ما هستیم در: شنبه - جمعه 8:00 - 20:00
 اعزام فوری تعمیرکار لباسشویی بوش در فرمانیه (22624917 – 021)

اعزام فوری تعمیرکار لباسشویی بوش در فرمانیه (22624917 – 021)

تلفن های تماس

نمایندگی شمال تهران

نمایندگی الهیه ، نیاوران ، فرمانیه ، قیطریه ، پاسداران ، هروی، محمودیه ، زعفرانیه ، ولنجک ، تجریش ، ظفر ، میرداماد ، شهرک غرب ، سعادت آباد و.. 

نمایندگی شرق تهران

نمایندگی تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، نیرو هوایی ، امامت ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

نمایندگی غرب تهران

نمایندگی  آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، بلوار فردوس ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، دهکده المپیک ، دریاچه چیتگر 

نمایندگی جنوب تهران

نمایندگی نازی آباد ، بهارستان ،  یاخچی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر ، گمرک ، وحدت اسلامی ، یافت آباد و …

نمایندگی مرکز تهران

نمایندگی جمهوری ، آزادی ، میدان ولیعصر ، هفت تیر ، کریم خان ، انقلاب ، حسن آباد ، بلوار کشاورز ، فاطمی ، امیرآباد ، یوسف آباد ، جهان آرا و …

پشتیبانی 24 ساعته

کارشناسان ما در تهران 724 به صورت شبانه‌روزی آماده سرویس دهی به مشتریان گرامی هستند . لطفا تنها جهت رزرو نوبت با این شماره تماس بگیرید : 

اعزام فوری تعمیرکار لباسشویی بوش در فرمانیه با تهران 724 سرویس

آیا به دنبال راه حل عیب یابی ماشین لباسشویی برند بوش خود در فرمانیه هستید؟ ماشین لباسشویی بوش شما در فرمانیه خراب شده است و می خواهید برای رسیدگی به آن با یک تعمیرکار مجرب تماس بگیرید؟ با تهران 724 سرویس شما این امکان را دارید که تعمیرکار  لباسشویی را مستقیماً به خانه خود بیاورید یا اینکه می توانید خودتان دستگاه خود را با استفاده از ابزار تشخیصی برای ارزیابی منشاء خرابی و آموزش تعمیر کنید.

عیب یابی ماشین لباسشویی بوش در فرمانیه توسط تعمیرکاران مورد اعتماد تهران 724 سرویس

تعمیر ماشین لباسشویی اغلب کمتر از 30 دقیقه طول می کشداکثر خرابی هایی که ماشین لباسشویی را تحت تاثیر قرار می دهد به دلیل عدم تعمیر و نگهداری است. سپس تعمیر آنها از اولین مداخله تعمیرکار با موفقیت انجام می شود.

برای دریافت مشاوره و اعزام تعمیرکار با ما تماس بگیرید

تعمیرکاران تهران 724 سرویس می توانند ماشین لباسشویی شما را در منزل با قیمت معینی تعمیر کنند.برای کسانی که مایل به تعمیر ماشین لباسشویی خود هستند، ابزار تشخیصی ما به شما کمک می‌کند تا کدهای خطای مختلفی را که می‌توانند ماشین لباسشویی بوش را تحت تأثیر قرار دهند، به طور رایگان درک کرده و حل کنید.

یک تعمیرگاه کارآمد و با قیمت مناسب

مهم نیست در کجا زندگی می کنید، لیست تعمیرکاران حرفه ای اغلب زیاد است.اما قیمت ها همیشه به وضوح بیان نمی شوند.برای اینکه خیالتان راحت باشد و در مواقع اضطراری دستگاه شما در فرمانیه به موقع تعمیر شود،از طریق سایت تهران 724 سرویس از تعمیرکاران ماشین لباسشویی بوش وقت بگیرید.

