ما هستیم در: شنبه - جمعه 8:00 - 20:00
 شماره نمایندگی لباسشویی سامسونگ (88873598 – 021)

شماره نمایندگی لباسشویی سامسونگ (88873598 – 021)

تلفن های تماس

نمایندگی شمال تهران

نمایندگی الهیه ، نیاوران ، فرمانیه ، قیطریه ، پاسداران ، هروی، محمودیه ، زعفرانیه ، ولنجک ، تجریش ، ظفر ، میرداماد ، شهرک غرب ، سعادت آباد و.. 

نمایندگی شرق تهران

نمایندگی تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، نیرو هوایی ، امامت ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

نمایندگی غرب تهران

نمایندگی  آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، بلوار فردوس ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، دهکده المپیک ، دریاچه چیتگر 

نمایندگی جنوب تهران

نمایندگی نازی آباد ، بهارستان ،  یاخچی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر ، گمرک ، وحدت اسلامی ، یافت آباد و …

نمایندگی مرکز تهران

نمایندگی جمهوری ، آزادی ، میدان ولیعصر ، هفت تیر ، کریم خان ، انقلاب ، حسن آباد ، بلوار کشاورز ، فاطمی ، امیرآباد ، یوسف آباد ، جهان آرا و …

پشتیبانی 24 ساعته

کارشناسان ما در تهران 724 به صورت شبانه‌روزی آماده سرویس دهی به مشتریان گرامی هستند . لطفا تنها جهت رزرو نوبت با این شماره تماس بگیرید : 

شماره نمایندگی لباسشویی سامسونگ

تعمیرات ماشین لباسشویی و لوازم خانگی معمولاً توسط تکنسین های متخصص در این نوع لوازم انجام می شود. ماشین لباسشویی وسیله ای بسیار پیچیده است و به همین دلیل تعمیرات آن نیازمند دانش فنی خاصی هم برای تشخیص عیب و هم برای رفع آن است. تهران 724 سرویس دارای نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در تهران می باشد. جهت مشاهده شماره نمایندگی لباسشویی سامسونگ کلیک کنید.

خلاصه:

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی

چگونه خرابی ماشین لباسشویی خود را تشخیص دهیم؟

ایرادهای رایج ماشین لباسشویی

ابزارهایی برای تنظیم

چه زمانی استخدام سرویس فنی ماشین لباسشویی توصیه می شود؟

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی

آیا تعمیر ماشین لباسشویی در منزل قابل انجام است؟ حقیقت این است که این امکان وجود دارد، همانطور که بعدا خواهیم دید، همه عیوب جدی نیستند، برخی از آنها را می توان به راحتی شناسایی و حل کرد.

چیدمان در ماشین لباسشویی معمولا بسیار قابل اعتماد است. این ماشین‌ها عمر مفید بالایی دارند، در واقع اکثر ماشین‌های لباسشویی بیش از یک دهه با تمام ظرفیت کار می‌کنند، اگر تعمیرات را با قطعات باکیفیت انجام دهیم، عمر مفید آن‌ها را افزایش می‌دهیم، بنابراین از سرمایه‌گذاری روی یک وسیله نو اجتناب می‌کنیم.

به همین مناسبت ما به بررسی رایج ترین تعمیرات ماشین لباسشویی می پردازیم و چگونه می توانیم تعمیراتی را انجام دهیم تا استفاده طولانی مدت از ماشین لباسشویی خود را برای ما فراهم کند.

جهت مشاهده دیگر خدمات تهران 724 سرویس اینجا کلیک کنید.

چگونه خرابی ماشین لباسشویی سامسونگ خود را تشخیص دهیم؟

در ادامه به بررسی رایج ترین عیوب ماشین لباسشویی می پردازیم. این بستگی به نوع خطای مورد نظر دارد، تشخیص آن می تواند بسیار آسان باشد. گاهی اوقات آب در درام راکد می شود، گاهی اوقات صدای بیش از حد بلندی در چرخه چرخش ایجاد می شود، مشکل موتور می تواند منجر به توقف ناگهانی ماشین لباسشویی شود…، همه این علائم بسیار واضح است و نشان می دهد که این کار بوده است. تغییر عملکرد صحیح ماشین لباسشویی. در مرحله بعد، ما رایج ترین مشکلات را تجزیه و تحلیل می کنیم.

