ما هستیم در: شنبه - جمعه 8:00 - 20:00
 سرویس کار ماشین لباسشویی آاگ در پیروزی

سرویس کار ماشین لباسشویی آاگ در پیروزی

تلفن های تماس

نمایندگی شمال تهران

نمایندگی الهیه ، نیاوران ، فرمانیه ، قیطریه ، پاسداران ، هروی، محمودیه ، زعفرانیه ، ولنجک ، تجریش ، ظفر ، میرداماد ، شهرک غرب ، سعادت آباد و.. 

نمایندگی شرق تهران

نمایندگی تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، نیرو هوایی ، امامت ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

نمایندگی غرب تهران

نمایندگی  آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، بلوار فردوس ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، دهکده المپیک ، دریاچه چیتگر 

نمایندگی جنوب تهران

نمایندگی نازی آباد ، بهارستان ،  یاخچی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر ، گمرک ، وحدت اسلامی ، یافت آباد و …

نمایندگی مرکز تهران

نمایندگی جمهوری ، آزادی ، میدان ولیعصر ، هفت تیر ، کریم خان ، انقلاب ، حسن آباد ، بلوار کشاورز ، فاطمی ، امیرآباد ، یوسف آباد ، جهان آرا و …

پشتیبانی 24 ساعته

کارشناسان ما در تهران 724 به صورت شبانه‌روزی آماده سرویس دهی به مشتریان گرامی هستند . لطفا تنها جهت رزرو نوبت با این شماره تماس بگیرید : 

چرا با نمایندگی ماشین لباسشویی آاگ در پیروزی تماس بگیریم؟

 • خدمات به روز و سریع تکنسین های نمایندگی ماشین لباسشویی آاگ در پیروزی
 • تمامی خدمات نمایندگی ماشین لباسشویی آاگ در پیروزی در منزل انجام می پذیرد و دستگاه به هیچ وجه جابه جا نخواهد گردید.
 • استفاده از قطعات فابریک و اصلی توسط نمایندگی ماشین لباسشویی آاگ در پیروزی
 • حضور بهترین و کارآزموده ترین تکنسین های نمایندگی ماشین لباسشویی آاگ در پیروزی
 • برآورد هزینه تعمیر توسط نمایندگی ماشین لباسشویی آاگ در پیروزی قبل از اعزام تکنسین
 • 365 روز ضمانت تعمیر توسط نمایندگی ماشین لباسشویی آاگ در پیروزی
 • تعمیر بردهای الکتریکی توسط مهندسان الکترونیک شرکت تهران724سرویس و نمایندگی ماشین لباسشویی آاگ

مجموعه تهران724سرویس تعمیرگاه مجاز مرکزی آاگ در شرق تهران میباشد که با هدف رضایتمندی مشتری، ارائه خدمات در محل، با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه توانسته است به تعمیرات آاگ در شرق تهران بپردازد و رضایتمندی مشتری را جلب کند، قابل ذکر میباشد که تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی آاگ با شعبات مختلف در تهران توانسته است خدمات آاگ در شرق تهران را برای شما عزیزان به صرفه (از لحاظ هزینه و همچنین از لحاظ زمانی ) انجام دهد تا بتوانیم در این زمینه حضور پر رنگ داشته باشیم.

برای خدمات از تعمیرگاه مجاز آاگ در شرق تهران استفاده نمایید تا با استفاده از قطعات فابریک به افزایش طول عمر لوازم خانگی آاگ خود کمک نمایید و به هیچ عنوان از تعمیرگاه غیر مجاز استفاده نکنید.

هدف تعمیرگاه مجاز آاگ در شرق تهران جلب رضایتمندی شما و استفاده از قوانین خدماتی طبق استاندارد جهانی است، امیدواریم در این راستا به اهداف خود برسیم و بتوانیم رضایتمندی شما عزیزان را به صورت کامل جلب کنیم.