تعمیرکاران ماشین لباسشویی تهران 724 سرویس با لوازم خانگی برند بوش آشنا بوده و در کمتر از 24 ساعت وقتی را برای تعمیر ماشین لباسشویی شما در فرمانیه تعیین می کنند. تعمیر ماشین لباسشویی شما با قیمت معین که پیش از ورود تعمیرکار از آن اطلاع دارید، شامل هزینه کار و سفر برای شما محاسبه می شود.اگر چندین تعمیر لازم باشد، به ویژه برای تعویض قطعات،هزینه بیشتری پرداخت نمی کنید.فقط قطعات یدکی، در صورت نیاز به تغییر، علاوه بر آن برای شما صورتحساب می‌شود (پس شما می توانید هزینه ای که به شما ارائه می‌دهیم بپذیرید یا نه).

همه خرابی ها پشتیبانی می شود

تعمیرکاران تهران 724 سرویس برای کار با تمام مدل های ماشین لباسشویی برند بوش ، آموزش دیده اند. در مورد مکان های تعمیر ، تهران 724 سرویس اکنون در بسیاری از مناطق شمال تهران از جمله فرمانیه حضور دارد و همه ی خیابان های این منطقه را اینجا پیدا می کنید.

متأسفانه گاهی پیش می آید که تعمیر لوازم خانگی حتی در زمانی که ماشین لباسشویی بوش باشد غیرممکن باشد و یا تعویض قطعه بسیار گران تمام شود. اما مطمئن باشید: تعمیر ماشین لباسشویی شما در بیشتر موارد امکان پذیر است. پس ما تعمیر را شش ماه تضمین می کنیم تا خیالتان راحت باشد.

تعمیرگاه تهران 724 سرویس چه برای ماشین لباسشویی بوش و چه ماشین لباسشویی برندهای دیگر(در واقع همه لوازم اصلی) یکی از بهترین تعمیرگاه های مجاز لباسشویی بوش در نقاط مختلف تهران از جمله محله فرمانیه است! و این ما نیستیم که این را می گوییم، بلکه مشتریان ما هستند. برای اطمینان از کیفیت پیشنهاد ما، فقط باید با نظرات آنها مشورت کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی/خشک کن بوش در فرمانیه

اگر خرابی در ماشین لباسشویی یا خشک کن بوش شما رخ داد که روشن نمی شود،نگران نباشید، ما با اعزام فوری تعمیرکار لباسشویی بوش شما را یاری خواهیم کرد.اگر مشکل تخلیه یا چرخش است، برای اعزام تعمیرکاران تهران 724 سرویس برای تعمیر لباسشویی خود در فرمانیه با قیمت مناسب تماس بگیرید.اگر برای تعمیر به قطعه یدکی جدیدی نیاز دارید (مثلاً درام)، تعمیرکار ما تخمینی را برای تعویض قطعه به شما ارائه می دهد.

اعزام فوری تعمیرکار لباسشویی بوش

خودت عیب رو برطرف کن

اکنون می توانید از 2 ابزار تشخیصی رایگان ما برای تعمیر خشک کن یا ماشین لباسشویی معیوب استفاده کنید:

اجازه دهید در سه مرحله راهنمایی شوید تا ابتدا مشکلی را که در دستگاه شما رخ داده است شرح دهید، منشا خرابی را پیدا کنید و سپس آن را تعمیر کنید.

اگر برای درک جزئیات خرابی ماشین لباسشویی یا خشک کن به اطلاعات کمی نیاز دارید، تصمیم بگیرید که آیا خودتان دستگاه خود را تعمیر کنید یا با یک تعمیرکار حرفه ای لوازم خانگی تماس بگیرید یا حتی یک دستگاه تعمیر شده را با قیمت پایین خریداری کنید.

ماشین لباسشویی یا خشک کن من در فرمانیه به تازگی خراب شده است، چه کار کنم؟

خواه مشکل تخلیه یا چرخش باشد، خرابی برای همه لوازم خانگی، حتی ماشین لباسشویی و خشک کن برند بوش اتفاق می افتد، که خرابی های نسبتا کمی دارد، به ویژه به لطف مدل های پرچمدار خود، Avantixx 8، Maxx 7، Logixx 8 Sensitive و Avantixx 7!

