ما هستیم در: شنبه - جمعه 8:00 - 20:00
 تعمیرگاه لباسشویی الکترولوکس در جنوب تهران

تعمیرگاه لباسشویی الکترولوکس در جنوب تهران

تلفن های تماس

نمایندگی شمال تهران

نمایندگی الهیه ، نیاوران ، فرمانیه ، قیطریه ، پاسداران ، هروی، محمودیه ، زعفرانیه ، ولنجک ، تجریش ، ظفر ، میرداماد ، شهرک غرب ، سعادت آباد و.. 

نمایندگی شرق تهران

نمایندگی تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، نیرو هوایی ، امامت ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

نمایندگی غرب تهران

نمایندگی  آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، بلوار فردوس ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، دهکده المپیک ، دریاچه چیتگر 

نمایندگی جنوب تهران

نمایندگی نازی آباد ، بهارستان ،  یاخچی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر ، گمرک ، وحدت اسلامی ، یافت آباد و …

نمایندگی مرکز تهران

نمایندگی جمهوری ، آزادی ، میدان ولیعصر ، هفت تیر ، کریم خان ، انقلاب ، حسن آباد ، بلوار کشاورز ، فاطمی ، امیرآباد ، یوسف آباد ، جهان آرا و …

پشتیبانی 24 ساعته

کارشناسان ما در تهران 724 به صورت شبانه‌روزی آماده سرویس دهی به مشتریان گرامی هستند . لطفا تنها جهت رزرو نوبت با این شماره تماس بگیرید : 

تعمیرگاه لباسشویی الکترولوکس در جنوب تهران

تعمیر لوازم خانگی پیچیده، از جمله ماشین لباسشویی، به بهترین وجه به متخصصان سپرده می شود و در کارگاه های ویژه انجام می شود. با این حال، اگر دانش و احساس قدرت دارید که به تنهایی با خرابی‌هایی مانند تعویض بلبرینگ کنار بیایید، باید این کار را در هر مرحله در حین جداسازی و نصب با دقت و با دقت انجام دهید. بنابراین، چگونه می توان بلبرینگ را در ماشین لباسشویی جایگزین کرد؟ من خودم این کار را نمی‌کنم، شخصاً این کار را نمی‌کنم. برای من بهتر است به استادی زنگ بزنم که این را بفهمد. شرکت تهران 724 سرویس دارای تعمیرگاه لباسشویی الکترولوکس در جنوب تهران می باشد. جهت تماس اینجا کلیک کنید.

 برای کسانی که تمام تعمیرات خانه را به تنهایی انجام می دهند، این مقاله بسیار مفید و در واقع بسیار مفید است. تعمیر لوازم خانگی پیچیده، از جمله ماشین لباسشویی، به بهترین وجه به متخصصان سپرده می شود و در کارگاه های ویژه انجام می شود. با این حال، اگر دانش و احساس قدرت دارید که به تنهایی با خرابی‌هایی مانند تعویض بلبرینگ کنار بیایید، باید این کار را در هر مرحله در حین جداسازی و نصب با دقت و با دقت انجام دهید.

 بنابراین، چگونه می توان بلبرینگ را در ماشین لباسشویی جایگزین کرد؟ شما نیاز دارید: پیچ گوشتی: معمولی و مجعد. انبر؛ سر سوکت برای کلیدهای 7، 8، 10، 13 برای 17 و 19؛ شش گوش برای 6; چکش؛ شمع، زنجیر کلید ماشین و موارد دیگر. دستورالعمل: 1 واشر را از برق و آب جدا کنید.

کار را آماده کنید نورپردازی باید خوب باشد. با باز کردن دو پیچ و کشیدن به سمت خود، پوشش بالایی را بردارید. درپوش پشتی را بردارید. او را کنار بگذار تسمه محرک را بردارید. با باز کردن دستگاه و باز کردن و برداشتن قفل گیره با پیچ گوشتی، پوشش لاستیکی را از دیوار جلویی جدا کنید. 2 پشت ماشین لباسشویی را به سمت خود بچرخانید. تمام سیم ها را با احتیاط از موتور الکتریکی و المنت گرمایش جدا کرده و پایانه ها را جدا کنید.

برای مشاهده دیگر خدمات تهران 724 سرویس اینجا کلیک کنید.