هزینه تعمیر لوازم خانگی توسط سرویس کار ماشین لباسشویی آاگ پیروزی

تمامی خدمات سرویس و تعمیر توسط نمایندگی ماشین لباسشویی آاگ در پیروزی زیر نظر اتحادیه مربوطه انجام میگردد، شما عزیزان میتوانید از طریق تماس با مرکز تهران724سرویس و نمایندگی ماشین لباسشویی آاگ در پیروزی از هزینه تعمیر لوازم خانگی آاگ مطلع گردید. علاوه براین جهت رضایت شما همشهریان عزیز شرکت تهران724 سرویس و نمایندگی ماشین لباسشویی آاگ در پیروزی ٢۰% تخفیف جهت تعمیر لوازم خانگی آاگ به شما عزیزان ارائه مینماید.

گارانتی تعمیر لوازم خانگی توسط سرویس کار ماشین لباسشویی آاگ در پیروزی

تعجب نکنید!  ما کلیه خدمات و سرویس لوازم خانگی آاگ را به مدت 365 روز ضمانت تعمیر می نماییم. کافی است که با نمایندگی آاگ در پیروزی تماس حاصل فرمایید و از مزایا و خدمات شرکت تهران724سرویس بهره مند گردید.تمامی قطعات استفاده شده توسط این مرکز اصل و فابریک شرکت آاگ است.

 مزایای استفاده از خدمات در نمایندگی لوازم خانگی آاگ در پیروزی:

 • مزایای استفاده از خدمات در نمایندگی لوازم خانگی آاگ در پیروزی به شرح زیر میباشد:
 • افزایش طول عمر دستگاه شما
 • استفاده از خدمات در نمایندگی تعمیرات آاگ در پیروزی به حفظ کیفیت دستگاه شما کمک مینماید.
 • با استفاده از خدمات نمایندگی آاگ در پیروزی از قطعات فابریک بهره مند خواهید گردید.
 • در کمال اطمینان و آرامش پذیرای تکنسین لوازم خانگی آاگ در پیروزی خواهید بود.

سرویس کار ماشین لباسشویی آاگ در مجیدیه

ماشین لباسشویی آاگ یکی از معتبرترین لباسشویی ها در بین ایرانی ها میباشد.تعمیر و سرویس لباسشویی آاگ در مجیدیه، توسط نمایندگی اصلی تعمیرات لباسشویی آاگ در مجیدیه، شرکت تهران724سرویس با ایجاد نمایندگی های متعدد در نقاط مختلف شهر تهران تمامی امور مربوط به تعمیرات و سرویس کامل لباسشویی آاگ جهت عیب یابی و رفع مشکلات برای شما مشتریان عزیز را انجام می دهد.

بنا به درخواست مشتریان از شرکت تهران724سرویس این شرکت در تمامی مناطق شهر تهران دارای نمایندگی های فعال است.

یعنی این که زمانی که شما  با شرکت تهران724سرویس تماس بگیرید، سرویس کاران ماشین لباسشویی آاگ در مجیدیه در سریع ترین زمان ممکن به محل اعزام می گردند.

شما عزیزان میتوانید برای درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ در مجیدیه با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

اگر می خواهید ماشین لباسشویی را برای تعمیر به کارگاه تحویل دهید، می توانید با شماره های نمایندگی شمال تهران :22624917 – 021 ، نمایندگی مرکزی تهران :88873598 – 021 ، نمایندگی غرب تهران :44167668 – 021 برای راهنمایی تماس حاصل نمایید.

سرویس کار ماشین لباسشویی آاگ در پیروزی

تعمیر و سرویس لباسشویی آاگ در مجیدیه

همانگونه که در قسمت قبلی اشاره شد، مجموعه تاسیسات تهران724سرویس دارای نمایندگی های فعال در مناطق مختلف شهر تهران است.این شرکت با اخذ نمایندگی معتبر از شرکت آاگ، کار تعمیرات لباسشویی آاگ را برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.شما عزیزان اگر از ماشین لباسشویی آاگ استفاده می نمایید، و ماشین لباسشویی آاگ شما دارای مشکلات و تعمیراتی گردیده است، به عنوان نمونه اگر نیاز به سرویس ماشین لباسشویی آاگ و یا عیب یابی این لباسشویی دارید، می توانید با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

درخواست تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در مجیدیه

شرکت تهران724سرویس با بیش از 30 سال سابقه کار و مجوز های لازم از نمایندگی های انواع لباسشویی در ایران آماده خدمت رسانی 24 ساعته به شما عزیزان میباشد.