اما پس چرا ماشین لباسشویی بوش من ممکن است خراب شود؟ کدهای خطا به چه معناست؟ چه راه حل های تعمیری در دسترس من است؟ خودتان لباسشویی را تعمیر کنید، با یک تعمیرکار تماس بگیرید یا یک ماشین تعمیر شده بخرید:

تهران 724 سرویس چگونه می تواند به من کمک کند؟ ما در این مقاله همه چیز را به شما می گوییم.

برای دریافت مشاوره و اعزام تعمیرکار با ما تماس بگیرید

چگونه مشکلی را که بر ماشین لباسشویی یا خشک کن شما تأثیر می گذارد شناسایی کنید؟

ماشین لباسشویی بر اساس برنامه‌های مختلف کار می‌کند: کاربر انتخاب می‌کند یک شستشوی کوتاه، شدید، مناسب یا به جای یک چرخش ساده انجام دهد. ممکن است در تمام مراحل برنامه ها، از راه اندازی دستگاه تا چرخش، متوجه نقص عملکرد شوید. ایراد در خشک کن یا ماشین لباسشویی بوش شما می تواند به اشکال مختلف ظاهر شود: چراغ چشمک زن در حین شستشو، درام صدای خنده دار در طول برنامه ایجاد می کند و غیره. موتور، کارت الکترونیکی یا برنامه نویس در قلب دستگاه نیز می تواند دلیل مشکل شما باشد.

چراغ چشمک زن هنگام شستشو اغلب نشانه ای از ایراد در ماشین لباسشویی و خشک کن برند بوش است .

با تعمیرکاران تهران 724 سرویس تماس بگیرید

ما به‌ویژه با انواع خرابی‌هایی که می‌تواند بر مدل‌های ماشین لباس‌شویی برند بوش مانند Maxx 7، Maxx 6، Logixx 8 Sensitive، Maxx 7 Ecoperformance، Logixx 8 تأثیر بگذارد و همچنین محدوده‌های خشک کن را تحت تأثیر قرار می‌دهد، آشنا هستیم. برخی از ایرادات به لطف کد خطای نمایش داده شده به راحتی قابل شناسایی هستند. از سوی دیگر، مشکلات دیگر برای تعمیر می تواند جدی تر و پیچیده تر باشد. در این موارد، یک تعمیرکار تهران 724 سرویس می تواند برای عیب یابی ماشین لباسشویی یا خشک کن به خانه شما بیاید. مهم نیست در کجا زندگی می کنید، تهران 724 سرویس در حال حاضر خدمات خود را در سراسر تهران، به ویژه در شمال تهران و محله فرمانیه ، ارائه می کند.

سودمندی کدهای خطا

ما می توانیم به سرعت مداخله کنیم تا خرابی شما تأثیر زیادی بر زندگی روزمره شما نداشته باشد و ماشین لباسشویی شما در اسرع وقت دوباره کار کند، اما شما می توانید به خوبی سعی کنید ماشین لباسشویی خود را خودتان تعمیر کنید. بنابراین به شما توصیه می کنیم به محض ظاهر شدن اولین علائم، به کد خطای نمایش داده شده در ماشین لباسشویی بوش خود مراجعه کنید.

کد خرابی یک پیام رمزگذاری شده است که در نگاه اول به سختی قابل درک است، مخصوص هر برند لوازم خانگی، که درک بهتر نقص دستگاه را ممکن می سازد. انگار ماشین لباسشویی شما سعی دارد با شما ارتباط برقرار کند تا یک مشکل جدی را متوجه شوید .

کدهای ایراد ماشین لباسشویی بوش

تهران 724 سرویس برای کمک به مشاهده واضح‌تر، رایج‌ترین کدهای عیب صادر شده توسط ماشین لباسشویی بوش را فهرست می‌کند:

کد خطا “CL” نشان می دهد که قفل کودک درگیر است

کدهای “E18” یا “F18” مربوط به مشکل فیلتر تخلیه هستند

کد عیب “E17” به معنای نشتی در پایین ماشین لباسشویی است

کد “F17” نشان می دهد که فشار آب کافی نیست، ماشین لباسشویی نمی تواند به درستی پر شود

کد “F04” (و همچنین “D02″، “E6” و “E18”) نشان می دهد که پمپ ماشین لباسشویی مشکل دارد.