با باز کردن پیچ نگهدارنده، کانکتور را از موتور جدا کنید. لوله را از محفظه درام جدا کرده و گیره را با پیچ گوشتی و سر 7 عدد شل کنید. با کمی تلاش، قسمت بالایی را به سمت بالا بکشید و پیچ خودکشی را که سنسور سطح را روی بدنه محکم می کند باز کنید. سنسور دما را با کشیدن آن از سوراخ لوله خارج کنید. برای آزاد کردن کمک فنر از دو کلید 17 و 19 به عنوان اهرم استفاده کنید. فراموش نکنید که زبان به بوش می افتد.

 3 درام را از فنر خارج کنید. بسیار سنگین است، بنابراین از بیرون کمک بگیرید. سر 13 را بردارید و وزنه تعادل جلو را بردارید. با احتیاط پیچ گوشتی را باز کنید. پیچ موتور را باز کنید و آن را به جلو بکشید تا آن را جدا کنید. 4 6 شش ضلعی را نگه دارید و قرقره را باز کنید. وزنه تعادل عقب را بردارید. با استفاده از پیچ گوشتی که به عنوان اهرم استفاده می شود، وزنه تعادل را با احتیاط از راهنما جدا کنید. بخاری را بردارید مهر و موم را با یک پیچ گوشتی بردارید. حلقه نگهدارنده را با انبردست بردارید.

 یک چکش بردارید و یاتاقان را از طریق آچار شمع خودرو یا دسته مشابه آن بکوبید و به طور یکنواخت و آرام به دور یاتاقان ضربه بزنید. دستگاه را به ترتیب معکوس مونتاژ کنید. قبل از نصب بلبرینگ های جدید را با گریس مخصوص مقاوم در برابر حرارت روغن کاری کنید.

شرکت تهران 724 سرویس دارای تعمیرگاه لباسشویی الکترولوکس در جنوب تهران می باشد. جهت تماس اینجا کلیک کنید.

تعویض بلبرینگ در ماشین لباسشویی زمان برترین تعمیر، تعویض بلبرینگ است. توصیه می کنیم این کار را به یک متخصص بسپارید. اگر به توانایی‌های خود اطمینان دارید و دست‌هایتان از روی نیاز رشد می‌کنند، این صفحه به شما کمک می‌کند خودتان تعمیر کنید. طراحی همه ماشین های لباسشویی متفاوت است.

برای دریافت مشاوره و اعزام تعمیرکار با ما تماس بگیرید

تعمیرگاه لباسشویی الکترولوکس در جنوب تهران1

بنابراین، تعویض بلبرینگ اغلب مورد نیاز است. ماشین تجزیه کامل. زیرا باید مخزن را به همراه درام از قاب خارج کنید. این باید تقریباً روی هر ماشینی با مخزن پلاستیکی انجام شود. استثناء INDESIT قدیمی، ARISTON که قسمت عقب آن برداشته شده و با گیره های آهنی کشیده شده است. برای خارج کردن مخزن از دستگاه باید قسمت جلو یا عقب آن برداشته شود. البته با در نظر گرفتن همه خودروها کارساز نخواهد بود.

 خب، سعی می کنم چند نکته را توضیح دهم. شرکت هایی مانند BOSCH، BEKO، DAEWOO، HANSA، LG، SAMSUNG، SIEMENS، مدل های جدید ZANUSSI از جلو جدا می شوند. ARDO، ELEKTROLUX، ZANUSSI از پشت جدا می شوند. در برخی از وسایل نقلیه، قاب را نمی توان تا کرد و مخزن باید به سمت بالا کشیده شود. من یک ZANUSSI با موتور آسنکرون دارم که تعمیر آن بسیار ناخوشایند است. تمام لوله ها باید به طور کامل جدا شوند تا مخزن خارج شود.

شرکت تهران 724 سرویس دارای تعمیرگاه لباسشویی الکترولوکس در جنوب تهران می باشد. جهت تماس اینجا کلیک کنید.

تمام سیم کشی ها را قطع کنید. اگر ماشین لباسشویی شما دارای ترموستات مکانیکی قابل تنظیم است. سپس با پیچ گوشتی به راحتی از مخزن خارج می شود. برخی از «صنعت‌کاران» می‌ترسیدند که ترموستات را از مهر و موم لاستیکی بیرون بیاورند و لوله مسی را گاز بگیرند. سپس سعی می کنند آن را لحیم کنند. پس از این تعمیرات، ترموستات باید تعویض شود. اگر تجربه جدا کردن ماشین لباسشویی را ندارید، سعی کنید همه چیز را به خاطر بسپارید، اما بهتر است آن را یادداشت کنید یا عکس بگیرید.