تعمیرکار و سرویس کار ماشین لباسشویی آاگ در مجیدیه

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ توسط تعمیرکار لباسشویی آاگ در برخی مواقع پیش می آید که مشتریان نگران شخص سرویس کار ماشین لباسشویی هستند و از اینکه او را نمی شناسند می ترسند که مشکلی برای آنها هنگام تعمیر ماشین لباسشویی شان پیش بیاید، در این زمینه باید به شما اطمینان بدهم که:

 کلیه تعمیر کاران لباسشویی آاگ ما بطور کامل احراز هویت گردیده اند و از امین بودن آنان اطمینان حاصل گردیده است، لذا نگران چیزی نباشید و سرویس کار حرفه ای لباسشویی آاگ خود را پیدا نمایید.

 شما می توانید چنانچه از یکی از سرویس کاران ماشین لباسشویی ما رضایت داشتید نام او را یادداشت نمایید تا درصورتی که تعمیرات لباسشویی بیشتری داشتید دوباره همان سرویس کار را برای شما ارسال نماییم که هم از شخصیت تعمیرکار لباسشویی اطمینان داشته باشید و هم از قدرت عملکرد او.

تعرفه و هزینه تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در مجیدیه به چه صورت است؟

قیمت تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی آاگ در مجیدیه توسط تاسیسات تهران724سرویس با توجه به خدمات و ضرافت و کیفتی که در قطعات و تعمیر استفاده می گردد بسیار مناسب و اقتصادی است. دلیل این امر هم رقابتی بودن قیمت تعمیرات لباسشویی است.

ضمن این که به دلیل این که شرکت تهران724سرویس، نمایندگی اصلی تعمیرات لباسشویی در مجیدیه، و نمایندگی معتبر انواع لباسشویی های ایرانی و خارجی است، محاسبه قیمت تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی آاگ تهران در این شرکت متناسب با نرخ اتحادیه تعمیرکاران لباسشویی در مجیدیه محاسبه می گردد، و هم چنین هنگامی که شما از طریق سایت رسمی شرکت تهران724سرویس با تعمیر کار لباسشویی  تماس حاصل نمایید، از تخفیفات ویژه این شرکت بهره مند خواهید گردید، تنهاکافی است که در زمان برقراری تماس به همکاران ما اعلام کنید که از طریق سایت شرکت به سرویس کار سیار مجموعه تهران724سرویس متصل گردیده اید.

برای دریافت مشاوره و اعزام تعمیرکار با ما تماس بگیرید

نمایندگی تعمیر لباسشویی آاگ در مجیدیه

شرکت تهران724سرویس تهران با اخذ نمایندگی معتبر از شرکت آاگ تنها نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی شرکت آاگ در شهر تهران است.از جمله نمایندگی های فعال این شرکت در مناطق مختلف تهران می‌توان به نمایندگی این شرکت در غرب تهران اشاره نمود.

که در مناطق مختلف غرب تهران نمایندگی تعمیرات لباسشویی آاگ در صادقیه، ستارخان، کاشانی، سعادت آباد، تهرانسر، به صورت شبانه روزی پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

هم چنین نمایندگی های فعال این شرکت در شرق تهران می‌توان به نمایندگی تعمیرات لباسشویی آاگ در تهرانپارس، نیروی هوایی، سبلان، دماوند، پیروزی، و … اشاره نمود.

و برای آن دسته از مشتریانی که ساکن شمال تهران میباشند می توانند با نمایندگی های فعال این شرکت در در منطقه نیاوران، زعفرانیه، ولنجک، تماس حاصل نمایند.

علاوه براین از نمایندگی های فعال این مجموعه در جنوب تهران می توان به نازی آباد، شهر ری، دولت آباد و … اشاره نمود.