کد “F43” زمانی ظاهر می شود که عیب در موتور رخ دهد

کد “E02” نشان می دهد که یک خطای گرمایش وجود دارد، ترموستات ها در طول برنامه های مختلف رعایت نمی شوند.

کد “E05” مشکل در چرخش موتور را بیان می کند

کدهای عیب “E29” و “D01” زمانی نمایش داده می شوند که جریان آب خیلی کم باشد. اغلب ماشین لباسشویی در اواسط چرخه متوقف می شود. بنابراین لازم است قبل از شروع مجدد چرخه، شیر را بررسی کنید.

کد “E43” همچنین نشان دهنده خطای چرخش موتور است: موتور دیگر نمی چرخد ​​یا با سرعت بسیار بالایی می چرخد ​​و به طور غیر منتظره ای متوقف می شود.

کد “F18” یک خطای زهکشی را نشان می دهد، کل مدار زهکشی باید از پمپ تا لوله تخلیه، از جمله شلنگ و فیلتر خروجی بررسی شود.

کد “E23” یا “F23” نشان می دهد که Aquastop (سوئیچ ایمنی) فعال است: در سینی پایینی ماشین لباسشویی آب وجود دارد.

کد “F43” بر روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی شما ظاهر می شود زمانی که یک عیب در موتور رخ داده است

کد “E36” یک مشکل قفل دستگاه را نشان می دهد

کد “D07” یا “F34” خرابی سیستم قفل یا خرابی موتور است! این یکی از مقاومت هایی است که گرم می شود و در نتیجه اجزایی که در را قفل می کنند می پیچد

کد “F63” یک سفر است که نشان می دهد مشکل وجود دارد، یکی از سنسورهای ایمنی مشکل دارد یا اینکه کارت الکترونیکی معیوب است.

کد “F21” به مشکل اتصال با موتور اشاره می کند

کد “E21” نشان می دهد که پمپ تخلیه مسدود شده است و بنابراین تخلیه نمی تواند به درستی انجام شود.

کد “F18” همچنین یک خطای تخلیه را نشان می دهد: در زمان تعیین شده انجام نشد

کد “E02” نشان دهنده نقص در موتور است

کد “E43” یک خطای چرخش موتور در ماشین لباسشویی شما است

کد “F21” نشان می دهد که فرمان در رسیدن به موتور مشکل دارد و برنامه نمی تواند شروع شود

در نهایت، کد خطا “E03” به سادگی به شما می گوید که سوراخ یا درب ماشین لباسشویی شما به درستی بسته نشده است: برنامه نمی تواند به درستی راه اندازی شود.

اعزام فوری تعمیرکار لباسشویی بوش

توجه داشته باشید که این لیست کد خطا در دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی بوش شما ذکر شده است. با این حال، اگر کدی که نمایش داده می‌شود فهرست نشده است یا اگر در درک معنای آن مشکل دارید، تعمیرکاران تهران 724 سرویس در دسترس است تا به شما در تعمیر عیب ماشین لباسشویی شما کمک کند. اطلاعات، نقل قول ها، تعمیرات در خانه و … کارکنان ما از طریق وب سایت tehran724service.com در اختیار شما هستند.

بیشترین خرابی ها با توجه به مدل های برند

تعمیرکاران ما هر ساله هزاران تعمیر را در بسیاری از لوازم خانگی بزرگ از جمله ماشین لباسشویی و خشک کن بوش انجام می دهند. بنابراین، ما توانستیم بیشترین مشکلات را با توجه به هر مدل لیست کنیم:

Maxx 7: مشکل چرخش (درام دیگر نمی چرخد) یا مشکل تخلیه. چراغ E36 چشمک می زند. ماشین لباسشویی روشن نمی شود

Avantixx 7: خشک کن پس از نمایش کد خطای E17، E29 یا E61 از کار افتاده است. ماشین لباسشویی پس از نمایش کد عیب CL روشن نمی شود.

