ما هستیم در: شنبه - جمعه 8:00 - 20:00
 سرویس کار لباسشویی بوش در آیت الله کاشانی

سرویس کار لباسشویی بوش در آیت الله کاشانی

تلفن های تماس

نمایندگی شمال تهران

نمایندگی الهیه ، نیاوران ، فرمانیه ، قیطریه ، پاسداران ، هروی، محمودیه ، زعفرانیه ، ولنجک ، تجریش ، ظفر ، میرداماد ، شهرک غرب ، سعادت آباد و.. 

نمایندگی شرق تهران

نمایندگی تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، نیرو هوایی ، امامت ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

نمایندگی غرب تهران

نمایندگی  آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، بلوار فردوس ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، دهکده المپیک ، دریاچه چیتگر 

نمایندگی جنوب تهران

نمایندگی نازی آباد ، بهارستان ،  یاخچی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر ، گمرک ، وحدت اسلامی ، یافت آباد و …

نمایندگی مرکز تهران

نمایندگی جمهوری ، آزادی ، میدان ولیعصر ، هفت تیر ، کریم خان ، انقلاب ، حسن آباد ، بلوار کشاورز ، فاطمی ، امیرآباد ، یوسف آباد ، جهان آرا و …

پشتیبانی 24 ساعته

کارشناسان ما در تهران 724 به صورت شبانه‌روزی آماده سرویس دهی به مشتریان گرامی هستند . لطفا تنها جهت رزرو نوبت با این شماره تماس بگیرید : 

سرویس کار لباسشویی بوش در آیت الله کاشانی

امروز به شما می گوییم که چگونه ماشین خود را تعمیر کنید. قبل از کار بر روی دستگاه، آن را از برق جدا کنید تا احتمال برق گرفتگی کاملا از بین برود. همچنین آب سرد و گرم را قطع کنید. در این ویدیو نحوه تعویض بلبرینگ و سیل روغنی ماشین لباسشویی ال جی را به شما نشان می دهیم. این یک تعمیر دشوار و نسبتا طولانی خواهد بود. بلبرینگ و مهر و موم روغن در فروشگاه آنلاین ما موجود است. از بین می برد. شرکت تهران 724 سرویس دارای سرویس کار لباسشویی بوش در آیت الله کاشانی می باشد. جهت تماس اینجا کلیک کنید.

 بسته را باز کنید و یاتاقان ها و مهر و موم های جدیدی را در دستان خود خواهید یافت. به صورت جداگانه قابل خرید است. مهر و موم روغن و بلبرینگ ممکن است از ماشینی به ماشین دیگر متفاوت باشد، اما این ویدئو اصول کلی برای تعویض آنها را ارائه می دهد. بلبرینگ ها و جعبه های پرکن در پشت مخزن قرار دارند. دلیل اصلی تعویض، سایش یاتاقان است. اگر صدای خراش را شنیدید یا از پشت مخزن نشتی دیدید، این یک مهر و موم روغن آسیب دیده است.

بیایید با حذف پانل بالایی شروع کنیم. پیچ ها را از پایین که پانل را نگه می دارد باز کنید. این پیچ ها را بردارید تا پنل بالایی جدا شود. اکنون می توان پانل بالایی را به عقب کشید. برای برداشتن آن از محدود کننده، باید 3-4 سانتی متر به عقب منتقل شود. اگر بیش از حد فشار داده شود، پانل به نقطه مقابل برخورد می کند و نمی توان آن را بلند کرد.

تعمیر لباسشویی بوش

 بنابراین پنل را کمی به عقب می بریم. سپس، سینی توزیع کننده مواد شوینده را بردارید و قفل را در مرکز فشار دهید تا آن را جدا کنید. حالا می توانید 2 پیچ فیلیپس را باز کنید… سپس باید این کانکتور را جدا کنید. برای این کار باید این نگهدارنده کوچک را باز کنید و سیم را جدا کنید… سپس می توانید سیم را بیرون بکشید و کانکتور را جدا کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که قفل را پیدا کنید، آن را فشار دهید و کانکتور را از برق بکشید.