نصب‌، سرویس و تعمیر لباسشویی آاگ در مسعودیه:

 شاید تا همین چند سال پیش نداشتن لباسشویی در خانه چیز عجیبی نبود؛ زیرا هنگامی که لباس‌های چرک و کثیف زیاد می‌شد، مادر خانواده با دست شروع به شستن لباس‌ها می‌نمود. این کار در سرمای زمستان بسیار سخت‌تر هم می‌شد زیرا آب سرد بود و چاره‌ای جز شستن لباس با آن نبود. خوشبختانه بارونق گرفتن استفاده از لباسشویی برای شستن لباس‌ ها‌، بسیاری از مشکلات قدیمی برای شستشو از بین رفت. امروزه ماشین لباسشویی تبدیل به یکی از اصلی‌ترین وسایل زندگی گردیده و شستن لباس‌ها بدون آن کاری غیرممکن میباشد.

ماشین لباسشویی‌ها نیز مانند هر وسیله دیگری با مشکل مواجه می‌گردند و نیاز به تعمیر پیدا می‌نمایند. ازآنجایی‌ که شستن لباس‌ها بدون ماشین لباسشویی کاملا غیرقابل‌ تصور میباشد، تعمیر لباسشویی باید با سرعت بیشتر انجام گردد تا روند نظافت و شستشوی لباس‌ها در خانه با مشکل مواجه نگردد.

سرویس کار ماشین لباسشویی آاگ در پیروزی

عوامل موثر بر هزینه سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در مسعودیه:

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ در صورتی که توسط تعمیرکار انجام گردد و نه شرکت فروشنده که گارانتی و خدمات پس از فروش را ارائه می نماید، به عواملی مثل برند ماشین لباسشویی و قطعات مورد نیاز برای تعمیر بستگی پیدا می نماید.

 در چه مواقعی به سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی آاگ نیاز داریم؟

خرابی ماشین لباسشویی عملکرد آن را با مشکل مواجه می‌نماید و امکان دارد لباس‌ها به‌ خوبی شسته و تمیز نشود. معمولا علت خراب شدن لباسشویی نامشخص میباشد؛ گاهی دستگاه کاملا از سرویس‌دهی خارج می گردد و نیاز به تعمیر اساسی ماشین لباسشویی پیدا می‌نمایید. به‌هرحال این دستگاه از وسا‌یل گران‌قیمت منزل به‌ شمار می‌آید که برای افزایش طول عمر آن، بهتر است تعمیر و سرویس آن در اسرع وقت انجام گردد. اگر شما نیز به هر یک از خدمات لباس‌شویی نیاز داشتید می‌توانید از یک تعمیرکار ماشین لباسشویی بخواهید که دستگاه شما را سرویس نماید؛ بنابراین اگر:

– به نصب و راه‌اندازی ماشین لباسشویی آاگ در مسعودیه نیاز دارید.

– به تعمیر یا سرویس ماشین لباسشویی آاگ نیاز دارید.

– قطعات ماشین لباسشویی آاگ مشکل دارند و باید تعویض گردند.

– دیگ لباسشویی یا کمک‌فنر لباسشویی آاگ سر‌و‌صدا می‌کند و به سرویس نیاز دارد.

– بُرد، تایمر، پمپ تخلیه، شیرآلات و سایر تجهیزات لباسشویی آاگ نیازبه تعمیر دارند.

– ماشین لباسشویی آاگ سروصدای بیش‌ از حد دارد.

– لوله و اتصالات لباسشویی آاگ آبریزی نمایند.

– لباسشویی آاگ آبگیری نکند و یا آب را تخلیه نکند.

و برای رفع هر مشکل دیگری که ماشین لباسشویی آاگ معمولا با آن مواجه می‌گردد، می‌توانید از تهران724سرویس بخواهید تا بهترین تعمیرکارهای لباسشویی را به شما معرفی نماید.

نمایندگی شمال تهران :22624917 – 021 ،نمایندگی مرکزی تهران :88873598 – 021 ،نمایندگی غرب تهران :44167668 – 021

5

سرعت در تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در مسعودیه:

 کلیه خدمات ما در همان روز ارائه میگردد ، نیازی به تعجب نیست !!! ما در سراسر تهران نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آاگ داریم و در سریع ترین زمان تکنسین ماشین لباسشویی مربوط با برند شما در محل حاضر می گردد و خیلی زود مشکل شما برطرف می گردد.