Maxx 6: ماشین لباسشویی پس از نمایش کد خطای F17 یا F21 دیگر به درستی کار نمی کند.

Maxx 8: خشک کن کد E29، E18 یا E43 را نمایش می دهد.

Avantixx 8: ماشین لباسشویی کد E29 یا E18 را نمایش می دهد.

Logixx 8: ماشین لباسشویی در حالت ایمنی گیر کرده است یا F43 را نمایش می دهد.

آیا با خرابی ماشین لباسشویی Bosch Maxx 7، Maxx 6، Logixx 8 Sensitive یا Avantixx 7، Avantixx 8 خود مواجه هستید و در فرمانیه تهران یکی از مناطق متعدد تحت پوشش خدمات شرکت تهران 724 سرویس  زندگی می کنید؟ پس همین حالا یک قرار ملاقات با تعمیرکار ماشین لباسشویی خود در تهران 724 سرویس رزرو کنید!

 

تعمیر ماشین لباسشویی بوش

برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش خود در فرمانیه ، بهتر است با ما تماس بگیرید و به ما بگویید که چه مشکلی دارید، صرف نظر از اینکه ایرادی که در دستگاه شما ظاهر شده چقدر جدی است.

هنگامی که توانستیم آن را تشخیص دهیم، می دانیم چگونه ادامه دهیم تا بتوانیم خدمات کمک فنی بوش را به شما ارائه دهیم که باعث می شود فوراً همه مشکلات خود را فراموش کنید.

برای دریافت مشاوره و اعزام تعمیرکار با ما تماس بگیرید

خرابی های رایج در واشر بوش شما

برای اینکه بفهمید ماشین لباسشویی به درستی کار می کند، بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که لیست عیوب رایج زیر را مرور کنید تا خودتان متوجه شوید که مشکل شما چقدر جدی است. ماشین‌های لباسشویی بوش لوازم باکیفیتی هستند، اما با گذشت زمان ممکن است خراب شوند. در صورت تشخیص نقص در ماشین لباسشویی، ممکن است یکی از علائم زیر را داشته باشد:

  • درام به درستی نمی چرخد.
  • ماشین لباسشویی صدای آزاردهنده ای ایجاد می کند.
  • برنامه های شستشو آنطور که باید کار نمی کنند.
  • بوی سوختگی می دهد یا وقتی ماشین لباسشویی کار می کند دود دیده می شود.
  • لباس ها خوب شسته نشده یا با لکه های آهکی بیرون نمی آیند.

اگر هر یک از این مشکلات یا هر مشکل دیگری را دارید که مانع از استفاده صحیح از ماشین لباسشویی می شود، باید در اسرع وقت با ما تماس بگیرید، زیرا اگر دستگاه شما به موقع تعمیر نشود، ممکن است برای همیشه آسیب ببیند.

 

خدمات تعمیر سریع تهران 724 سرویس برای ماشین لباسشویی بوش شما در فرمانیه

ما می توانیم سریع ترین تعمیرات ماشین لباسشویی بوش را در کل استان به شما ارائه دهیم .

ما یکی از سریع‌ترین شرکت خدمات فنی بوش در منطقه فرمانیه هستیم، زیرا ما دائماً در مکان‌های مختلف استان کار می‌کنیم، تا سریع‌ترین و فوری‌ترین خدمات تعمیر را به شما ارائه دهند.