 اکنون می توان کنترل پنل جلویی را جدا کرد. گیره هایی وجود دارد که در تمام طول به هم متصل می شوند. بنابراین آنها را فشار می دهیم و پانل را بیرون می آوریم. بعد از اینکه همه آنها را فشرده کردید، می توانید پانل را کمی بالا بیاورید، آن را کج کنید، سیم برق پانل جدا شده را از سوراخ عبور دهید و سپس پانل را بردارید. اکنون می توانید در را باز کرده و گیره نگهدارنده کاف را بردارید. گیره زیر فنر دارد و قابل بلند شدن است.

 برای جلوگیری از آسیب رساندن به کاف، از یک پیچ گوشتی سر صاف کوچک برای باز کردن گیره استفاده کنید. به محض گرفتن گیره، باید کاف را با بیرون کشیدن آن از شیار اطراف در آزاد کنید. اکنون که گیره ها جدا شده اند، می توانید یقه سانروف را از پنل جلویی جدا کرده و داخل آن قرار دهید.

سپس می توانید به عقب حرکت کنید. کانکتور سیم قفل در را جدا کنید. قفل را فشار داده و کانکتور را جدا کنید. پس از جدا کردن کانکتور، در ماشین را ببندید و با یک پیچ گوشتی تخت کوچک این درپوش سرویس کوچک را باز کنید… بلافاصله باز می شود. چیزی نگه نمیداره می توانید به قطعات زیر پوشش دسترسی داشته باشید. در اینجا یک شلنگ تخلیه وجود دارد. برای کار بر روی پمپ یا شلنگ داخل دستگاه، باید این شلنگ را بیرون بکشید، ظرفی را روی زمین زیر آن قرار دهید و آب دستگاه را تخلیه کنید.

 تمام آب را به طور کامل تخلیه نمی کند، اما کار را بسیار کمتر کثیف می کند. پس از تخلیه تا حد ممکن آب، شلنگ را دوباره به آن وصل کنید. برای باز کردن پیچ پانل از پیچ گوشتی فیلیپس استفاده کنید. پس از برداشتن پیچ‌ها، می‌توانید دوشاخه تخلیه را بیرون بکشید تا این پانل کوچک بیرون بیاید.

شرکت تهران 724 سرویس دارای سرویس کار لباسشویی بوش در آیت الله کاشانی می باشد. جهت تماس اینجا کلیک کنید.

 اکنون می توانید پیچ های فیلیپس را که پنل جلویی را محکم می کنند بردارید. اکنون می توانید 4 پیچ بالای آن را که پانل را در جای خود نگه می دارند بردارید. برای باز کردن پیچ ها از پیچ گوشتی فیلیپس استفاده کنید. همانطور که آخرین پیچ را باز می کنید، پانل دستگاه را نگه دارید. اگر چیزی او را نگه ندارد، ممکن است سقوط کند.آ

برای دریافت مشاوره و اعزام تعمیرکار با ما تماس بگیرید

سرویس کار لباسشویی بوش در آیت الله کاشانی

 همه پیچ ها شل هستند و پانل جلویی را می توان بلند کرد و از دستگاه جدا کرد. گزینه های مختلفی برای برخی از این کاف ها وجود دارد. اینها یک شلنگ به بالا و برخی از آنها یک شلنگ به پایین دارند، در هر صورت هر دو باید جدا شوند. شما باید این شلنگ را در قسمت بالایی که از طریق لوله کوچک سفید به کاف وصل شده است جدا کنید.

 شلنگ را با پیچ گوشتی شل کنید و سفت کنید. کاف روی مخزن با همان گیره هایی که در قسمت جلو قرار دارد وصل می شود. گیره را با کشیدن فنر با استفاده از پیچ گوشتی تخت جدا می کنیم. پس از انجام این کار، می توان کاف را از دستگاه خارج کرد. این وزنه های بالا و پایین مخزن را می توان پس از برداشتن کاف برداشت.

 پایه را می توان با 10 سر پیچ باز کرد و برای دسترسی آسان به مخزن آن را جدا کرد. پس از بازکردن پیچ، می توانید وزنه تعادل بالایی را بردارید و آن را کنار بگذارید. وزنه تعادل بالایی را بردارید و وزنه پایینی را بردارید. پس از برداشتن پیچ ها می توان آن را جدا کرد و کنار گذاشت. برخی از شیلنگ ها باید از بالای مخزن خارج شوند. از پیچ گوشتی فیلیپس برای شل کردن و جدا کردن بست استفاده کنید. در صورت لزوم مهره گیره را بگیرید.