انواع ماشین لباسشویی:

1 : لباسشویی معمولی2 : ماشین لباسشویی درب از بالا دوقلو3 : ماشین لباسشویی درب از جلو

تهران724سرویس مفتخر است کلیه لباسشویی ها( تعمیر ماشین لباسشویی درب از بالا ، تعمیر ماشین لباسشویی درب از جلو ، تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو ، تعمیر ماشین لباسشویی اتوماتیک ، تعمیر ماشین لباسشویی صنعتی )با برند های متفاوت همراه با تعویض قطعات فابریک انجام نماید.

مشکلات متداول ماشین لباسشویی آاگ:

بیشترین مشکلاتی که برای مشتریان در ارتباط با تعمیر ماشین لباسشویی آاگ به وجود می آید به شرح زیر است:

1:لباس ها را به خوبی نمی شوید .2: نچرخیدن دیگ لباسشویی .3: ماشین لباسشویی روشن نمی شود .4: ماشین لباسشویی برق می دهد .5: لباسشویی در حین کار تکان میخورد و صدا می دهد.6:درب ماشین لباسشویی بسته نمی شود .7: درب ماشین لباسشویی قفل شده و باز نمی گردد .8:هنگامی که خشک کن شروع به کار می نماید، لباسشویی صدا می دهد .9: تایمر ماشین لباسشویی خراب گردیده است .10 : لاستیک درب لباسشویی دچار مشکل گردیده 11: تسمه لباسشویی پاره شده است .12: کمک لباسشویی خراب گردیده است .13: کاسه نمد، سه نظام ، بلبرینگ و…

 توجه به کوچک‌ترین ایرادات ماشین لباسشویی آاگ در مشیریه:

طبق بررسی‌ها و تحقیقات به‌عمل آمده مشخص گردیده که بسیاری از مشکلات ماشین لباسشویی آاگ از یک ایراد کوچک شروع گردیده است. این ایرادات کوچک هستند که به مرور زمان موجب وارد شدن آسیب جدی به بخش‌های گوناگون ماشین لباسشویی می‌گردند؛ بنابراین با بروز کوچک‌ترین مشکل نظیر نشت آب، ایجاد صدا در بدنه و سایر بخش ها، اختلال در نحوه عملکرد و …، حتماً نمایندگی و تعمیرکاران باتجربه را در جریان بگذارید. در غیر این‌صورت مشکل ایجاد گردیده صدمات غیرقابل پیش‌بینی را ایجاد مینماید و برای عیب‌یابی و رفع آن‌ها باید هزینه زیادی را پرداخت نمایید.

برای دریافت مشاوره و اعزام تعمیرکار با ما تماس بگیرید

عمده‌ترین مشکلات ماشین لباسشویی آاگ در مشیریه

براساس تجربیات تعمیرکاران و آمارهای موجود از میزان و شدت خرابی این برند از لوازم خانگی اصلی‌ترین مشکلات منجر به تعمیرات آاگ عبارت میباشند از:

 1. روشن نشدن لباسشویی آاگ
 2. عدم فعالیت لباسشویی بعد از روشن شدن
 3. چرخش کم یا نامناسب دیگ لباسشویی؛ برخی مواقع این مشکل با کند حرکت کردن یا توقف کامل دیگ (جام شدن) نمایان می‌‎گردد.
 4. آب‌گیری نکردن ماشین لباسشویی؛ بیشترین میزان تعمیر لباسشویی آاگ به این مورد اختصاص یافته است. به دلیل رسوبات و املاح موجود در آب شهری، بعد از مدتی مجاری ورود آب به درون دیگ ماشین لباسشویی بسته می‌شوند. برای جلوگیری از بروز این گونه مشکلات می‌توانید از فیلتر تصفیه آب در مسیر ورودی آب به ماشین لباسشویی استفاده نمایید.
 5. لرزش بیش از اندازه لباسشویی آاگ
 6. تولید صدای زیاد لباسشویی
 7. ایجاد اختلال در برنامه ماشین لباسشویی و شستشوی لباس‌ها به‌صورت نیمه تمام
 8. جریان برق در بدنه لباسشویی؛ این مشکل بسیار خطرناک بوده و حتی امکان دارد منجر به مرگ افراد گردد. از این‌رو حتماً به مراکز تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در مشیریه مراجعه کنید، تا با کارشناسی دقیق علت بروز این مشکل مشخص گردد. در این‌صورت فرآیند تعمیر لباسشویی آاگ در مشیریه به بهترین نحو ممکن انجام میگیرد و دیگر شاهد بروز این گونه مشکلات نخواهید بود.