تهران 724 سرویس دارای نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در تهران می باشد. جهت مشاهده شماره نمایندگی لباسشویی سامسونگ کلیک کنید.

ایرادهای رایج ماشین لباسشویی

بسیاری از مشکلات مختلف می تواند در ماشین لباسشویی ما و با راه حل های بسیار متفاوت رخ دهد. در زیر رایج ترین مشکلات را تجزیه و تحلیل می کنیم:

نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ

برای دریافت مشاوره و اعزام تعمیرکار با ما تماس بگیرید

ماشین لباسشویی روشن نمی شود

این یکی از رایج ترین مشکلات است. مشکلات راه اندازی می تواند ناشی از کمبود ولتاژ، اشباع در فیلتر، مشکلات بسته شدن درب یا کمبود آب از لوله باشد.

اگر ماشین لباسشویی روشن نمی شود و ما قادر به درک مشکل نیستیم، بهتر است بلافاصله با یک شرکت تخصصی تماس بگیرید.

چگونه آن را تعمیر کنیم؟

همانطور که گفتیم مشکلات زیادی وجود دارد که می تواند باعث روشن نشدن ماشین لباسشویی شود که برای رفع این عیب، تجزیه و تحلیل وضعیت کلی ماشین لباسشویی و انجام تعمیرات لازم ضروری است تا دوباره بدون کار کند. چالش ها و مسائل.

ماشین لباسشویی متوقف می شود

این اتفاق کمتر از حالت قبلی است، اما ممکن است این اتفاق بیفتد که ماشین لباسشویی روشن شود و پس از مدت کوتاهی از کار بیفتد. این معمولاً علامتی است که یکی از فرآیندهای شستشو به درستی کار نمی کند، در بیشتر موارد مشکل معمولاً آب است.

چگونه آن را تعمیر کنیم؟

سیستم های تامین آب، لوله کشی و تزریق آب واشر را بررسی کنید. بررسی دیگری که باید انجام دهید فیلترها هستند، اگر در حین شستشو اشباع شده باشند، ممکن است چرخه شستشو متوقف شده باشد. اگر نتوانستید دلیل مشکل را پیدا کنید، با تهران 724 سرویس تماس بگیرید.

تهران 724 سرویس دارای نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در تهران می باشد. جهت مشاهده شماره نمایندگی لباسشویی سامسونگ کلیک کنید.

مشکل در شارژ آب

بارگیری آب یکی دیگر از مشکلات کلاسیک است که نیاز به تعمیر حرفه ای دارد. همانطور که در نکته قبل دیدیم گاهی انسدادی در لوله یا لاستیک اتحادیه باعث مشکل در شارژ آب می شود. در برخی مواقع این دستگاه های خود ماشین لباسشویی هستند که باعث کمبود یا بیش از حد آب می شوند. اگر مشکلی در شارژ آب مشاهده کردید، بلافاصله با تعمیرگاه تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ

چگونه آن را تعمیر کنیم؟

تعمیر به هر مورد بستگی دارد. اگر یک انسداد ساده باشد، برای از بین بردن عناصر مانع بارگیری کافی است، اگر مشکل در خود ماشین لباسشویی باشد، مطمئناً یکی از قسمت هایی که آب را برای شستشو دوز می کند، باید تجدید شود. بازسازی باید توسط یک تکنسین تعمیر انجام شود. نکته: زمانی که هر یک از قطعات ماشین لباسشویی خود را تعویض می کنید، این کار را با قطعات با کیفیت (ترجیحا اصلی) انجام دهید زیرا عمر مفید ماشین لباسشویی خود را افزایش می دهید.

مشکل در چرخش

اگر مشکلی در درام وجود داشته باشد، معمولاً در حین چرخش متوجه آن می شویم. در این مدت درام با سرعت بالایی می چرخد ​​و در نتیجه ماشین لباسشویی با قدرت کامل کار می کند.اگر در ناحیه درام ایرادی ایجاد شود چرخه چرخش معیوب خواهد بود و معمولا با چشم غیر مسلح قابل مشاهده است، زیرا قدرت و نتیجه آن متفاوت است. (لباس ها خیس بیرون می آیند).