 همه چیز مربوط به چیزهای دیگر به طوری که در هنگام مونتاژ هیچ سوالی وجود ندارد. برای آسان‌تر کشیدن مخزن، در صورت امکان، تمام بارها و موتورها باید از مخزن خارج شوند. اگر مخزن از پشت جدا شد، فراموش نکنید که کاف را از قاب واشر بردارید. در مرحله آخر باید کمک فنرها را جدا کرده و مخزن را از فنرها خارج کنید.

برای مشاهده دیگر خدمات تهران 724 سرویس اینجا کلیک کنید.

داشتن ضربه گیر روی قاب همیشه ایده خوبی است، اما در همه ماشین ها کار نمی کند. اگر مخزن همراه با کمک فنر بیرون آورده شود، مراقب باشید به آن آسیبی وارد نشود. گاهی اوقات برداشتن بار غیرممکن است و مخزن بسیار سنگین است. برای دسترسی به یاتاقان ها، مخزن باید برداشته شود و قسمت عقب آن جدا شود. قطعات مخزن به روش های مختلفی از جمله پیچ و مهره، براکت های فلزی و چفت های پلاستیکی به هم متصل می شوند.

سخت ترین جداسازی مخزن ماشین لباسشویی BOSCH است. این مخازن در اطراف محیط توسط چفت به هم متصل می شوند. برای از بین بردن آنها، باید یک گوه را در زیر هر چفت قرار دهید. تنها در این صورت می توان قطعات را از یکدیگر جدا کرد. جدا کردن بقیه مخزن بسیار آسان است. سپس پیچ قرقره را باز کرده و درام را از مخزن خارج کنید. اغلب اوقات، ضربه زدن به طبل آسان نیست.

برای اطلاعات بیشتر درباره ماشین های لباسشویی الکترولوکس اینجا کلیک کنید.

 بنابراین، ممکن است لازم باشد از پتک مسی استفاده کنید یا پیچ‌ها یا مهره‌ها را سفت کنید تا به رزوه‌ها آسیب نرسانید. وقتی تعمیر بلبرینگ ها را به تعویق می اندازید و آنها را با ماشین بشویید تا تسمه پرواز کند. با افتادن یاتاقان ها، مسابقه داخلی روی شفت و نژاد بیرونی در مخزن باقی می ماند. روشن کردن یک آسیاب به حذف بقایای بلبرینگ از شفت کمک می کند.

شرکت تهران 724 سرویس دارای تعمیرگاه لباسشویی الکترولوکس در جنوب تهران می باشد. جهت تماس اینجا کلیک کنید.

 حلقه از دو طرف چرخانده می شود تا بتوان آن را با آچار قابل تنظیم چرخاند. سپس با WD-40 ذوب شده تصفیه می شود. پس از آن، حلقه اسکرول می شود و حذف می شود. باقی مانده یاتاقان با استفاده از یک ابزار تیز مخصوص از مخزن خارج می شود. از همان بلبرینگ جدا شده نیز می توان برای برداشتن حلقه استفاده کرد.

هنگامی که حلقه داخلی وارد می شود، بخشی از توپ به طور مساوی توزیع می شود. یاتاقان حاصل یا فشرده می شود یا با یک پرس از بین می رود. اگر درام در اثر تعمیر بیش از حد سفت شود ممکن است بشکند. اگر حلقه ای که جعبه پرکن روی آن می لغزد به شدت آسیب دیده یا خود شفت فرسوده شده است، تعویض بلبرینگ کمکی نمی کند. درام یا در بهترین حالت قطعه متقاطع را به همراه شفت تعویض کنید.

تعمیرگاه لباسشویی الکترولوکس در جنوب تهران

 تعمیر بلبرینگ در ماشین های دارای مخازن فولادی ضد زنگ یا مینا بسیار آسان تر است. زیرا لازم نیست مخزن را از قاب خارج کنید. معمولاً یاتاقان‌های این ماشین‌ها با فشار دادن آنها به قسمت متقاطع یا درب پشت مخزن به راحتی جدا می‌شوند. خوب، کمتر و کمتر خودروهای این چنینی وجود دارد. در ماشین هایی با بار عمودی، یاتاقان ها با کولیس های مخصوص فشرده شده و به مجموعه تبدیل می شوند. مخازن به خصوص مخازن پلاستیکی به ندرت جدا می شوند.

