کاربران قرار بگیرد. همکاران ما ضمن عرضه آخرین محصئل های این کمپانی، مشاوره های تخصصی فروش را هم به مشتری های محترم ارائه می کند.

تمیز نمودن ماشین لباسشویی سامسونگ

در تمیز نمودن ماشین لباسشویی سامسونگ از بین قطعه های ریز و درشت موجود در این دستگاه، تلاش نمایید تا توجه خاصی به قطعاتی مثل محفظه پودر ماشین لباسشویی، فیلتر ماشین لباسشویی، حلقه لاستیکی ماشین لباسشویی و محفظه داخلی ماشین لباسشویی داشته باشید. چون که اجازه انباشت آلودگی در این قطعه ها در مقایسه با بقیه قطعه ها ماشین لباسشویی بالاتر می باشد.

برای اطلاع از روش خارج نمودن محفظه پودر ماشین لباسشویی و تمیز کردن آن توصیه می گردد، به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی مراجعه کنید. در ارتباط با فیلتر ماشین لباسشویی هم توصیه می گردد با مراجعه به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی، تمیزکردن آن را آغاز کنید. برای تمیز نمودن حلقه لاستیکی‌ای موجود در ورودی لباسشویی، توصیه می گردد بعد از هر بار استفاده از ماشین لباسشویی این حلقه لاستیکی را با یک پارچه تمیز، خشک کنید.

محفظه داخلی ماشین هم قطعه بااهمیت دیگری میباشد که در تمیز کردن ماشین لباسشویی سامسونگ بایستی به آن توجه نمود. برای تمیز کردن محفظه داخلی ماشین لباسشویی سامسونگ و ضدعفونی کردن آن، می شود از جوش شیرین یا قرص‌های تمیز کننده ماشین لباسشویی استفاده نمود. در صورت وجود اشکال در هر یک از این قطعه ها می شود از روش تماس با مرکز تعمیر لباسشویی سامسونگ سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت کنید.

 • دیگر خدمات تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ
 • عیب یابی آی سی های برد فرمان
 • تعمیر مدار تغذیه لباسشویی سامسونگ
 • آشنایی با پنل ها و بردهای فرمان لباسشوئی
 • رمز گشایی کدهای خطا روی پنل لباسشویی سامسونگ
 • اجرای تنظیمات برنامه ریزی IC ماشین لباسشویی سامسونگ
 • تعمیر، تعویض و تست قطعات مکانیکی
 • نصب لباسشویی سامسونگ و برطرف کردن اشکالات نصب
 • تعمیر قطعات الکترونیک SMD که روی مدار لباسشویی سامسونگ است
 • بررسی مدل های مختلف لباسشویی سامسونگ از لحاظ توانایی و تکنولوژی
 • معرفی اجزای تشکیل دهنده ماشین لباسشویی و طریقه کارایی هر یک از آنها به مشتری

تعمیرات تخصصی سامسونگ

تهران724سرویس با در داشتن تجهیزات نوین و دستگاه های عیب یابی امروزی، به آسانی می تواند تقریبا تمامی نقص ها را در انواع محصولات سامسونگ را شناسایی نماید و برای برطرف کردن و ترمیم آنها در مسیر صحیح قرار بگیرد. این مرکز بعد از برگزاری آزمون های سخت و تخصصی، تعدادی از بهترین کارشناسان و متخصصان های ارشد حوزه الکترونیک و مکانیک را در مجموعه خود جمع کرده است تا به این ترتیب بتواند در ارائه برترین خدمات تعمیراتی از تمامی رقبای خود پیشی بگیرد.

نمایندگی سامسونگ

مرکز نمایندگی سامسونگ با کادری متخصص و باتجربه در حوزه فروش محصول های سامسونگ، فعالیتی گسترده و وسیع دارد. این مرکز در همه ی مراحل خرید دستگاه در کنار و همراه مشتری خواهد بود و با راهنمایی های سازنده، تلاش می شود بهترین دستگاه را متناسب با نیاز کاربر پیشنهاد دهد.

ماشین لباسشویی سامسونگ

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.