چگونه آن را تعمیر کنیم؟

معمول ترین کار جدا کردن درام و تجزیه و تحلیل این قطعه و اتصالات است. گاهی اوقات مشکل می تواند از موتور باشد و بر درام تأثیر بگذارد. همانطور که متوجه شدید، این تعمیر و بررسی باید توسط تکنسین متخصص انجام شود تا از آسیب جدی تری هم به ماشین لباسشویی و هم به خانه شما جلوگیری شود.

ماشین لباسشویی خیلی پر سر و صدا است

این یکی دیگر از مشکلات بسیار رایج است، ماشین لباسشویی شروع به ایجاد صداهایی می کند که قبلاً متوجه آن نبودیم. این معمولاً نشانه ای از خرابی سیستم داخلی است. به عنوان مثال، فیلتر، تخلیه، مالش درام یا یکی از یاتاقان ها معمولاً دلایلی هستند که باعث می شوند ماشین لباسشویی در حین کار خود صدای بیش از حد تولید کند.

تهران 724 سرویس دارای نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در تهران می باشد. جهت مشاهده شماره نمایندگی لباسشویی سامسونگ کلیک کنید.

چگونه لباسشویی سامسونگ را تعمیر کنیم؟

برای ادامه تعمیر باید منشا صدا را شناسایی کنیم، برای این کار باید ماشین لباسشویی را جدا کرده و تخلیه را بررسی کنیم. باز هم این بررسی و تعمیرات بعدی باید توسط یک شرکت متخصص در تعمیرات انجام شود.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ

ماشین لباسشویی وقتی خاموش است آب را در خود نگه می دارد

در ماه‌های سرد، لوله‌ها ممکن است به دلیل یخ زدگی بشکنند، این امر باعث می‌شود ماشین لباسشویی در زمان خاموش شدن، آب را حفظ کند. این نوع خرابی همچنین می تواند ناشی از فشار بیش از حد در آب باشد.

چگونه آن را تعمیر کنیم؟

برای اینکه بتوانید آن را تعمیر کنید، باید وضعیت لوله را ارزیابی کرده و فشار را بررسی کنید. وضعیت لوله با چشم غیرمسلح قابل مشاهده است (اگر شکستگی زیاد بود). برای این نوع چک باید با یک شرکت یا تکنسین متخصص تماس بگیرید.

ماشین لباسشویی آب خود را از دست می دهد

گاهی اوقات متوجه می شویم که آب در پایه ماشین لباسشویی جمع می شود، این مشکل به دلیل از بین رفتن آب در یکی از اجزای آن است. ممکن است در لاستیک یا مخزن پلاستیکی شکافی وجود داشته باشد، ممکن است فیلتر حرکت کرده باشد یا ممکن است برخی از لاستیک دیسپنسر در وضعیت نامناسبی قرار داشته باشد. در هر صورت، برای اطمینان از وضعیت کلی ماشین لباسشویی، توصیه می شود یک بررسی کامل انجام دهید.

جهت مشاهده دیگر خدمات تهران 724 سرویس اینجا کلیک کنید.

چگونه آن را تعمیر کنیم؟

اگر یکی از قطعاتی است که باعث خرابی می شود که در بیشتر موارد اتفاق می افتد، تنها تعمیر ممکن تعویض آن قطعه با قطعه جدید است. به یاد داشته باشید که سرمایه گذاری در یک قطعه گران تر، اما با کیفیت بالاتر، عمر مفید ماشین لباسشویی شما را افزایش می دهد.

ابزارهایی برای تنظیم

توصیه می کنیم هر زمان که ایرادی در ماشین لباسشویی شما رخ می دهد با تکنسین متخصص این نوع لوازم تماس بگیرید اما اگر می خواهید خودتان چک کنید باید ابزارهای زیر را در اختیار داشته باشید.

پیچ گوشتی ها

پیچ گوشتی ها به ما این امکان را می دهند که قطعات مختلف ماشین لباسشویی را بدون آسیب دیدن از هم جدا کنیم. در صورت عدم ارائه یا عدم مشاهده آسیب به راحتی می توانیم آنها را تعویض کنیم.

انبر

از آنها برای نگه داشتن قطعات کوچک، بازکردن و بی حرکت نگه داشتن قسمت های خاصی از ساختار ماشین لباسشویی استفاده می شود.

آچار

آچار از نظر استفاده بسیار شبیه به انبردست است، با این حال، آنها اغلب در سطوح صاف یا ظریف برای جلوگیری از آسیب استفاده می شوند.