مخازن غیر قابل جابجایی نیاز به مراقبت ویژه دارند. یاتاقان های این مخازن را می توان با برش مخزن تغییر داد. سپس از یک ایستگاه لحیم کاری برای اتصال قطعات استفاده می شود. با این حال، این یک فرآیند پر زحمت است که نیاز به مهارت های خاصی دارد. من می خواهم به نکات ظریف توجه کنم. برای اینکه دستگاه پس از تعمیر به مدت طولانی کار کند، همه چیز باید کاملا تمیز شود. به خصوص حلقه ای که غده روی آن می لغزد.

شرکت تهران 724 سرویس دارای تعمیرگاه لباسشویی الکترولوکس در جنوب تهران می باشد. جهت تماس اینجا کلیک کنید.

برای جلوگیری از سایش جعبه چاشنی باید از روان کننده مخصوص ضد آب استفاده شود. مثال KLUBER TA-15. مطلوب است که بلبرینگ ها را با کیفیت بالا تغییر دهید. بلبرینگ های SKF نمونه ای هستند. گاهی اوقات از یک یاتاقان دوبل در ماشین های باریک استفاده می شود. می توان آن را هم در درپوش مخزن و هم در صلیب فشار داد. برای حذف آن، ابتدا باید حلقه نگهدارنده را که باید در این پیکربندی وجود داشته باشد، بردارید. این بلبرینگ ها فقط با یاتاقان های اصلی جایگزین می شوند، بلبرینگ چرخ ها مناسب نیستند.

پیچ و مهره ای که قرقره ماشین لباسشویی را محکم می کند معمولاً با یک قفل رزوه ای محکم می شود. بنابراین باز کردن آن بسیار دشوار است. برای باز کردن آسان پیچ ها، باید از ابزارهای باکیفیت استفاده کنید. گاهی اوقات گرم کردن با سشوار ساختمانی یا پیچ گوشتی ضربه ای کمک می کند. همچنین هنگام مونتاژ مجدد دستگاه از قفل نخ استفاده کنید. در غیر این صورت پیچ قرقره شل می شود. ما ماشین لباسشویی را با دست خود و بدون کمک متخصصان تعمیر می کنیم.

برای مشاهده دیگر خدمات تهران 724 سرویس اینجا کلیک کنید.

 ماشین لباسشویی ایندزیت یکی از معدود تجهیزاتی از این نوع است که نیازی به جداسازی کامل نمای بیرونی و داخلی ندارد. در ابتدا فقط کافی است قاب پشتی و بالایی دستگاه را بردارید. با شروع به تعویض بلبرینگ، ابتدا تسمه محرک را از خود موتور و قرقره درام ماشین لباسشویی جدا کنید. مرحله دوم در خود تعمیر واحدهای ایندزیت، نیاز به خاموش کردن قرقره درام است. برای این کار می توانید از یک بلوک چوبی ساده برای باز کردن پیچ های نگهدارنده قرقره درام استفاده کنید.

هنگام برداشتن قرقره بسیار مراقب باشید زیرا ممکن است به راحتی بشکند. پس از برداشتن قرقره، باید میله فاصله دهنده وزنه تعادل را بردارید که به شما امکان می دهد پوشش مخزن و گیره را بعدا جدا کنید. پس از اتمام کار با میله اسپیسر و وزنه تعادل، باید المنت حرارتی را از سیم ها باز کنید، پیچ نگهدارنده مجموعه بلبرینگ را از درپوش مخزن دستگاه باز کنید، میله ارت را بردارید و پیچ نگهدارنده را باز کنید. انبر سپس مهر و موم را به همراه خود گیره و درپوش مخزن بردارید.

برای دریافت مشاوره و اعزام تعمیرکار با ما تماس بگیرید

تعمیرگاه لباسشویی الکترولوکس در جنوب تهران

در عین حال، باید به خاطر داشت که باز کردن پیچ ها در قسمت ثابت مجموعه بلبرینگ بسیار دشوار است. بنابراین اغلب باید آنها را “بلاک” کنید. اگر در مورد جدا کردن درب مخزن صحبت می کنیم، باید مطمئن شوید که سیم هایی که به سنسور دما می روند در اینجا شکسته نشده اند.

پس از برداشتن درپوش مخزن. می توانید مستقیماً به کار مونتاژ بلبرینگ ادامه دهید. برای این منظور ابتدا مخزن برداشته می شود و پس از آن مجموعه بلبرینگ برداشته می شود. برای خارج کردن خود یاتاقان از مجموعه یاتاقان، ابتدا می توانید مهر و موم روغن را بردارید و سپس از یک چکش و میله فلزی برای ضربه زدن به بلبرینگ استفاده کنید. پس از قطع شدن یاتاقان، می توان آن را با یک قطعه جدید جایگزین کرد.