شرکت تهران 724 سرویس دارای سرویس کار لباسشویی بوش در آیت الله کاشانی می باشد. جهت تماس اینجا کلیک کنید.

تعمیر لباسشویی بوش در منزل

 با خاموش بودن گیره ها، اکنون می توانید شلنگ را از مخزن جدا کنید. به سادگی بکشید تا شلنگ را جدا کنید. شیلنگ سوم دارای یک گیره در سمت دیگر است و باید آن را بچرخانید. ما نمی توانیم ببینیم چه می کنیم. در حالی که گیره طرف دیگر را شل می کنید، دوباره مهره را نگه دارید. پس از شل کردن گیره، می توان شلنگ را از مخزن جدا کرد. همچنین باید ترمیستور را از پایین مخزن جدا کنید. به سادگی قفل روی کانکتور را فشار داده و آن را بردارید.

سپس می‌توانیم سیم‌برها را برداریم و زیپ‌های اتصال دسته‌های سیم را گاز بگیریم. اکنون می توانید سیم را از محل اتصال عنصر گرمایش و زمین جدا کنید. سیم زمین را با مهره شماره 10 ثابت کنید و با استفاده از سر شماره 10 آن را شل کنید. باید این پنل سرویس را حذف کنید. توسط چهار پیچ فیلیپس که برای برداشتن پانل باید برداشته شوند در جای خود ثابت می شود. پس از باز شدن این پیچ ها می توان پنل را جدا کرد.

برای اطلاعات بیشتر درباره ماشین های لباسشویی بوش اینجا کلیک کنید.

 شما باید هر چیزی که به مخزن متصل است را از پشت دستگاه جدا کنید، بنابراین از پیچ گوشتی فیلیپس برای جدا کردن گیره از نازلی که آن را روی مخزن نگه می دارد، استفاده کنید. هنگامی که گیره شل شد، می توانید لوله را از مخزن جدا کنید. حالا پیچ محفظه تست فشار را باز کنید. این 3 پیچ فیلیپس را بردارید تا بتوانید سیم ها را از مخزن جدا کرده و روتور موتور را بردارید. پیچ های زیر سر را 16 با نگه داشتن روتور باز کنید.

برای دریافت مشاوره و اعزام تعمیرکار با ما تماس بگیرید

 شما نمی توانید پیچ ​​ها را باز کنید مگر اینکه روتور را نگه دارید. و اگر باز هم نمی توانید آن را باز کنید، از یک کمکی بخواهید که درام را از داخل نگه دارد. مجموعه روتور را می توان با شل کردن پیچ ها جدا کرد. اکنون تمام پیچ های نگهدارنده این مجموعه استاتور را به همراه سر 10 میلی متری جدا کنید.

هنگام باز کردن آخرین پیچ، استاتور را با دست نگه دارید تا از روی زمین نیفتد و آسیب نبیند. وقتی همه پیچ ها شل شدند، استاتور را نگه دارید و آن را به سمت پایین کج کنید. این دو کانکتور را جدا کنید. قفل کانکتور را فشار دهید و کانکتور را جدا کنید. فقط قفل را در این سمت فشار دهید و سپس کانکتور را جدا کنید. اکنون می توانید پین نگهدارنده کمک فنر را بردارید. آنها دو استاپ دارند. تمام پین ها به همین ترتیب برداشته می شوند.

شرکت تهران 724 سرویس دارای سرویس کار لباسشویی بوش در آیت الله کاشانی می باشد. جهت تماس اینجا کلیک کنید.

می توانیم 13 هد را برداریم و آنتن ثابت را به صورت فشرده روی پین قرار دهیم سپس با استفاده از انبردست پین را به سمت خود بکشیم. پس از بیرون کشیدن پین، می توانید کمک فنر را از مخزن خارج کرده و آن را پایین بیاورید. از طرف دیگر دقیقاً همین کار را می کنیم. پس از برداشتن پین، کمک فنر را می توان بیرون آورد و به طرفین چرخاند. هنگام برداشتن باله عقب، متوجه شدیم که سر بین مخزن و باله قرار نمی گیرد.

 ما متوجه شدیم که یک آچار حلقه ای 12 میلی متری برای فشار دادن قفل به خوبی کار می کند. می توانید از آچار استفاده کنید و سنجاق را با انبردست از طرف دیگر بیرون بکشید. کمک فنرهای جلو هم همینطور. از مخزن خارج کنید و کنار بگذارید. اکنون که تمام اتصالات را از مخزن جدا کرده ایم، می توانیم فنر را جدا کنیم.