نوار عایق

به هیچ وجه نباید هیچ یک از قطعات ماشین لباسشویی را با نوار عایق تعمیر کنید، بله، نوار عایق می تواند در هنگام بررسی عیب بسیار مفید باشد. اما هرگز به عنوان یک حمایت قطعی.

تهران 724 سرویس دارای نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در تهران می باشد. جهت مشاهده شماره نمایندگی لباسشویی سامسونگ کلیک کنید.

چه زمانی به خدمات تعمیر ماشین لباسشویی نیاز داریم؟

هر زمان که ماشین لباسشویی علائم خرابی را نشان داد، بهتر است با خدمات فنی سازنده یا یک شرکت تعمیرات مورد اعتماد تماس بگیرید.

هر زمان که عیب را تشخیص دادید، گارانتی دستگاه را بررسی کنید. اگر گارانتی همچنان معتبر است، هیچ یک از قطعات آن را دستکاری نکنید و مستقیماً با سازنده تماس بگیرید.

برای دریافت مشاوره و اعزام تعمیرکار با ما تماس بگیرید

در پودو ما به شما اهمیت می دهیم

بهترین راه برای جلوگیری از هر گونه خرابی در ماشین لباسشویی انجام تعمیر و نگهداری مناسب از آن است. با این حال، خرابی هایی وجود دارد که نمی توان از آنها اجتناب کرد، آنها فقط و معمولا در بدترین زمان ممکن رخ می دهند. در پودو می دانیم که جستجوی یک شرکت تعمیرات خوب یا یک تکنسین می تواند پیچیده باشد و به دلیل فوریت تعمیر، هر گزینه ای ممکن است گزینه خوبی به نظر برسد.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ

ارائه ماشین لباسشویی

اگر ماشینی هست که همه در خانه دارند، ماشین لباسشویی است! بودجه ای برای خانه و ضروری برای کل خانواده، از مجردها تا خانواده های پرجمعیت، همه از آن استفاده می کنند. اغلب، ما به علائم و هشدارهای کوچک یک مشکل قریب الوقوع توجه نمی کنیم… این می تواند پیامد یک درام آینده باشد! با این حال، تعمیر ماشین لباسشویی شما آنقدرها هم پیچیده نیست! همچنین، از یک مدل به مدل دیگر، جداسازی ماشین لباسشویی نسبتا مشابه است. قطعات به طور کلی یکسان هستند (اما متأسفانه از مدلی به مدل دیگر قابل تعویض نیستند) و جایگزینی آنها در همه برندها بسیار مشابه است.

تهران 724 سرویس امروز به شما نمونه هایی از تعمیرات الکترومناژ را با آموزش تعمیر ماشین لباسشویی ارائه می دهد. راهنماهای مصور و توضیح داده شده را تعمیر کنید، گام به گام برای آشکار کردن دستکاری هایی که باید برای جایگزینی رایج ترین قطعات سایش انجام شود. مشکلات تکراری وجود دارد که می توان به راحتی بر آنها غلبه کرد تا از خرید دستگاه جدید یا تماس با خدمات پس از فروش خودداری شود. به خصوص که خرابی اغلب پس از پایان گارانتی سازنده رخ می دهد … به این می گویند کهنگی برنامه ریزی شده.

با این حال، یک ماشین لباسشویی می تواند سال ها به خوبی کار کند، بدون اینکه از نظر فناوری به روز باشد… تا زمانی که لباس ها را به درستی تمیز کنید و برنامه های معمول شما برای شما مناسب باشد، این نکته اصلی است. و ما آن را در تهران 724 سرویس فهمیدیم. به همین دلیل است که به شما اجازه می دهیم تعمیر ماشین لباسشویی را شروع کنید تا در قیمت عیب یاب لوازم خانگی صرفه جویی کنید. با کوچکترین نگرانی نیازی به خرید دستگاه جدید نخواهید داشت.

تهران 724 سرویس دارای نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در تهران می باشد. جهت مشاهده شماره نمایندگی لباسشویی سامسونگ کلیک کنید.

در تهران 724 سرویس، ما معتقدیم که تعمیر لوازم الکتریکی شما برای سیاره ما ضروری است. تعمیر به جای دور ریختن، شعار ما این است. به جای اینکه بیهوده محیط زیست خود را با خراب کردن ماشین هایی که هنوز کار می کنند آلوده کنیم، باید بازتاب تعمیر آنها را داشته باشیم. این یک مبارزه روزانه برای مقابله با کهنگی برنامه ریزی شده است.