بررسی علت مشکلات ماشین لباسشویی آاگ در مشیریه:

١- لرزش لباسشویی :

 • ورود بار الکتریکی نامتعارف به ماشین لباسشویی
 • قرارگیری لباسشویی بر سطح ناهموار و تراز نبودن آن
 • محکم و پایدار نبودن پایه‌های ماشین لباسشویی آاگ

٢- نشت آب از درب ماشین لباسشویی و محل اتصال لوله آب به آن:

 • تراز نبودن لباسشویی
 • خارج گردیدن سبد شستشوی ماشین لباسشویی از هم‌گرایی
 • نشت آب از شیر
 • شل بودن، ترک‌خوردگی و شکسته شلنگ ورودی آب به لباسشویی آاگ

٣- کارکرد لباسشویی با صدای زیاد:

 • ورود اشیاء فلزی، سنگ، دکمه و … به درون سنسور، وان و سبد لباسشویی؛ بیشترین دلایل نیاز به تعمیر لباسشویی آاگ مربوط به این مورد می‌گردد.
 • قرارگیری نامناسب و تراز نبودن سطح زیرین لباسشویی
 • مسدود شدن مسیر تخلیه آب به ‌وسیله دستمال، جوراب و…

۴- عدم آب‌گیری ماشین لباسشویی آاگ:

 • بروز اختلال در منبع آب، شلنگ و دریچه ورودی آب به ماشین لباسشویی
 • عدم نصب صحیح شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی
 • از کار افتادن مدار فیوز و سیستم برق لباسشویی
 • خراب شدن سوئیچ درب داخلی لباسشویی

۵- تخلیه نشدن آب درون دیگ ماشین لباسشویی:

 • قرار گرفتن اشیا کوچک در مسیر تخلیه آب ماشین لباسشویی
 • قرار گرفتن سکه، دستمال، جوراب و… در پمپ یا بین سبد و وان ماشین لباسشویی آاگ؛ یکی از دلایل عمده تعمیر لباسشویی آاگ ورود اشیاء و وسایل غیرمجاز به درون پمپ یا بین سبد و وان میباشد. این مشکل با مراجعه به مراکز تخصصی تعمیرات آاگ به‌راحتی برطرف می‌گردد؛ زیرا نحوه باز و بسته نمودن ماشین‌های لباسشویی آاگ بسیار حساس میباشد و عدم تسلط تعمیرکار موجب آسیب به سایر قسمت‌‎های آن می‌گردد.
 • حجم بالای لباس درون مخزن ماشین لباسشویی و چرخش نا منظم آن
 • استفاده بیش از حد از مواد شوینده
6

آاگ یک شرکت پیشگام در صنعت لوازم خانگی میباشد، که ماشین لباسشویی این شرکت با کیفیت و قابلیت اطمینان میباشد. با این وجود امکان دارد ماشین لباسشویی شما سخت کار کند و هر از گاهی امکان دارد متوجه گردید دیگر مانند گذشته کار نمیکند. اگر لباسشویی آاگ به شکل صحیح تخلیه نمی کند، به نظر می رسد در حال نشت میباشد یا سر و صدای عجیبی دارد، امکان دارد زمان سرویس یا تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در مشیریه باشد.

 ما در مورد تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در مشیریه که انجام می دهیم یک سال ضمانت ارائه می دهیم و اطمینان داریم که از خدماتی که ارائه می نماییم خوشحال خواهید شد. ما نه تنها متعهد می شویم که تعمیر ماشین لباسشویی آاگ شما را به شکل صحیح انجام دهیم، بلکه اطمینان حاصل خواهیم نمود که تعمیر ماشین با ضمانت انجام می گردد و برای اطمینان خاطر آزمایش ایمنی را بر روی دستگاه شما انجام میدهیم.