شرکت تهران 724 سرویس دارای تعمیرگاه لباسشویی الکترولوکس در جنوب تهران می باشد. جهت تماس اینجا کلیک کنید.

 سپس تمام مکانیزم ها به ترتیب معکوس مونتاژ می شوند. البته نمی توان گفت که تعمیر DIY ماشین لباسشویی ایندزیت از نظر تعویض بلبرینگ مشکل است، اما زمان زیادی می برد. یک اشتباه بزرگ در خود تعمیر ایندزیت می تواند منجر به تعمیر دیگری شود. تعمیر واشر ایندزیت به صورت خودسرانه باید تا حد امکان با دقت انجام شود زیرا ممکن است اشتباهات جدی مرتکب شوید که به نوبه خود بر عملکرد ماشین لباسشویی تأثیر منفی می گذارد.

 اولین چیزی که در هنگام تعویض بلبرینگ و درام سیل باید به آن توجه شود روانکاری است. بدون روغن کاری، بلبرینگ ها به سرعت از کار می افتند. دومین نکته ظریفی که می تواند هنگام تعویض بلبرینگ ایجاد شود، نصب نادرست مهر و موم روغن است. برای نصب صحیح، حلقه فنر گلند باید به طور کامل در مجموعه بلبرینگ قرار گیرد. خود تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در صورت رعایت کلیه قوانین نصب بلبرینگ می تواند موفقیت آمیز تلقی شود.

 تعویض بلبرینگ مخزن تمیزکننده غیرقابل جداسازی (SMA). در این مقاله به جایگزینی بلبرینگ در ماشین‌های لباسشویی آریستون و ایندزیت با کتانی باردار از کنار درب (بارگیری از جلو) و به طور خاص‌تر تعویض بلبرینگ با استفاده از مخزن پلی کربنات غیرقابل جابجایی می‌پردازیم. ورودی در حال حاضر، نصب مخازن غیرقابل جداسازی توسط برندهای دیگر SMA نیز انجام می شود، بنابراین هر آنچه نوشته شده در مورد محصولات آنها نیز صدق می کند.

 اما دو هشدار اول: 1) هرگز تعویق کار تعویض بلبرینگ را «بعداً» به تعویق نیندازید. این می تواند به این واقعیت منجر شود که بقایای بلبرینگ های فرسوده و بقایای جعبه پر کردن می تواند به بوش های برنجی روی محور متقاطع درام آسیب برساند و خود تعویض را بی معنی می کند. ) و همچنین خیلی بیشتر. ورود آب از یاتاقان های فرسوده به پایانه های برق موتور و المنت گرمایشی که 220 ولت انرژی دارند، غیرمعمول نیست.

شرکت تهران 724 سرویس دارای تعمیرگاه لباسشویی الکترولوکس در جنوب تهران می باشد. جهت تماس اینجا کلیک کنید.

 این منجر به اتصال کوتاه و خرابی ماژول الکترونیکی ماشین لباسشویی می شود که منطقی نیست، زیرا در این مورد خرید ارزان تر خواهد بود. ماشین جدید نسبت به تعمیر این یکی. 2) دستورالعمل های داده شده را دقیقاً دنبال کنید و با نشان دادن “فعالیت های آماتور” بیش از حد از تبدیل شدن به یک مشکل جلوگیری کنید.

 هیچ نقصی غیر از نقص موجود نباید به خودرو وارد شود. به من اعتماد کن. همه مالکان پس از چنین “تعمیر” قبول نمی کنند که آن را به عهده بگیرند. اما اگر مصمم هستید و به توانایی های خود اطمینان دارید – ادامه دهید و دست به کار شوید. قبل از ادامه، باید بررسی کنید که آیا مشکلی در یاتاقان های خود جایگزین وجود دارد یا خیر. با کیفیت معمولی دستگاه، 5-7 سال اول کار نباید این مشکلات را داشته باشد.

تعمیرگاه لباسشویی الکترولوکس در جنوب تهران

برای دریافت مشاوره و اعزام تعمیرکار با ما تماس بگیرید

یاتاقان ها به ویژه هنگامی که آب و پودر روی آن ها می آیند و روان کننده شسته می شود، به سرعت فرسوده می شوند. تشخیص مشکلات بلبرینگ با لمس و گوش بسیار آسان است. ماشین لباسشویی وقتی اشیا را با صدایی غیر معمول بیرون می‌کشد، می‌لرزد. به احتمال زیاد آب وارد بلبرینگ شده است. اگر هنگام فشار دادن، بالا و پایین درام کمی راه برود، توپ از قبل فرسوده شده است. در مرحله نهایی سایش یاتاقان، درام به سادگی گیر می کند و دستگاه شروع به نشت می کند.