اگر تعمیرات ماشین لباسشویی می تواند تأثیر مثبتی بر روی زمین داشته باشد، همچنین راهی عالی برای دستیابی به صرفه جویی قابل توجه است. شما نیروی کار برای پرداخت نخواهید داشت و مفتخر خواهید بود که با مشاوره تکنسین های ما ماشین لباسشویی خود را خودتان تعمیر کرده اید. با کمی اراده و حوصله می توانید این کار را انجام دهید، به خصوص اگر از طرفداران Do It Yourself هستید 🙂

جهت اطلاعات بیشتر درباره ماشین لباسشویی سامسونگ اینجا کلیک کنید.

واشر شناسایی

خرابی های مکرر ماشین لباسشویی:

ماشینی که روشن نمی شود: درب به درستی بسته نشده است (سیستم قفل شکسته)، شلنگ ورودی آب گرفتگی، پمپ اشتباه متصل شده است.

ارتعاشات زیاد در طول چرخه شستشو: عدم تعادل باز شده یا می شکند، اتصال نادرست متصل شده است یا مشکل سنسور یک مشکل است.

بدون پاور و/یا کدهای خطای متعدد: برد کنترل دیگر کار نمی کند یا به اشتباه سیم کشی شده است

هنگام وصل شدن دستگاه به برق، کلید قطع می شود: مشکلی که ممکن است مربوط به پریز برق دستگاه باشد.

جهت مشاهده دیگر خدمات تهران 724 سرویس اینجا کلیک کنید.

موتور دیگر توسط موتور به حرکت در نمی آید یا دستگاه در سرعت بالا نویز دارد: سایش تسمه

دستگاه دیگر آب را تخلیه نمی کند: مشکل گرفتگی فیلتر

ماشین لباسشویی را مانند یک حرفه ای تعمیر کنید

آب نشت می کند

نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ

برای دریافت مشاوره و اعزام تعمیرکار با ما تماس بگیرید

رایج ترین. لاستیک درب ماشین لباسشویی را برای یافتن هرگونه خرابی به خوبی بررسی کنید. اگر مشکل این است، فقط باید لاستیک را تعویض کنید. پانل جلویی را بردارید و ببینید لاستیک کجا به دستگاه وصل شده است. اگر چندان مطمئن نیستید، وقت آن رسیده که به دنبال دستورالعمل‌های مربوط به ماشین لباسشویی خود در اوراق خود بگردید. برای برداشتن آن کمک بخواهید تا بتوانید پشت آن را بررسی کنید تا ببینید آیا لوله ها شل شده اند یا خیر.

کثیفی یا تجمع مواد جامد نیز مسیر عبور را مسدود کرده و باعث می شود آب به سمت عقب جریان یابد. اگر آثاری از صابون خشک یا مواد دیگر پیدا کردید، آن قسمت را تمیز کنید و خواهید دید که ماشین لباسشویی چگونه ثابت شده است.

تهران 724 سرویس دارای نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در تهران می باشد. جهت مشاهده شماره نمایندگی لباسشویی سامسونگ کلیک کنید.

آبی وجود ندارد

اگرچه ممکن است باور نکردنی به نظر برسد، اما این مشکل کوچک معمولاً با این واقعیت ساده حل می شود که عملکرد شستشوی مناسب همراه با بار آب مناسب آن را انتخاب کنید. بینگو! با این حال، همچنین باید بررسی کنید که شلنگ ها به درستی تنظیم شده باشند یا خم یا پیچ خورده نباشند. آخه یادم رفت قبل از برنامه نویسی کلید رو باز کردی؟ اگر داشتید، کلید دیگری را باز کنید تا بررسی کنید که قطعی آب عمومی نیست.