 دو تا هستند، یکی در هر طرف. دارای دوشاخه کوچک برای جلوگیری از افتادن آن. برای جدا کردن آن از یک پیچ گوشتی سر صاف کوچک استفاده کنید…سپس می توانید فنر را بالا بیاورید و از سوراخ قاب بیرون بیاورید، آن را پایین بیاورید و فنر را از مخزن بردارید… و دوباره آن را قلاب کنید. آن را قاب کنید تا فنرها بعداً با هم مخلوط نشوند.

شرکت تهران 724 سرویس دارای سرویس کار لباسشویی بوش در آیت الله کاشانی می باشد. جهت تماس اینجا کلیک کنید.

 از طرف دیگر، همه چیز دقیقاً به همین ترتیب انجام می شود. فنر را به همین ترتیب در این سمت مخزن بردارید و به محض برداشتن فنر آن را روی قاب آویزان کنید. اکنون که همه چیز را از مخزن جدا کرده اید، می توانید آن را بلند کرده و روی زمین قرار دهید. بسیار سنگین است، بنابراین اگر با یک دستیار تماس بگیرید خوب است.

 اکنون که مخزن را از واشر خارج کرده اید، آن را روی یک بلوک چوبی قرار دهید و با سر 10 میلی متری تمام پیچ ها را باز کنید. پس از شل کردن تمام پیچ های مخزن، مخزن را می توان به دو نیم کرد. . به راحتی جدا می شود، اما ممکن است برای بیرون آوردن آن از پیچ گوشتی استفاده کنید. ویدیوی جداگانه ای در مورد آب بندی ها وجود دارد، اما توصیه می شود هر بار که مخزن را جدا می کنید، سیل ها را تعویض کنید تا هنگام مونتاژ مجدد مخزن نشتی نداشته باشد.

 هنگام برداشتن نیمه جلوی مخزن، مطمئن شوید که هیچ ترک ضربه ای و سوراخی در مخزن وجود ندارد. در صورت وجود ترک یا سوراخ، نیمه جلوی مخزن نیز ممکن است نیاز به تعویض داشته باشد. می توانید نیمه بالایی مخزن را بردارید و درام را بگیرید. اگر بیرون نیامد ممکن است بلبرینگ گیر کرده باشد. باید مخزن را دوباره برگردانید و به درام ضربه بزنید. قسمت پلاستیکی مخزن را روی یک بلوک چوبی قرار دهید تا بتوانید به شفت درام ضربه بزنید. قبل از ضربه زدن به درام، روی صندلی را با یک روان کننده نافذ مانند WD-40 اسپری کنید و بگذارید 1 دقیقه خیس بخورد.

برای مشاهده دیگر خدمات تهران 724 سرویس اینجا کلیک کنید.

پس از استفاده از روان کننده نافذ، یک تکه چوب بردارید و برای محافظت از آن در انتهای شفت قرار دهید و با چکش روی آن ضربه بزنید. ما می توانیم نیمه دوم مخزن را بلند کنیم. در اینجا طبل ها هستند. شفت زنگ می زند و مشکل این است که قطعه ضربدری ترک خورده و آلومینیوم در حال ریزش است.

برای دریافت مشاوره و اعزام تعمیرکار با ما تماس بگیرید

سرویس کار لباسشویی بوش در آیت الله کاشانی

 بنابراین، هنگامی که درام خود را دریافت کردید و این وضعیت را مشاهده کردید، باید ضربدر درام را تعویض کنید. وقتی همه چیز کثیف شد، می توانید شفت را با یک برس سیمی تمیز کنید تا برای کار بعدی آماده شود. اکنون که می دانید صلیب شکسته است، درام را به کناری ببرید و مخزن بیرونی را روی میله ها قرار دهید. اکنون مخزن را روی میله دارید. می توانید از یک پیچ گوشتی سر صاف برای بیرون کشیدن جعبه پرکننده قدیمی از مخزن استفاده کنید.

 لازم نیست نگران سالم نگه داشتن آن باشید… من کثیفی های اطراف یاتاقان ها را تمیز می کنم و مقداری روان کننده نافذ داخل یاتاقان ها می ریزم. بسته به نوع صندلی، روغن کاری لبه بلبرینگ به راحتی آن را از بین می برد. همین کار را در طرف دیگر بلبرینگ انجام دهید.