شرکت تهران 724 سرویس دارای تعمیرگاه لباسشویی الکترولوکس در جنوب تهران می باشد. جهت تماس اینجا کلیک کنید.

به طور معمول، پاشنه آشیل درام ماشین لباسشویی یک مهر و موم روغن است. با گذشت زمان، خاصیت ارتجاعی آنها کاهش می یابد و بدون اینکه سفت شوند، کار خوبی برای محافظت از بلبرینگ در برابر آب انجام نمی دهند. درزگیرهای روغن معمولاً همراه با بلبرینگ در ماشین لباسشویی تعویض می شوند. این دو بخش به قدری به هم مرتبط هستند که نمی توان آنها را به طور جداگانه تغییر داد. اگر مهر و موم روغن به موقع تعویض نشود، ممکن است شیار در بوش قطع شود.

 تعویض بلبرینگ در درام ماشین لباسشویی در این مورد کمکی نخواهد کرد. خود درام باید تعویض شود. بسیاری از مدل ها و تولید کنندگان ویژگی های منحصر به فردی برای جایگزینی بلبرینگ در ماشین لباسشویی دارند. سایر مخازن مواد نیز ویژگی های خاص خود را دارند.

با این حال، ما گزینه های متوسط ​​معمول را برای جایگزینی بلبرینگ در ماشین لباسشویی در نظر خواهیم گرفت. اگر برای اولین بار در زندگی خود بلبرینگ ماشین لباسشویی را تعویض می کنید، بهتر است حتما در کنارتان باشید و دستیار دستیار داشته باشید که بتواند از نظر اخلاقی از شما حمایت کند و همچنین از قدرت بدنی خاصی برخوردار باشد.

در اینجا برخی از علائمی وجود دارد که باید با یک متخصص تماس بگیرید:

سیستم برق غیر عادی

سیستم حسگر غیر عادی

صدای غیر عادی

نشت آب / سیل

شلنگ شکسته، بدنه ترک خورده

بنابراین مرحله 1 … ماشین لباسشویی را جدا کنید لوله تخلیه و شلنگ را پر کنید و دوشاخه را از پریز جدا کنید. جابجایی ماشین لباسشویی به مرکز باعث می‌شود که ماشین لباسشویی راحت تر از آن خارج شود. آماده باشید تا اقدام را ضبط کنید یا عکس بگیرید تا همه چیز را طبق همان طرح دوباره جمع کنید. آب باقیمانده در سینک را دور بریزید و به جداسازی آن ادامه دهید.

پوشش بالایی را بردارید دیوار پشتی را با استفاده از پیچ گوشتی جدا کنید تا بست های کاف روی پانل جلویی را بردارید. آن را با پیچ گوشتی باز کنید و صفحه کنترل را بردارید شلنگ را از سوئیچ فشار خارج کنید لوله پرکننده را باز کنید. تهویه کننده مواد شوینده را بردارید لوله هوا را بردارید پس از این کار، برای راحتی دستگاه باید در کنار آن قرار گیرد.

8

تسمه را بردارید موتور را بردارید المنت گرمایشی و سنسور را خاموش کنید لوله تخلیه را بردارید قرقره را باز کنید و قرقره را بردارید پیچ ​​کمک فنر را باز کنید همه پیچ ها را از مخزن پیچ شده باز کنید. همه چیز را از مخازن متصل جدا کنید. واشر را داخل آن قرار دهید، پیچ را باز کنید و همه چیز بالای مخزن را بردارید.

 بررسی کنید که آیا چیز دیگری به مخزن وصل شده است یا خیر، آن را جدا کنید. مخزن را با هم بیرون آورده و در کنار دستگاه قرار دهید. تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی مخزن را باز کرده و جدا کنید درام را از درام (ظرف شستشو) خارج کنید.

شرکت تهران 724 سرویس دارای تعمیرگاه لباسشویی الکترولوکس در جنوب تهران می باشد. جهت تماس اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده دیگر خدمات تهران 724 سرویس اینجا کلیک کنید.

برای دریافت مشاوره و اعزام تعمیرکار با ما تماس بگیرید

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.