اینها مشکلات ساده ای هستند. همه چیز می تواند حتی پیچیده تر شود. شما به کمک یک متخصص نیاز دارید یا می توانید خودتان یا با کمک کارکنان داخلی این کار را انجام دهید. اگر تعمیر ماشین لباسشویی در خانه گزینه ای نیست

حرکت و سر و صدای زیاد

پر کردن بیش از حد یا کم آن می تواند باعث نامتعادل شدن درام و ایجاد صدایی بیشتر از حد معمول شود. اگر این اتفاق برای شما افتاد، ابتدا مطمئن شوید که کاملاً سطح است. اگر مشکل همچنان ادامه داشت، با توزیع مجدد وزن لباس، شستشو را امتحان کنید، به خصوص اگر در حال شستن حوله یا شلوار جین هستید. اگر یکی از این مشکلات نباشد، ممکن است موتور خراب یا از کار بیفتد، بنابراین باید یک تکنسین متخصص داشته باشید. قصد شما برای تعمیر ماشین لباسشویی معتبر است، اما گاهی اوقات نیاز به کمک متخصص در خانه دارید که توسط برخی از بیمه های خانه ارائه شده است.

اواسط سیکل متوقف می شود

ساکت. بسته به برنامه ای که تنظیم کرده اید، ممکن است در حال استراحت باشد، در حالی که آب لازم را شارژ می کند یا آن را تخلیه می کند. اما اگر مشکل بیش از حد طول بکشد، ممکن است به دلیل انسداد یا موقعیت بد شلنگ تخلیه باشد که از ناپدید شدن آب برای اتمام شستشو جلوگیری می کند.

فیلتر

کاری است که نباید آن را نادیده بگیرید، توصیه می شود آن را با مقداری تکرار انجام دهید تا مطمئن شوید که لباس شما تمیز و بوی خوبی می دهد. می دانید که در فیلتر بقایای همه چیز وجود دارد. آن را شل کن چیز عادی این است که وقتی آن را باز می کنید، مقداری آب انباشته شروع به خارج شدن می کند. برای جلوگیری از کثیف شدن همه چیز، یک شوینده صورت قرار دهید تا تمام مایعی که خارج می شود جمع شود. سپس، باید فیلتر را بردارید و بقایایی را که در داخل یا در پمپ رسوب کرده اند تمیز کنید. اطمینان حاصل کنید که موادی که مانع عبور آب باشد وجود نداشته باشد

نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ

ترفندهای دیگر برای مراقبت از ماشین لباسشویی که با شما به اشتراک می گذارم

نکته کلیدی برای تمیز نگه داشتن ماشین لباسشویی این است که پس از هر بار استفاده، درام به خوبی تهویه شود.

مانند پرده حمام، درام و واشر لاستیکی ماشین لباسشویی سطوحی هستند که به شدت در معرض رطوبت هستند و در صورت عدم تهویه کافی و فوری، کپک در آنها به سرعت ظاهر می شود.

برای تمیز کردن درام، توصیه می شود یک چرخه طولانی در ماشین لباسشویی بدون لباس و با حداکثر سطح آب قرار دهید.

واشر لاستیکی بسته به میزان کثیفی یا سختی جدا کردن آن باید با یک پارچه مرطوب شده با آب و مواد شوینده تمیز شود.

دریچه توقف را ببندید. این توصیه برای مواردی معتبر است که قصد ندارید برای مدت طولانی از ماشین لباسشویی استفاده کنید، به دلیل تعطیلات یا دلایل دیگر.

تهران 724 سرویس دارای نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در تهران می باشد. جهت مشاهده شماره نمایندگی لباسشویی سامسونگ کلیک کنید.

کارشناسان توصیه می کنند برای جلوگیری از نشتی احتمالی که به دستگاه می رسد و می تواند آن را تحت تأثیر قرار دهد، آن را ببندید.

قطعه دیگری که اغلب به آن اهمیت کافی داده نمی شود، کشوی مواد شوینده است. کافی است هر سه تا چهار ماه یکبار آن را بردارید و با آب ولرم بشویید. البته سعی کنید صابون، نرم کننده پارچه یا هر محصول دیگری که چسبیده باقی مانده را بردارید.

اگر نرم کننده و مواد شوینده با هم مخلوط شوند، پسماند غیر حل شونده ای را تشکیل می دهند که به صورت رسوبات سفید/خاکستری در ماشین لباسشویی جمع می شود، به ویژه در درام ماشین های لباسشویی با درب بالا.

جهت مشاهده دیگر خدمات تهران 724 سرویس اینجا کلیک کنید.

بدون ماشین لباسشویی 100%، لباس‌های ما خراب می‌شوند و سرمایه‌گذاری روی تصویر برای اینکه شبیه یک زن مدیر مدرن به نظر برسیم، به همین منوال پیش می‌رود.

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.