علاوه بر این، ما همیشه بدون اینکه شما را منتظر تلفن کنیم، پاسخگوی تماس‌های شما هستیم و به محض آزاد شدن یکی از تکنسین‌های ما به شما اطلاع می‌دهیم تا در اسرع وقت در منزل وقت خود را بگیرید

خیابان هایی که ما ماشین لباسشویی بوش را در فرمانیه تعمیر می کنیم

ما در هر نقطه ای از محله فرمانیه برای تعمیر ماشین لباسشویی شما در اختیار شما هستیم. مهم نیست در کجا زندگی می کنید، روی تکنسین های حرفه ای ما حساب کنید:

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در خیابان های فرمانیه (شهید دکتر لواسانی)، خیابان پاسداران شمالی (سلطنت‌آباد) ، خیابان بوستان ، خیابان دیباجی شمالی ، خیابان اختیاریه شمالی ، خیابان سنبل (سلمان پورظهیر) ، خیابان آذرمینا، خیابان حمیدرضا نوریان (کوهستان نهم) ، خیابان نارنجستان یکم ، خیابان نارنجستان هفتم (جهان‌بخش‌نژاد) ، خیابان تنگستان دوم (حسینی) ، بلوار افشاری ، خیابان عسگریان ، خیابان ثروتی ، خیابان مهمان‌دوست (سعیدی) ، خیابان آقایی خیابان آریا ، خیابان وطن‌پور انجام می شود . با تماس با نمایندگی شمال تهران :22624917 – 021 تمام اطلاعات لازم برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش خود را در فرمانیه دریافت خواهید کرد. تمام ابهامات خود را با تکنسین های حرفه ای ما در میان بگذارید تا بهترین خدمات و تعمیرات برای ماشین لباسشویی بوش شما در فرمانیه انجام شود.

برای اینکه همه چیز برای شما آسان تر شود، خدمات کمک فنی بوش ما دارای قیمت های مناسبی هستند، بنابراین از نظر هزینه نیز مشکلی نخواهد داشت.

جهت تعمیر لباسشویی خود با ما در ارتباط باشید.

جهت مشاهده دیگر خدمات تهران 724 سرویس اینجا کلیک کنید.

اگر می خواهید ماشین لباسشویی را برای تعمیر به کارگاه تحویل دهید، می توانید با شماره های نمایندگی شمال تهران :22624917 – 021 ، نمایندگی مرکزی تهران :88873598 – 021 ، نمایندگی غرب تهران :44167668 – 021 برای راهنمایی تماس حاصل نمایید.

اعزام فوری تعمیرکار لباسشویی بوش

هزینه اعزام فوری تعمیرکار حرفه ای  لباسشویی بوش (  BOSCH)

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی بوش به آیتم ها و موارد مختلفی بستگی دارد که با آگاهی و شناخت بیشتر آنها می توانید این هزینه را برای خود تا حداکثر ممکن کاهش دهید.

انصاف تعمیرکار نمایندگی

قطعه خراب شده در ماشین لباسشویی

امکان تعمیر یا احتیاج به عوض کردن قطعات خراب

استفاده از قطعات اصلی و با کیفیت بالا یا استفاده از قطعات عیر اورجینال و با کیفیت پایین

مدل ماشین لباسشویی بوش

نرخ تصویب شده دولتی برای این خدمات

از جمله مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی بوش هستند. در تهران 724 سرویس می توانید با دسترسی به بهترین و کارآزموده ترین تعمیرکاران این خدمات را مطابق با هزینه ی تصویب شده از طرف دولت و با حداقل هزینه دریافت نمایید.

هر بار که از ما قیمت درخواست می کنید، ما یک قیمت تقریبی را به صورت تلفنی به شما می دهیم و زمانی که ماشین لباسشویی شما را بررسی کردیم، یک مورد دقیق تر را به شما می دهیم. در صورتی که ماشین لباسشویی قدیمی است و قطعات لازم دیگر ساخته نمی شود به اطلاع شما می رسانیم .

ما با داشتن مناسب ترین قیمت در تعمیر ماشین لباسشویی می توانیم در منزل شما حضور پیدا کنیم، پس همین حالا با ما تماس بگیرید.

تماس با ما :

نمایندگی شمال تهران :22624917 – 021

نمایندگی غرب تهران :44167668 – 021

نمایندگی مرکزی تهران:88873598 – 021

برای دریافت مشاوره و اعزام تعمیرکار با ما تماس بگیرید

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.