برای ترتیب قرار ملاقات خود با یکی از مهندسین کاملاً آموزش دیده ما، تنها کافی است امروز با شماره 88873598-021 با تیم تهران724سرویس (نمایندگی آاگ) تماس حاصل فرمایید. علاوه براین میتوانید با نزدیک ترین نمایندگی خود تماس حاصل فرمایید.

سرویس کار ماشین لباسشویی آاگ در افسریه

شما می توانید با کمال اطمینان، به تکنسین های ما که وارد منزل شما می شوند اعتماد نمایید. اغلب اوقات افراد مجبور می گردند که از شرکت های تعمیر لوازم خانگی که دارای تکنسین هایی بی ادب، بی ملاحظه، وقت نشناس و شلخته می باشند، خدمات دریافت نمایند. ما می دانیم که این تجربه تا چه حد می تواند برای مشتریان بد باشد. سرویس کاران ما متعهد و پایبند به اصول حرفه ای می باشند بنابراین می توانید بالاترین درجه از اطمینان را هم از لحاظ تخصص و هم از لحاظ اخلاق کاری و حرفه ای به آنها داشته باشید.

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در تهرانپارس

برند آاگ یکی از تولید کنندگان ماشین لباسشویی در کشور آلمان است که ماشین لباسشویی های تولید شده توسط این برند ها دارای کیفیت بالایی می باشند به همین علت طرفداران بسیاری در ایران دارد و در زمان آسیب دیدن این ماشین لباسشویی ها افراد بسیار شتاب زده با تعمیر کاران متفرقه تماس میگیرند که همین امر موجب آسیب های بیشتر به ماشین لباسشویی می گردد و همچنین هزینه تعمیر آن را بیشتر مینماید اگر در محله تهرانپارس سکونت دارید و برای تعمیر لباسشویی بوش و آاگ خود نمیتوانید به تعمیر کاران اعتماد نمایید تماس با مجموعه تهران724سرویس کلیه ی نگرانی های شما را از بین میبرد و کلیه خدمات خود را به مدت یک سال ضمانت می کند.

آن ها نه تنها به شما و وقت شما احترام میگذارند بلکه به خانه ی شما نیز احترام میگذارند و بعد از اتمام کار، هیچ اثری از کار خود به جای نمیگذارند و پس از ترک خانه ی شما، شما هرگز حس نخواهید نمود که آن ها تا ساعتی پیش در این مکان مشغول تعمیر لباسشویی شما بوده اند!

سرویس کار ماشین لباسشویی آاگ در رسالت 09220318435 شبانه روزی:

 • تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ در سراسر تهران
 • خدمات تعمیر ، ۲۴ ساعته در محل همراه با ضمانتنامه رسمی
 • تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ
 • تعمیر ماشین لباسشویی آاگ خود را به تعمیرکاران حرفه ای و باتجربه ما بسپارید

چنانچه جهت تعمیر ماشین لباسشویی به کمک نیاز دارید درخواست تعمیرات لباسشویی خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید تا کارشناسان ما با در نظر گرفتن مارک دستگاه و مشکل آن، یکی از تعمیرکاران باتجربه و حرفه ای شرکت را در زمانی که شما تعیین می نمایید به محل اعزام کنند.

هزینه تعمیر لباسشویی توسط نمایندگی آاگ نارمک

تمامی خدمات سرویس و تعمیر توسط نمایندگی ماشین لباسشویی آاگ در نارمک زیر نظر اتحادیه مربوطه انجام میگیرد، شما عزیزان میتوانید در نارمک تماس با مرکز تهران724سرویس و نمایندگی ماشین لباسشویی آاگ در نارمک هزینه تعمیر لوازم خانگی آاگ را به شما اعلام مینماید. علاوه براین جهت رضایت شما همشهریان عزیز شرکت تهران724سرویس و نمایندگی آاگ نارمک ٢۰% تخفیف جهت تعمیر لوازم خانگی آاگ به شما عزیزان ارائه مینماید.

تماس با ما :

نمایندگی شمال تهران :22624917 – 021

نمایندگی غرب تهران :44167668 – 021

نمایندگی مرکزی تهران:88873598 – 021

برای دریافت مشاوره و اعزام تعمیرکار با ما تماس بگیرید

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.