شرکت تهران 724 سرویس دارای سرویس کار لباسشویی بوش در آیت الله کاشانی می باشد. جهت تماس اینجا کلیک کنید.

 روغن می تواند مواد مخزن را ضعیف کند، بنابراین مهم است که روغن باقیمانده را پس از برداشتن یاتاقان ها حذف کنید. همه چیز را با روان کننده نافذ خیس می کنیم. یاتاقان بالایی را مشت می کنیم، یاتاقان پایینی را می زنیم و ابتدا بلبرینگ پایینی را می کوبیم. اکنون که یاتاقان ها را از پایین شکستیم، می توانیم مخزن را وارونه کرده و آن را ببینیم. اگر این یاتاقان از روی ما برداشته شود، می توانیم یاتاقان دیگری را از طرف دیگر حذف کنیم.

تعمیرات لباسشویی بوش در آیت الله کاشانی تهران

 هر دو بلبرینگ را حذف کرد. می توانید از یک برس نایلونی یا برنجی برای تمیز کردن صندلی استفاده کنید. از برس های فولادی استفاده نکنید زیرا ممکن است به مواد مخزن آسیب برساند. در اینجا بلبرینگ ها و مهر و موم های قدیمی در کنار بلبرینگ های جدید قرار دارند. اگر قبلاً یکی دارید، عالی است، اما اگر ندارید، یکی را از فروشگاه آنلاین ما خریداری کنید.

قبل از قرار دادن بلبرینگ ها در مخزن، می خواهم مقداری صابون مایع بردارم و یک لایه بسیار نازک روی صندلی بگذارم تا راحت تر یاتاقان ها را در جای خود قرار دهیم. خوب، یک بلبرینگ جدید می گذاریم، آن را در جای خود نصب می کنیم و با چکش آن را برمی گردانیم. اگر پتک لاستیکی یا برنجی دارید، می توانید از آن استفاده کنید. در این ویدیو از چکش فلزی استفاده شده است.

به خصوص هنگام استفاده از چکش فلزی مراقب باشید. لبه های یاتاقان را با دقت ضربه بزنید تا به یاتاقان یا مخزن آسیب نرسانید. باید روی سطح فلز کوبیده شود. اکنون که این بلبرینگ در جای خود قرار دارد، می توانید مخزن را برگردانید و یاتاقان داخلی را در آن قرار دهید. از طرفی هم همینطور است. به صورت یکنواخت نصب میکنم و صاف میکنم و با چکش دورش رو میگیرم…بعد از گذاشتن بلبرینگ با دریفت آروم بادش بدید و تا آخر برگردونید.

شرکت تهران 724 سرویس دارای سرویس کار لباسشویی بوش در آیت الله کاشانی می باشد. جهت تماس اینجا کلیک کنید.

اگر چکش برنجی دارید می توانید از آن استفاده کنید یا می توانید از یک تکه چوب استفاده کنید. در این ویدیو از چکش فلزی استفاده شده است. برای جلوگیری از آسیب رساندن به یاتاقان یا مخزن، فقط به قسمت بیرونی یاتاقان ضربه بزنید. وقتی بلبرینگ تا انتها نشست، می توانید آن را از داخل با گریس مخصوص روغن کاری کرده و سپس یک مهر و موم روغن روی آن قرار دهید. یک لایه نازک صابون را در اطراف درزگیر بمالید تا نصب آن آسان تر شود.

 زیاده روی نکنید، فقط کمی انجام دهید. وقتی همه چیز آماده شد، می توانید مهر و موم روغن را بردارید و فشار دهید … اگر درزگیر روغن در تمام لبه صاف است، می توانید ماشین را دوباره کنار هم قرار دهید. اکنون می توانید درام را در نیمه پشتی مخزن بیرونی نصب کنید. هنگام پایین آوردن شفت، آن را به آرامی پایین بیاورید تا به مهر و موم روغن آسیب نرسد. خوب، بیایید درام را در مخزن بگذاریم. مطمئن شوید که شفت درست بالای مرکز سوراخ قرار دارد.

و به آرامی پایین بیایید. احتمالاً می توانید احساس کنید که متوقف شده و کمی جلوتر به سمت جعبه چاشنی پایین می رود. بسیار خوب، طبل ها سر جای خود هستند. نیمه جلوی مخزن را می توان دوباره داخل کرد. هنگام پایین آوردن نیمه جلوی مخزن به نیمه پشتی، مطمئن شوید که المنت گرمایش به پایین در براکت و در موقعیت صحیح قرار گرفته است. حالا تمام پیچ ها را به صورت دایره ای برگردانید، سپس به صورت دایره ای بچرخانید و دوباره به صورت دایره ای سفت کنید.

 من از یک سوکت 10 میلی متری با پسوند برای سفت کردن آنها استفاده می کنم. حالا تمام پیچ ها را با یک دایره کاملا سفت می کنیم … حالا مخزن دوباره جمع شده است، آن را از میله ها خارج می کنیم و مخزن را دوباره داخل ماشین نصب می کنیم. بسیار سنگین است، بنابراین ممکن است به یک دستیار نیاز داشته باشید. آن را با دقت روی قاب نصب کنید تا روی فنر آویزان شود، سپس ضربه گیر را نصب کنید.

سرویس کار لباسشویی بوش در آیت الله کاشانی

 به کنار ماشین بروید فنر را بگیرید و روی باک آویزان کنید… سپس آن را بالا بیاورید و فنر را وارد شیار کنید. اکنون که فنر وصل شده است، می توان نگهدارنده را دوباره نصب کرد. از طرف دیگر هم همین کار را انجام دهید و فنر را به مخزن وصل کنید …. در صورت نیاز با کمک تماس بگیرید و یادتان باشد مخزن کاملا سنگین است. خوب، حالا که فنر روی مخزن است، می توانید مخزن را بلند کرده و فنر را روی قاب آویزان کنید.

شرکت تهران 724 سرویس دارای سرویس کار لباسشویی بوش در آیت الله کاشانی می باشد. جهت تماس اینجا کلیک کنید.

اکنون که فنر وصل شده است، می توان نگهدارنده را دوباره نصب کرد. خوب، حالا می توانیم دمپر را داخل آن قرار دهیم. اول از همه، ما عقب را قرار می دهیم. به سادگی شوک را به عقب بکشید تا زمانی که با سوراخ مخزن هماهنگ شود تا پین را وارد کنید. حتما پین را طوری وارد کنید که آنتن نگهدارنده از پشت خارج شود. حالا ما در سمت راست جلوی ماشین هستیم. مخزن را تکان دهید تا سوراخ ها تراز شوند و کمک فنر را بردارید تا بتوان پین را وارد کرد.

 مطمئن شوید که پین ​​به طور کامل وارد شده است و چفت از طرف دیگر خارج می شود. کمک فنر را به همین ترتیب در سمت چپ قرار می دهیم … مخزن را تکان دهید و کمک فنر را در جای خود بلند کنید. پس از تراز کردن سوراخ ها، می توانید پین ها را نصب کنید. مطمئن شوید که پین ​​به طور کامل وارد شده است و چفت از طرف دیگر خارج می شود. 3 شیلنگ را از بالا بازگردانید، این شلنگ لاستیکی بزرگ را روی لوله ها بکشید و از پیچ گوشتی فیلیپس برای سفت کردن گیره ها استفاده کنید.

 شیلنگ کوچولویی که قراره وصل کنیم شلنگ هواست پس فقط باید فشارش بدیم تا سرجاش بمونه…و شلنگ سوم رو هم مثل شلنگ اول قرار میدیم. آن را فشار می دهیم و گیره را محکم می کنیم. فقط با یک پیچ گوشتی فیلیپس به گیره برسید و آن را سفت کنید… وقتی مهره گیره شروع به چرخش کرد، می توانید آن را با دست دیگر خود بگیرید. در قسمت پایین جلوی مخزن، کانکتورهای الکتریکی را به بخاری و ترمیستور وصل کنید. قرمز را در سمت چپ، زرد را در سمت راست، سیم زمین را زیر مهره محفظه قرار دهید و سفت کنید.

از سوکت 10 برای سفت کردن و وصل کردن ترمیستور استفاده کنید، کانکتور را وصل کنید و مطمئن شوید که در جای خود قرار دارد… سپس زیپ را بگیرید و دسته را دوباره به مخزن وصل کنید. بعد از سفت کردن کراوات می توانید انتهای آن را با سیم بری برش دهید. حالا ما در عقب ماشین هستیم و می خواهیم اتصال پمپ مخزن را وصل کنیم.

 تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را ردیف کرده و داخل لوله مخزن بلغزانید. اکنون می توانید پیچ ​​ها را با استفاده از پیچ گوشتی فیلیپس سفت کنید. وقتی مهره گیره می چرخد، باید آن را با دست بگیرید. اکنون می توانید گیره را محکم کنید و پیچ نگهدارنده محفظه فشار را در جای خود قرار دهید… اکنون می توانید استاتور را وصل کنید. کانکتور برق را وصل کنید و مطمئن شوید که در جای خود محکم می شود.

برای دریافت مشاوره و اعزام تعمیرکار با ما تماس بگیرید

سرویس کار لباسشویی بوش در آیت الله کاشانی

پس از اتصال، می توانید استاتور را بالا ببرید… من می خواهم یک پیچ را در آن قرار دهم تا استاتور را در جای خود نگه دارد، در حالی که سیم زمین و چیزهای دیگر را وصل می کنم. خوب ابتدا بند های کوچکی را که دسته سیم را به پایه فلزی محکم می کند نصب می کنیم. .. بعد می توانید سیم زمین را بازیابی کنید. سپس می توانید این نگهدارنده سیم را در پایین مخزن نصب کنید. اکنون که همه چیز وصل شده است، می توانید تمام پیچ های استاتور را نصب و سفت کنید.

چگونه لباسشویی بوش را تعمیر کنیم؟

شرکت تهران 724 سرویس دارای سرویس کار لباسشویی بوش در آیت الله کاشانی می باشد. جهت تماس اینجا کلیک کنید.

حالا سرها را 10 تا کنید و همه را به صورت دایره ای سفت کنید… قبل از نصب مجدد و قرار دادن مجدد روتور، اتصال رزوه ای پیچ ها را با یک قفل حل کنید… سپس پیچ ها را با استفاده از سرها تا 17 سفت کنید. هنگامی که روتور شروع به چرخیدن می کند، یک دستیار می تواند درام را در داخل مخزن نگه دارد و پیچ ها را به اندازه کافی سفت کند. اکنون می توانید پنل پشتی را در جای خود قرار دهید.

 تنها کاری که باید انجام دهید این است که زبانه ها را به سمت پایین تراز کنید، آنها را وارد کنید و پانل را کمی خم کنید. یک برگه در بالا وارد کنید. سپس می توانید 4 پیچ را با پیچ گوشتی فیلیپس سفت کنید. وزنه های تعادل پایین و بالایی اکنون می توانند دوباره داخل شوند. ابتدا قسمت پایین را نصب کنید. برای نصب کافیست آن را در جای خود فشار دهید…سپس می توانید شروع به پیچاندن آن کنید و با 10 سر محکم کنید. پیچ بالایی را به همین ترتیب قرار دهید.

 از جلوی مخزن عبور کنید تا سوراخ ها را تراز و نصب کنید. پس از نصب وزنه تعادل، مطمئن شوید که آن را صاف قرار دهید. فقط پیچ ها را داخل آن قرار دهید و سر را تا 10 ببندید. خوب، حالا می توانید یقه سانروف را دوباره قرار دهید. مطمئن شوید که نشانگر کوچک در ساعت 12 است، سپس می توانید کاف را در اطراف مخزن قرار دهید.

 من به اندازه کافی حساسیت انگشت برای نصب کاف با دستکش ندارم، بنابراین کاف را گذاشتم و برای نشان دادن آن را برداشتم. چگونه آن را انجام دهید. اطمینان حاصل کنید که کاف در شیار قرار می گیرد و با حلقه گیره متناسب است.

برای دریافت مشاوره و اعزام تعمیرکار با ما تماس بگیرید

کاف به داخل شیار دایره کشیده می شود که می توانید یک یقه در آن قرار دهید و آن را در کل محیط پر کنید. در صورت تراز، فنر باید در موقعیت ساعت 3 باشد. سپس حلقه را با انبردست بگیرید و فنر را پر کنید تا گیره کشیده شود و داخل آن قرار دهید.

برای مشاهده دیگر خدمات تهران 724 سرویس اینجا کلیک کنید.

شرکت تهران 724 سرویس دارای سرویس کار لباسشویی بوش در آیت الله کاشانی می باشد. جهت تماس اینجا کلیک کنید.

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.